Страхи знаків Зодіаку

За своє життя ми стикаємося з величезною кількістю людей, які безмежно вірять у доленосність свого знаку зодіаку та намагаються розгледіти в собі ті риси характеру, які пропонує їм гороскоп. І, дійсно, кожен з нас може знайти в описі себе, розгледіти певні риси свого характеру, манеру поведінки і навіть звички.

Кожному знаку зодіаку відповідають також певні кольори, запахи, символи і навіть страхи. Як нам розібратися, хто є хто, і чого очікувати від людей, що народилися під тим чи іншим сузір’ям? Давайте разом спробуємо в цьому розібратися.

Овен

Овен – ініціативний, сміливий і рішучий. Всі вчинки, які він здійснює, настільки безстрашні, що межують із безглуздям. Овен довго не піддається втомі і завжди доводить справу до кінця, підбадьорюючи себе запевненнями, що йому все по плечу. Овни дуже великодушні і щирі, вони сильні як душею, так і тілом. Однак, Овнами властива боязнь замкнутих просторів – клаустрофобія: вони краще піднімуться сходами на вершину хмарочоса, ніж скористаються ліфтом. Овни дуже комунікабельні, тому їх часто переслідує страх залишитися на самоті – аутофобія. Овни самовпевнені, вперті, вважають свою думку єдино правильним з усіх, і тому їх охоплює праведний гнів, коли істинність суджень ставиться під сумнів. Овни воліють свободу і незалежність, тому намагаються уникати серйозних стосунків з протилежною статтю, а багатьох перспектива романтичних побачень навіть лякає.

Телець

Телець – спокійний, привітний і доброзичливий знак зодіаку, проте повністю він розкривається далеко не кожному. Близько дізнатися Тельця можуть тільки їхні близькі родичі і друзі, тільки їм він повністю розкриває свої погляди і почуття. Тельця не можна назвати надто балакучим – він, скоріше, скупий на емоції. Головне в житті Тельця – будинок і сімейне вогнище, він прагне затишку, комфорту, спокою і намагається уникати скандалів і сварок. Тельці здебільшого не вірять у містику, тому їх не налякаєш страшними розповідями про вампірів, перевертнів і привидів. Однак якщо вони зіткнуться сам на сам з чимось загадковим і тим, що не піддається науковому поясненню, то можуть злякатися, і постараються зробити все, щоб якомога швидше забути про цю подію. Взагалі, Тельці – один з небагатьох знаків зодіаку, який рідко страждає фобіями. Це пояснюється тим, що вони не зациклюються на дрібницях і можуть махнути рукою на свої страхи. При цьому Телець – зовсім не екстремальний знак зодіаку, він ніколи не ризикне стрибнути з парашутом або зайнятися альпінізмом. Для тельців суттєву роль в їхньому житті відіграють гроші, тому вони страшно бояться залишитися з порожнім гаманцем.

Близнюки

Близнюки – складний і суперечливий знак, найбільш непостійний і мінливий із всіх знаків зодіаку. Настрій Близнюків мінливий, як погода: їх кидає від сміху до плачу, від любові до ненависті, від радості до смутку. Близнюки, як ніхто інший здатні висловлювати свої думки в переконливій формі, завдяки чому позбавляють себе від багатьох переживань і страхів. Вони ретельно аналізують всі явища і події, докопується до суті, і в усьому знаходять раціональне зерно. Однак близнюки не можуть перебороти в собі страх темряви, глибини і замкнутих просторів. Люди, що народилися під знаком Близнюків, терпіти не можуть буденність і сірість, одноманітність їх лякає і стомлює. Близнюки дуже витривалі фізично, але їхня нервова система дуже лабільна, емоційний фон нестабільний, а поріг больової чутливості знижений, тому вони погано переносять будь-який, навіть незначний біль.

