Як знаки Зодіаку роблять ремонт

Хочете пізнати людину – зробіть із нею ремонт. Деякі представники зодіакального кола з легкістю можуть перетворити це, здавалося б, мирне заняття на повну катастрофу.

Перед тим, як робити ремонт і скликати до себе добровольців, астрологи рекомендують дізнатися, під яким сузір’ям були народжені ваші майбутні помічники. Деякі представники зодіакального кола забезпечать вам тільки зайві проблеми і скинуть усю відповідальність на вашу голову, постійно мішаючись під ногами. Нервові клітини не відновлюються, як і витрачені даремно гроші, сили та час.

Овен

Напористі Овни – гроза ремонтних робіт. Коли справа доходить до ремонту, розум цього знака затьмарює пелена: тепер йому життєво необхідно, щоб усе пройшло ідеально і якомога економніше. Спочатку Овен обійде всі магазини з оздоблювальними матеріалами, обдзвонить усіх знайомих, вивчить прайси всіх відомих і невідомих будівельних фірм. Через місяць він уже буде готовий до бою, озброївшись смертельною зброєю – акційними купонами.

Як правило, до цього часу продавці та адміністратори магазинів уже знають наполегливого Овна в обличчя. Він нікуди не поспішає, він чекає ідеального моменту. Природно, довгоочікуваний ремонтний процес просувається на нейтральній швидкості. Тут Овни починають хворіти на перфекціонізм: крок вправо, крок вліво – розстріл. Насправді ще ніхто не доживав з ними до кінця їхнього ідеального ремонту.

Телець

Тельцям неприємна сама думка про те, що кінцевий результат ремонту не може існувати вічно. Саме слово “ремонт” змушує представників цього знака тікати в жаху, адже для них немає нічого страшнішого, ніж прощатися з власними грошима. З іншого боку, Тельці відчувають фізичну потребу в чистоті, красі, затишку і технологічності. Після довгих роздумів, вагань, зважування всіх “за” і “проти” вони все-таки наважуються пробити величезну прогалину у своєму гаманці й закупитися всім необхідним.

Якщо вам усе-таки пощастило почати з Тельцем спільний ремонт, будьте терплячі. Усередині він рве і метає, розриваючись між економією і якістю. Ідеальний ремонт для нього – це високоякісний і безкоштовний результат.

Близнюки

Близнюки – королі й королеви спонтанності. Якщо нова квіточка в горщику, подарована мамою, йде в розріз із кольором стін, це автоматично тягне на перероблення всієї вітальні. Бувають випадки, коли Близнюки, вирушаючи в продуктовий магазин, купують там килим. Такий милий і гарненький! Але абсолютно не підходить до дивана. Тому диван необхідно поміняти. І так завжди. Близнюкам простіше підігнати всю квартиру під вподобану річ, ніж повернути її назад.

Будуючи наполеонівські плани, Близнюки рідко втілюють задумане в життя, оскільки абсолютно не вміють збирати гроші. Тому в їхній квартирі часто можна зустріти речі, за природою своєю несумісні одна з одною. Чого вартий один лише суперсучасний балкон, поєднаний з кухнею в дивному стилі, і хрущовська спальня, до якої ще не дійшли руки.

Рак

Рак – практичний знак, і до ремонту в нього свій технічний підхід, що активізує всі довготривалі зв’язки. У їхньому розпорядженні завжди є друг сусіда, у якого є брат, і той знає одного майстра, у якого працює одногрупник, який чудово кладе плитку. Їх виручає не тільки взаємодія з людьми, а й відмінна пам’ять і вражаюче абстрактне мислення. Уже наперед вони знають, до якої плитки пасуватимуть шпалери, де їх купити і скільки рулонів потрібно, щоб ще вистачило на наступний ремонт.

Начебто ідеальний ремонт для Рака – справа, до якої їх готував сам Всесвіт. Такі люди, як Раки, занадто прив’язані до думки коханої людини або родичів. Хоч би як вони розривалися між власним почуттям прекрасного і любов’ю до своїх близьких, вони завжди виберуть друге.

Лев

Леви за будь-який кіпіш, тому й ремонт вони роблять із вогником. Їм за радість, коли навколо всі працюють, крім них. Вони створені для того, щоб давати вказівки, відсипати гроші і насолоджуватися своєю владою і привілейованим становищем. До того ж, коли Лев починає ремонт, до нього підключаються всі родичі, які мають зв’язки або хоча б машину.

І немає нікого щасливішого за Лева, коли ремонт несподівано зривається з вини будівельників. Він із королівським спокоєм і посмішкою на обличчі штрафує ремонт-бригаду в розмірі тижневої зарплати за заподіяні незручності, перевертає млинці шпателем і впадає в стан захвату.

Діва

Виключно капітальний ремонт! Що значить “просто поклеїмо шпалери”? А хто потім буде проводку проводити, якщо знадобиться? Знову шпалери здирати? Ні, зараз ми рівняємо стіни, натягуємо стелі, міняємо всі розетки і купуємо нові меблі. Повірте, якщо у представника знака Діви вийде впоратися з ремонтом своїми силами, платити він ні за що ніколи не буде.

