Гороскоп на 19 квітня

Овен ♈

Деякі люди закохані в саму ідею закоханості. Але реальні відносини – це для них вже занадто. Не всі готові зв’язувати себе зобов’язаннями. Прагнучи до тієї чи іншої мети у Вашому світі, запитайте себе, чому це так важливо – і які зобов’язання це прагнення накладає на Вас. Переконайтеся, що справді цього хочете, а не потураєте чужим бажанням і вигоді.

Телець ♉

Мільярди років Сонце рухається по одних і тих же маршрутах – і кажуть, що ще мінімум чотири мільярди років воно не зійде з них. Сьогодні Сонце входить у Ваш знак, а значить, прийшла пора домагатися прогресу у всіх починаннях. Ваші цілі вимагають більшої відданості і ентузіазму. Не сходьте з обраної стежки.

Близнюки ♊

Часто “точна” оцінка ситуації чи людини – це поверхневий погляд і прийняття побаченого за чисту монету. Ми довіряємо тільки голові, коли варто було б звернутися до власного серця. Ви краще розберетеся в поточних обставинах, якщо прислухаєтеся до його голосу. Точна оцінка вимагає не тільки логіки.

Рак ♋

Нова інформація повинна ставати джерелом користі, а не нових тривог. Вона проливає світло на певні обставини і допомагає побачити їх новими очима – і це завжди добре. Вважайте нові відомості найважливішим елементом головоломки. Ви дізналися те, що дізналися, вчасно і до місця.

Лев ♌

Іноді наші плани, здається, самі будують свої плани. Результат не відповідає нашим очікуванням – і часто перевершує їх. Зараз Ви не розумієте, якого розвитку чекати від сформованої ситуації. І тут варто усвідомити, що первісна планка піднялася, і Ви мітите вище. Це повинен не лякати, а радувати.

Діва ♍

Деякі проблеми – немов хвороби. Вони не пройдуть, якщо їх ігнорувати – тільки посиляться. В тій чи іншій області Вашого життя Ви правильно взялися вирішувати питання. Ваша ініціативність допоможе зробити його менш складним. Беріться за справу, поки не стало надто пізно!

Терези ♎

Що б Ви не робили, не вважайте, що Ваше “краще” недостатньо добре. Здається, що Ви залежите від рішень, які приймають інші люди, або що обставини дуже заплутані. Але найкращі Ваші старання не просто досить гарні – вони вражають. Продовжуйте робити те, що робите, і незабаром самі зрозумієте, наскільки великий Ваш внесок у спільне починання.

Скорпіон ♏

Ніколи не знаєш, що вийде, якщо вийти на контакт з людьми на незвичному для всіх сторін рівні. Оливкова гілка світу, простягнута іншій стороні конфлікту, або просто великодушний жест – подібний вчинок докорінно змінює ситуацію. Подивіться, що вийде, якщо Ви обдаруєте своєю дружньою прихильністю когось, хто може потребувати цього.

Стрілець ♐

Сумнів – хороший привід, щоб нічого не робити. Також наша бездіяльність може виникати від страху. Але ось обережність – інша справа. Мова йде про те, щоб уважніше, більш чуйно і адекватно оцінити обставини. Якщо Ви відчуваєте потребу в обережності, важливо не сплутати її з нерішучістю і страхом. Продовжуйте рухатися вперед – але без поспіху.

Козоріг ♑

Очевидний спосіб щось робити – триматися второваних шляхів і перевірених методів, нехай це і нудно. Але Ви ясно бачите, чому зараз пора відкинути властивий Козорогам традиціоналізм і спробувати щось зовсім нове, несподіване! Підійдіть до питання творчо, зухвало. Саме так Ви зможете проявити свою унікальність і блиснути.

Водолій ♒

Чи є якийсь сенс у негативі? Зараз важливо відкинути песимізм, щоб не розгубити прогрес, якого Ви вже встигли досягти. Щось може піти не так, як Ви собі запланували, але це лише означає, що потрібна альтернативна стратегія, яка допоможе приборкати негатив.

Риби ♓

Іноді вдалий збіг обставин викликає тільки радість і нуль підозр. Ми так хотіли, щоб усе вийшло, що коли це відбувається, залишається лише привітати себе! Зараз у Вашому світі переживання зміняться полегшенням. Доля (або, якщо хочете, удача) на Вашому боці, навіть якщо прямо зараз це непомітно.