Жінка цього знака Зодіаку, як наркотик — ви стаєте залежними від неї на все життя

Один із найзагадковіших і найромантичніших знаків Зодіаку!

Кохання Риби – це назавжди. І навіть якщо ваші дороги розійдуться, вона все одно залишиться у вашому серці. Вона – немов тепло сонячних променів на шкірі, немов крапля дощу на віях і немов запах першого снігу, що загортає землю.

Риби – це один із найзагадковіших і найромантичніших знаків Зодіаку. Жінка-Риба постійно бентежить і лякає своїх партнерів, будучи одночасно і милою, і жорстокою. Попри п’янкий характер її кохання, почуття Риби можуть бути надмірно сильними. І навіть незважаючи на те, як важко любити таку жінку, не любити її взагалі неможливо.

Емоції Риби можна легко прочитати у її очах. Вона здатна показати партнерові всю глибину своїх почуттів одним поглядом, і він тут же загубиться в ньому, побачивши в цих очах її незбагненну душу.

Вони вміло ховають емоції, але насправді це найніжніший знак Зодіаку. Риби – немов старі душі, які давно ходять по Землі. Представники цього знака зберігають у серці знання тисяч зірок і відчувають своїх коханих на новому рівні.

Жінка-Риба розуміє все без зайвих пояснень, приймає безумовно і в порівнянні з її любов’ю будь-яке інше кохання просто меркне. Якщо Риба любить, це по-справжньому. Вона повністю відкриває партнерові серце.

У Риб романтична і мрійлива натура, а тому їм не складе особливих труднощів зануритися у власний світ фантазій, де можна спокійно провести більшу частину свого життя.

Оригінал