Рак

Раки неймовірно соромливі, вразливі і чутливі, часто замикаються в собі. Такий склад характеру сприяє розвитку ще з дитячих років різних фобій. Причому рідко в якого знака зустрінеш таке розмаїття страхів: клаустрофобія, венустрафобія – боязнь красивих жінок, андрофобія – боязнь чоловіків, а також більш приземлені страхи темряви, глибини, виступів на публіці і покарання. Раки образливі, і неймовірно бояться стати об’єктом глузувань; цей страх може перейти в патологію, і тоді у людини розвинеться катагелофобія. Як емоційно нестійкий знак, Рак панічно боїться великих швидкостей – тахофобія – і польотів на великій висоті – авіафобія. Що стосується відносин, тут рак неймовірно стабільний, і може зберегти прихильність до однієї людини до глибокої старості.

Лев

Вже по одній лише назві зрозуміло, що Лев – знак благородний, енергійний і неймовірно сміливий. Здавалося б, налякати Лева нереально, але якраз його основні переваги і є джерело його страхів. Якщо Ви ставите під сумнів переваги Лева, це неймовірно зачіпає його гордість. Лев панічно боїться схибити і упустити свою гідність. У Левів часто проявляється нав’язливий страх бути висміяним, неоціненим і незрозумілим. Лев завжди розраховує тільки на захоплення і високі оцінки оточуючих. Вони марнолюбні, не уявляють життя без хвалебних промов і лестощів у свою адресу. Леви, попри відвагу і безстрашність, моторошно бояться болю і взагалі будь-яких медичних маніпуляцій, лікарів, зокрема лікарів-стоматологів. На великій висоті можуть відчувати легке запаморочення, а замкнутих просторів побоюються, оскільки їм здається, що стіни навколо них починають стискатися. Леви відрізняються наполегливістю, і завжди досягають наміченої мети.

Діва

Діви дуже скромні і витончені люди. Вони не люблять галасливих компаній, краще оберуть вузьке коло друзів. Діви не схильні до мріянь і просторових міркувань, їх відрізняє тверезий раціональний розум. Вони не вміють розслаблятися, майже завжди зібрані і стурбовані нагальними справами. У таких людей багато страхів, наприклад, вони бояться думки інших людей і дуже залежать від неї. Діви побоюються стати об’єктом пліток і розмов, насмішок і жартувань. Вони погані керівники, які не можуть виконувати багато справ одночасно, досить повільні і непунктуальні. У чоловіків-Дів часто розвивається венустрафобія (боязнь красивих жінок). Діви взагалі не вірять в любов, вважаючи її казкою для дурників, тому для обох статей характерна гамофобія – боязнь одруження і заміжжя. Майже всі представники цього знака зодіаку переповнюються жахом і відразою побачивши павуків (арахнофобія), тарганів (блаттофобія) та інших малоприємних комах. У Дів може бути стільки страхів, що вони навіть починають страждати фобофобією – боязню заново випробувати пережитий переляк.

Терези

Люди, народжені під знаком Терезів, завжди і в усьому шукають золоту середину. Їх відрізняє гармонія душі і тіла, вони легко йдуть на компроміс, але часто не можуть досягти рівноваги у власних почуттях і емоціях. Зміна настрою – їхній звичний стан, то вони впадають у глибоку депресію, то радують оточуючих дзвінким сміхом і щасливим виглядом. Терези дуже привабливі, поступливі, майже завжди рахуються з думкою інших людей. Терези панічно бояться комах і плазунів, особливо жаб і змій; вони погано терплять біль і звертаються до лікарів лише у випадку крайньої потреби. Терези не переносять самотності, їх часто мучить страх залишитися без супутника життя, і вони намагаються якомога швидше вступити в шлюб і створити сім’ю. Для цього знака зодіаку дуже характерний страх смерті.

