5 знаків Зодіаку, здатних бачити віщі сни

Віщий сон може наснитися практично будь-якій людині, особливо якщо снився в ніч на п’ятницю. Однак астрологи стверджують, що деяким знакам зодіаку не треба чекати п’ятниці, щоб побачити уривок із майбутнього: які ж знаки мають таку здатність?

Близнюки

Близнюкам нерідко сняться сни, які мають властивість збуватися. Більшість подібних снів Близнюки добре запам’ятовують, тому що всі сни Близнюків яскраві та кольорові, нагадують цікавий фільм. Близнюки давно навчилися запам’ятовувати всі сни, але іноді варто прислухатися до їхнього змісту, тому що зірки люблять посилати повітряному знаку сигнали через сновидіння. Близнюки вирізняються розвиненою інтуїцією, тому рідко помиляються у своїх припущеннях.

Терези

Багато Терезів навіть не знають, наскільки часто бачать віщі сни, тому що не звикли звертати увагу на такі дурниці, вважаючи все це вигадками або казками. Водночас зірки люблять відкрити Терезам доступ у майбутнє, щоб подивитися, що знак робитиме з отриманою інформацією. Терези часто бачать у снах нових людей, з якими знайомляться в житті пізніше, отримують завуальовані поради.

Рак

Раки вирізняються тонкою чутливістю як наяву, так і уві сні. Найчастіше сновидіння Раків виявляються цілим трактатом з вирішення накопичених проблем, варто тільки правильно витлумачити побачене. Природна інтуїція представників знака допомагає зробити це безпомилково, тому часто до Раків звертаються по допомогу в тлумаченні чужих снів. Особливу увагу варто звертати на важливі події, що відбуваються у снах, поїздки або нові знайомства: все це має властивість збуватися.

Водолій

Водолії рідко запам’ятовують сновидіння в яскравих кольорах, але часто стикаються з ефектом “дежавю”, що кричить про можливе загублене у свідомості бачення. У тих випадках, коли сни запам’ятовуються, Водоліям важливо звертати увагу на дрібні деталі. Зірки не посилають Водоліям прямих відповідей і точних моментів майбутнього, але дають натяки на правильний вибір у моменти роздоріжжя, підказують правильні рішення нагальних проблем.

Риби

Риби, як і Раки, мають тонку чутливість. Водний знак звик жити у власних фантазіях, вибудовуючи повітряні замки, тому часто не звертає уваги на нічні сновидіння, вважаючи їх продовженням бурхливої риб’ячої фантазії. Поглянувши на сни по-новому, Риби можуть виявити в них безліч відповідей, що стосуються стосунків із людьми або другої половинки. Не варто нехтувати прихильністю зірок і уникати можливості отримати поради.

Оригінал