Гороскоп на 17 травня

Овен ♈

Зараз як ніколи вигідно працювати в команді. Ви будете з радістю ризикувати і ставити під сумнів звичні переконання і звичаї, але краще стримати нетерплячість і зробити ставку на цілеспрямованість. Зворотний зв’язок від колективу додасть Вам ще більше енергії.

Телець ♉

Не думайте, що творчі ідеї не принесуть Вам поваги інших людей. Деякі не відразу усвідомлюють всю геніальність Ваших ідей і вчинків. “Творчий” і “артистичний” – все ж різні речі. Доведеться добре подумати, що зрозуміти, як зробити щось складне. Ви здивуєте інших – але перш здивуєте себе.

Близнюки ♊

Діліться знаннями і отримуйте від цього вигоду без сорому! Дуже може бути, що у Вас є вельми актуальні і затребувані навички. Рекламуйте їх, і клієнтура знайде Вас сама! Вам не доведеться йти до гори, ніби Магомету з приказки. Подумайте, як витягти із ситуації максимум вигоди.

Рак ♋

День загрожує потужними і хаотичними емоціями, і Ви будете схильні приховувати свої почуття. Але почуття не просто так рвуться назовні. Щирість – Ваш щасливий білет. Вам вирішувати, чи дати волю стихії. Але знайте, що спокійний і щира розмова з важливою людиною допоможе відкрити нові глибини у відносинах.

Лев ♌

Є думка, що тривога і страх працюють як здійснене пророцтво. Але також ми часто озираємося на свої тривоги і розуміємо, що гіршого так і не сталося. Переживання тісно пов’язані з поточним моментом і незабаром виявляться порожніми. Постарайтеся тому зосередитися на позитиві.

Діва ♍

Диявол ховається в деталях, так що дивіться в обидва боки і покладайтеся на власну інтуїцію, якщо вона підказує, що все не так однозначно. Перевіряйте все по десять разів, щоб побачити взаємозв’язок окремих фактів. Це буде важко, зажадає зусиль і старанності, але в кінцевому підсумку завдяки своїй “Дівочій” скрупульозності Ви опинитеся на коні!

Терези ♎

Кращі з лідерів надихають прикладом. Начебто очевидний факт – але нерідко лідери більше прагнуть до особистого прогресу і мало допомагають своїм “підопічним”. У Вас буде можливість показати людям, що і як треба робити, але важливо з самого початку дати зрозуміти, що мова йде про командні зусилля.

Скорпіон ♏

Деякі люди цікавляться іншими більше, ніж собою – а на питання про те, чому так, відповідають, що просто нічого не можуть з собою вдіяти. Деякі з них і справді підтримують і допомагають, але інші пригнічують. Хтось з найкращими намірами може переступити межу, і важливо вчасно повернути його або її до реальності.

Стрілець ♐

Воістину, хто не має очікувань – той не знає розчарувань. Але як же нудно ці люди, напевно, живуть! Тільки уявіть життя без мрії, без амбіцій, без викликів… Чи варто поберегтися – або краще зіграти на всі гроші? Ви маєте рацію, якщо вирішите, що хто не ризикує – той не п’є шампанського!

Козоріг ♑

Проблема – це, як відомо, прихована можливість. Не хочеться приймати виклик, не хочеться робити сміливий крок – але зважившись, ми буваємо дуже раді результату. Постарайтеся чесно оцінити, наскільки страх утримує Вас від сильних вчинків. Крок, який Ви так боїтеся зробити, може бути саме тим, що Вам потрібно.

Водолій ♒

Багато творчих людей не знають, як зрозуміти, що робота закінчена. Завжди хочеться додати ще пару штришків, ще трохи переробити аранжування. Навіть якщо власний шедевр радує, завжди здається, що в ньому є що змінити. Точно так само і Вас у Вашому світі захоплює сам процес продукування чогось цікавого. Але все ж зосередьтеся на результаті.

Риби ♓

Шкода, що харизму Риб не продають в таблетках! Ваші комунікативні навички неймовірно зростуть. Інші із задоволенням будуть прислухатися до Вашої унікальної думки. Вас чекає маса уваги; коли Ви говорите, іншим тільки і залишається, що слухати. Скористайтеся шансом і познайомте оточуючих з Вашими ідеями.