Скорпіон

Скорпіони успішно поєднують в собі енергію і цілеспрямованість, гідність і витривалість, талант і силу волі. У них хороша інтуїція, часто скорпіони передбачають слова і зміни настрою оточуючих. Вони досить злопам’ятні, можуть роками накопичувати негатив, а потім несподівано помститися кривдникові. Скорпіони відводять чільне місце у своєму житті сім’ї, дуже прив’язані до своїх рідних. Скорпіон – рідкісний знак, який майже ніколи нічого не боїться, як і личить королю з гострим жалом. Зате ті нечисленні фобії, які все ж можуть атакувати скорпіонів, досить оригінальні: боязнь кутів, альбіносів та азартних ігор. Скорпіони – особистості потайливі, вони страшно бояться, що їх таємниці можуть бути оприлюднені.

Стрілець

Стрільці впевнено йдуть по життю, вони надзвичайно наполегливі та цілеспрямовані. Ці люди комунікабельні, доброзичливі, їх не можна дорікнути в боягузтві. Стрільці обожнюють екстрим і завжди кидаються грудьми на амбразуру. Ризик для них – життєва необхідність. Стрільці вміють розташовувати до себе оточуючих, легко стають душею компанії. В боротьбу вступають з відкритим забралом, дивляться прямо в обличчя ворога і покладаються лише на власні сили. Єдиний їхній недолік – марнотратство: вони абсолютно не економні і часто витрачають гроші на дрібниці. Стрільці веселі, безтурботні, володіють чудовим почуттям гумору. Вони прямолінійні, завжди говорять те, що думають, тому терпіти не можуть, коли їх звинувачують у брехливості. Стрільці вірять у містику і бояться нечистої сили. Дуже волелюбний знак, тому серед Стрільців часто зустрічаються клаустрофоби.

Козоріг

Козороги – щасливий знак, який з народження запрограмований на успіх і протягом усього життя йде до нього. Козороги неймовірно працьовиті, живуть, якщо працюють, а якщо працюють, то живуть. Зовні Козороги трохи похмурі, апатичні і незібрані, але всередині у них сталевий стрижень. Козороги люблять самотність і навіть насолоджуються нею. Серед них часто зустрічаються закомплексовані особистості з безліччю страхів. У Козорогів розум переважає над почуттями, вони дуже обережні і міцно стоять на землі. Вони не дозволяють собі прояв таких почуттів, як ревнощі, лінь, імпульсивність і безладність, вважаючи їх слабкістю і перешкодою на шляху до досягнення мети. Козороги схильні до прояву таких фобій, як агорафобія – боязнь великого скупчення людей – і авіафобія.

Водолій

Під знаком водолія народилося найбільше число геніальних людей – художників, письменників, музикантів і скульпторів – і це вказує на те, що цей знак – найталановитіший. Водолії дуже допитливі, у них чудово розвинена інтуїція і уява. Вони врівноважені, необразливі і досить спокійні. Вони товариські, прагнуть оточити себе великою кількістю людей, але при цьому періодично замикаються в собі і просять, щоб їм дали спокій. Так, Водолії непостійні, але це цілком відповідає такому творчому знаку зодіаку. Зате в подружньому житті вони вірні, люблячі і дбайливі. Зі страхів виявляють у себе страх самотності і страх болю.

Риби

Найбільш мрійливий з усіх знаків. Риби дуже чутливі, вразливі, м’які і настільки загадкові, що можна спілкуватися з ними все життя, але так і не зрозуміти до кінця всю їхню сутність. Вони врівноважені, але водночас їх часто охоплює гнів. Риби люблять самотність, вони дуже романтичні і нерішучі створіння. Цей знак зодіаку наділений неймовірною артистичністю та інтуїцією. Їхній друг — випадок, вони часто ловлять удачу за хвіст саме по щасливій випадковості. Риби вірять у все таємниче і містичне, тому все життя можуть боятися нечистої сили, відьом, привидів, духів, а також інопланетян. В силу їхнього вразливого характеру, їх часто переслідує страх покарань, і якщо дитину-рибу в дитинстві жорстоко покарати, це в майбутньому переростає в патологічний страх – мастигофобію.

Оригінал