Що таке «ідеальні стосунки» для кожного знака Зодіаку

Для когось найкращі відносини — це можливість разом «тусити» і ні в чому собі не відмовляти; для іншого — пізнавати світ разом і бувати в нових місцях; для третього — просто наявність взаєморозуміння і гармонії у відносинах. А точніше, для кожного знака Зодіаку ідеальні стосунки — це:

Овен

Мати різні плани на кожні вихідні, подорожувати удвох, дізнаватися нове у своєму партнері, ходити в нові ресторани і кафе, щоб кожна подібна «вилазка» була унікальною.

Телець

Відчувати, що твій партнер на одній хвилі разом з тобою. Ніколи його не ревнувати і кожен день отримувати смс-ки про те, що ви один від одного без розуму.

Близнюки

Проводити час разом з веселими і енергійними друзями, мати глибокі інтелектуальні розмови до ранку і відчувати, що кожен день у твоїх стосунках має сенс і сповнений подій.

Рак

Бути в оточенні того, хто зможе зчитувати твій настрій, перш ніж ти промовиш слово. Бути з тим, хто знає, наскільки ти чутливий. Робити кожен день все разом, навіть найпростіші речі, як заварювання кави вранці.

Лев

Проводити багато часу разом, але все ж мати дні, коли ти будеш перебувати наодинці з самим собою.

Тобі потрібен той, хто буде дуже розумний і здатний зацікавити тебе своїми розмовами. Вам повинно бути добре разом, але у кожного обов’язково буде своя власна кар’єра і друзі.

Діва

Чоловік, який під час самих стресових моментів зможе тебе заспокоїти і перемикнути на іншу тему, ось твій ідеал. Жодних ігор розуму, прості і зрозумілі відносини, в яких ви обидва хочете бути разом без жодних складнощів.

Терези

Активно проводити час в компанії або просто кудись часто виходити удвох. Не забувати про те, що кожна пара повинна розвиватися і кудись прагнути.

Скорпіон

Тобі потрібні відносини, в яких все гранично ясно і немає ніяких проблем з довірою. Ти знаєш кожну деталь про свого партнера, включаючи ім’я та по батькові його вихователя в дитячому саду.

Стрілець

Тонни гумору, бажання завжди залишатися собою і кожен день дізнаватися про свого партнера щось нове — ось твоя запорука щасливих відносин.

Твоя половинка повинна бути цікавою, з нескінченною кількістю захопливих історій.

Козоріг

Тобі для гармонії важливо, щоб поряд був хтось, хто здатний зрозуміти твоє тонке і трохи дивне почуття гумору. Плюс він має бути цілеспрямованим, показуючи тобі, що насправді нездоланних перешкод не існує.

Водолій

Відносини, в яких ви обидва будете розмовляти про важливі речі, в яких ваша комунікація налагоджена до межі.

Тут немає місця ніяким ревнощам та недовірі, адже ви обидва досить незалежні.

Риби

Завжди радіти від романтичних сюрпризів, які постійно готує для тебе партнер. Важливо, щоб партнер був гарним слухачем і змушував тебе відчувати правильні, позитивні емоції.

Оригінал