Гороскоп на 18 грудня

Овен ♈

Повня допоможе Вам відкрити нові інтелектуальні горизонти, навчитися чомусь. Те, що здавалося неймовірно складним, тепер нарешті стане більш доступним. Не бійтеся попросити про надбавку до зарплати або підняти ціни. Ваша праця має бути винагороджена як слід.

Телець ♉

Повний місяць, впливаючи на сферу доходу, загрожує затримками на фінансовому фронті. Але без паніки! Кажуть, що коли зачиняються одні двері, інші відкриваються. Те, що відбувається сприятиме прогресу на матеріальному терені. Навіть якщо Ви не чекали змін, вітайте їх.

Близнюки ♊

Повний місяць у Вашому знаку обіцяє початок нової глави. Також не виключені яскраві зміни. Вам пора вийти з зони комфорту (яка стала трохи некомфортною) і вітати нове. Можливості – каталізатор змін; прийміть їх і використовуйте.

Рак ♋

Повний місяць виведе на чисту воду багато секретів. Таємне стане явним, але краще знати правду, нехай і неприємну, ніж блукати в темряві. Дивіться на речі ширше і намагайтеся не живити негативних емоцій.

Лев ♌

Повний місяць впливає на соціальні зв’язки і торкнеться відносин з друзями. З кимось Ви втратите контакт. Друг може виявитися насправді зовсім не другом. Зміни закликають Вас не залишатися в некомфортній ситуації, лише б інші були задоволені. Важливо зрозуміти, хто насправді – Ваш друг.

Діва ♍

Повний місяць виведе на перший план Ваші професійні досягнення, обіцяючи багато думок на цю тему. Будуть обговорюватися такі речі, як розподіл обов’язків і налагодження комунікації. Якщо інші вважають, що Ви годитесь для тієї чи іншої задачі, відкиньте сумніви щодо своїх здібностей.

Терези ♎

Повний місяць перемкне Ваші інтереси на сферу подорожей і вищого знання. І відмінно – не можна ж вічно думати тільки про роботу! Пора заглянути в незвідані куточки нашого світу, хай навіть подумки. Вас чекають свіжі ідеї і пригоди, які розширюють кругозір, а також безодня натхнення.

Скорпіон ♏

Повний місяць закликає ділитися – на емоційному, фізичному, матеріальному рівні. Між “брати” і “віддавати” (в цілому або в конкретних відносинах) потрібен баланс. Власні потреби набудуть для Вас велику важливість, Ви переглянете поняття боргу, володіння, щедрості. Починається нова глава. Пора розібратися, які межі треба зміцнити, а які – послабити.

Стрілець ♐

Повний місяць виведе на перший план стосунки, партнерства, особливі зв’язки. Якщо Ви чекали початку нової глави у сфері комунікацій, то сьогодні вона нарешті відкриється. Можливо, доведеться переглянути або прописати правила взаємодії у відносинах – романтичних або ділових.

Козоріг ♑

Під впливом Повного місяця, який впливає на сферу служіння іншим, перед Вами відкриються нові професійні перспективи. У разі змін нова роль або принципи комунікації зажадають вкласти більше сил, ніж Ви розраховували. Приймайте зміни з радістю. Починається нова глава, але насамперед треба відпустити попередню.

Водолій ♒

Повний місяць дасть Вам важливу пораду: більше часу проводьте з тими, кого любите (можливо, мова йде про конкретну людину). Ви готові підтримати, а ще з радістю дасте пораду. Якщо настрій творчий, тим більше не стримуйте своїх поривів. Нове хобі тільки й чекає, щоб Ви звернули на нього увагу.

Риби ♓

Повний місяць торкнеться головним чином домашніх справ і побуту. Може статися переїзд, поповнення в родині, велика покупка. Також вплив Місяця торкнеться Ваших емоційних основ. Настав час налагодити стосунки з коханою людиною. Так чи інакше, пора почати нову главу.