Типові Діви не довіряють людям, особливо з будівельної бригади або продавцям з магазинів. Ще й порадять те, що не потрібно. Навіщо платити? Усе вивчимо самі і спробуємо так само. Такі люди просто обожнюють займатися ремонтом і оновлювати все навколо, їх навіть не лякають складнощі, що виникають. Ремонт – процес досить нервовий. Це саме те, що потрібно Дівам: поки в них вирують емоції – вони живуть повним життям.

Терези

Зайнятися ремонтом із Терезами – пройти сім кіл пекла. Усе починається, як у театрі, – трагічно, драматично і з вішалки. Спочатку необхідно купити всі елементи декору, а вже потім, на основі приємних дрібниць, створювати щось більше. Нерви тут не витримують. Спочатку вішалки, потім килим, плитка, світильник, шпалери. Саме Терези, пробувши в будівельному магазині цілий день, можуть вийти звідти з порожніми руками.

Представники цього знака вчасно здогадуються, що без сторонньої допомоги тут не обійтися, і прямують прямо до дизайнерів. І тут вони стикаються зі ще більшим дисонансом, коли перед ними кладуть альбом із картинками зроблених робіт. Це остання крапля в терпінні Терезів. Плюнувши на ремонт, вони витрачають усі відкладені гроші де-небудь на Мальдівах, подалі від усього цього.

Скорпіон

Найголовніше в ремонті, на думку Скорпіонів – це його неповторність, оригінальність і помітність. Обов’язковою умовою є імітація під Африку або химерний Схід. Який євроремонт? Це заняття для слабаків! Навіщо косити під суспільні стереотипи, якщо можна знести стіни і замість кухні зробити басейн?

Скорпіон – напрочуд талановитий знак, а що ще потрібно душі творця, як не споглядати нічне місто зі свого особистого басейну? Стіни можна розмалювати самостійно: необхідно, щоб у квартирі відчувалася творча стихія. Поринаючи з головою в ремонтний процес, типовий Скорпіон перебуває у великому збудженні, з нетерпінням чекаючи результату. І до речі, якщо вам пощастило брати участь у цьому видовищі, будьте готові до поривів пристрасті.

Стрілець

Стрільці підходять до ремонту з економічного боку. Від чого насамперед відмовиться представник цього знака, так це від неперевірених компаній, які роблять ремонт під ключ. Йому необхідно брати участь у самому процесі, при цьому обов’язково ходити по п’ятах, несміливо давати поради, м’яко критикувати недоліки і мило просити про послугу трохи підрівняти “ось у цьому місці” плитку за допомогою лінійки.

Будівельники кинуть усі сили на те, щоб якнайшвидше впоратися з ремонтом, аби відстав цей інтелігент зі своїми підказками і проханнями. Тому ремонт у цього знака виходить найчастіше в стилі “аби як”. І ось уже через кілька років Стрілець знову просить майстра не шуміти так голосно перфоратором, а то й так багато зайвого занепокоєння сусідам.

Козоріг

На початку ремонту у Козорогів стоїть чітке планування і підрахунок кошторису, помноженого на два. Коли необхідні гроші будуть накопичені, можна вирушати за покупками. Тут починається дивовижна пригода персоналу з будівельних магазинів.

Козоріг не розгубиться, якщо йому в руки впихнуть шпалери, які він не вимагав. Він прийшов за фіолетовими шпалерами з відливом у срібло, і інші варіанти він не розглядав. Поки продавець клянеться, що за весь час роботи він таких не зустрічав, типовий Козоріг терпляче чекає, наполегливо вимагаючи свого. Через кілька годин консультант будівельного магазину зі сльозами на очах просить вибрати що-небудь ще. Ха! Такий трюк не пройде. Уже до кінця робочого дня персонал із тремтячими руками виносить ті самі фіолетові шпалери з відливом у срібло. Тепер щасливий і спокійний Козоріг прямує додому, де на нього чекає будівельна бригада, яка ні про що не підозрює.

Водолій

Самовільно Водолій ніколи не опиниться в центрі ремонтних робіт, хіба що випадково зайшовши до старих знайомих, які нещодавно зробили ремонт. І тут пішло-поїхало: як у вас затишно, а де ви купили такий ламінат, а яка ціна, а знижки є, хм… Але ж дійсно розкішно і недорого.

Додому Водолій повертається вже у всеозброєнні й натхненні, підносячи коханим чудову новину: у нас завтра починається ремонт! Не варто говорити йому, що в сімейному бюджеті немає грошей на новий ламінат: він може змусити вас пограбувати банк або загрузнути в кредитах. Аби тільки не думати про всякі дурниці, а насолоджуватися розкішшю.

Риби

Що стосується Риб, вони люблять ремонт із розмахом. Щоб прямо дух захопило. Тут знести, тут звузити, там підняти – пустіть більше світла і повітря у квартиру. Замість стіни можна зробити акваріум. У стані ейфорії Риби перевертають всю квартиру догори дном, і тут без попередження їхні гроші закінчуються. Далі сценарій ідеального ремонту розтягується на довгі місяці, з численними обіцянками відновити його з наступного понеділка. Але запал уже пропав.

В очікуванні дива, обіцяного собі, Риби рекламують гостям свій неординарний смак і безстрашність перед змінами. Обдерта стіна – такий ось ультрамодний концепт, запозичений із фільму. Дивно, що своєю подачею Рибам вдається пустити пил у вічі багатьом знакам, які із захопленням думають: а може, і в себе таке зробити?

Оригінал