Злопам’ятні знаки Зодіаку, які просто так не пробачають

Навіть не думайте, що ці п’ять зодіакальних знаків щось забудуть або спустять вам із рук ваші проступки і слова. Якщо вони й дочекаються ваших вибачень, повністю пробачити не зможуть – ну, можливо, тільки через багато-багато часу. Чим це викликано? Звичайно ж, особливостями характеру, і злопам’ятність зазвичай буває наслідком або дріб’язковості, або вразливості, або гострого сприйняття несправедливості.

Телець

Телець, ваша класична впертість часто перетворюється на певний комплекс, коли ви не тільки не можете пробачити людям, але ще й змушуєте їх принижуватися перед вами. А якщо ні, то ви просто припиняєте витрачати на них свій час.

Можливо, ви не є тим, хто буде мститися, але ви одразу ж станете обдавати крижаним холодом, навіть не спромігшись пояснити, що все-таки сталося, і чим ви настільки зачеплені. Ви любите тримати людей у цій дивній невизначеності, але поблажливо ставитися до прояснення ситуації та розмов не бажаєте.

Лев

Лев, вас не можна назвати людиною, яка легко прощає, але ви також не забуваєте, що ви теж недосконалі, хоча й намагаєтеся ним бути. Настане день, коли і вам може знадобитися прощення, тому ви ненавидите мости, що горять за вами, і спалюєте їх тільки в крайніх випадках, коли все дійсно дуже серйозно.

Попри вище сказане, Ви очікуєте отримати величезну порцію вибачень з поклонами і реверансами, ну і це залежить ще від того, наскільки вас зачепила та чи інша людина. Якщо як загладжування своєї провини “кривдник” виведе вас на прогулянку магазинами, це, безумовно, пом’якшить удар.

Діва

Діва, всі знають, що у вас висока планка навіть для найближчих людей, але чи здається вам це справедливим? Ви, як правило, дотримуєтеся стандартів, яких ніхто не може досягти. Отже, щоразу, коли хтось неминуче проштрафиться, ви настільки зухвало даруєте йому своє прощення, що воно виглядає як покарання.

Ви, безумовно, не прощаєте дуже легко, але ви намагаєтеся пробачити – по-своєму. Хто б не зачепив вас, ви холоднокровно відповідаєте, що все гаразд, але в потрібний момент повертаєтеся до цього питання, ніби ненароком. Ви ніколи не забуваєте, і вам просто потрібно переконатися, що люди про це теж пам’ятають, зайвий раз натякаючи їм про їхню провину.

Скорпіон

Навіть якщо вам не так уже й прикро, ви, як правило, перебільшуєте ситуацію й однозначно перегинаєте палицю. Вам не потрібні просто вибачення, ви очікуєте, що той, хто завинив, посипатиме голову попелом і валятиметься у вас у ногах.

Ви схильні сприймати речі трохи більш особисто, ніж це необхідно. Просто тому, що комусь довелося скасувати спільні плани, не означає, що це було зроблено навмисне з метою завдати вам і вашому іміджу величезної шкоди.

Однак у вашій голові починають автоматично складатися сценарії, де “всі брешуть”. Навіть коли хтось просить про ваше прощення, ви, як правило, поблажливо ставитеся до людини тільки після того, як помститеся у відповідь. Це дріб’язково, але ви чините саме так.

Козоріг

Між реальним і удаваним прощенням є різниця, і ви її точно знаєте. Вам не подобається, коли вас ображають (а кому це подобається?), але ви пробачите тільки в тому разі, якщо винуватець виконає ваш довгий список умов.

Перш ніж ви зможете дарувати своє прощення, ви будете користуватися цією ситуацією стільки, скільки зможете. Так, це банальне маніпулювання, але ви, на жаль, до нього схильні. Ви вимагатимете від того, хто завинив, безліч послуг, щоб нібито загладити свою провину, і так може тривати дуже і дуже довго.

Оригінал