Гороскоп на 18 серпня

Овен ♈

Завжди добре не втрачати голови, коли всі довкола її втратили. Але голова до того ж має залишатися холодною! Ви можете зіткнутися з перешкодами та розчаруваннями там, де не очікували їх зустріти. Може також виявитися, що Ви декому приписали інтелект, якого і близько немає. Але все ж ввічливість та оптимізм допоможуть вирішити ситуацію.

Телець ♉

Ви колись займалися спелеологією? Це нітрохи не схоже на кіно. Ви не йдете величезними величними печерами, а протискаєтеся у вузькі тунелі і не панікуєте тільки тому, що треба рухатися далі. Зараз Вам дуже потрібно дістатися фінального виходу. Для цього просто продовжуйте рухатися вперед. Не зупиняйтесь!

Близнюки ♊

Не кидайте розпочатого! Ви, напевно, все робите правильно, хоч і чуєте критику з боку людей, які не розуміють, чого саме Ви хочете досягти. Деколи, звичайно, навіть така думка з боку корисна. Але зараз точно не той випадок.

Рак ♋

Ретельно омріяний песимізм може бути джерелом втіхи. Бачачи щось у чорному кольорі, ми почуваємося спокійніше. А коли доводиться відмовитися від зневіри, ми в багнети приймаємо всі інші варіанти! Сьогодні, відпускаючи щось непотрібне, постарайтеся дивитися на порожнечу, що утворилася, з оптимізмом.

Лев ♌

“Запитую для друга”. Ці слова завжди виглядають підозріло і відразу наводять на думку, що той, хто запитує, таки цікавиться темою сам, але приховує це. Але факт отримання відповіді важливіший, ніж спосіб її отримання. І якщо для цього Вам потрібно порушити пару правил – не соромтеся.

Діва ♍

Якщо Ви бачите невідповідність у чиїхось діях, то навряд чи це гра Вашої уяви. Людина щось пообіцяла, а тепер раптово не пам’ятає, що таке взагалі було. Вказавши на цю забудькуватість, Ви не висловите недовіри. Вам просто потрібно більше інформації – і Ви отримаєте її, якщо спокійно попросите.

Терези ♎

Коріння сумнівів і песимізму глибоке. Вони – немов бур’яни, які спочатку легко виполоти. Але якщо дати бур’янові укорінитися, впоратися з ним дуже важко! На щастя, у Вас сьогодні буде можливість розвіяти сумнів у зародку. При першій же нагоді вирвіть його з коренем.

Скорпіон ♏

Інтуїція при правильному застосуванні може спрацювати не гірше за поліграф. Також вона допомагає побачити ситуацію в справжньому світлі, як би хтось не намагався спотворити її. Вірте, що інтуїція допоможе Вам відокремити факти від вигадки. У майбутньому інші вже будуть остерігатися недооцінювати Вашу проникливість.

Стрілець ♐

Важливо замислитись про причини, через які Ви так активно прагнете втілити в життя конкретний план. Можливо причина — елементарна нудьга. Але чи так потрібні зміни, які Ви намагаєтеся розпочати у своєму житті? Можливо, так Ви лише дестабілізуєте ситуацію? Важливо чесно оцінити, чи не переважують мінуси плюси, і прислухатися до свого серця.

Козоріг ♑

Справжні фахівці не обтяжують інших доказом власного професіоналізму. Навпаки, справжній знавець нерідко залишає прогалини, щоб слухач міг поставити запитання. Якщо у Вас є така людина в оточенні, звертайтеся за порадою саме до неї – а не до любителя слухати свій власний голос.

Водолій ♒

Є медики, які просто чудово ставлять уколи, а є ті, кому, м’яко кажучи, варто було б повчитися ще. Акуратний медик робить ін’єкцію так, що ми майже нічого не відчуваємо. Можливо, в якійсь сфері свого життя Ви приготувалися до вкрай неприємних переживань – але раптом виявиться, що все не так жахливо. Видихайте з полегшенням!

Риби ♓

Коли нова інформація змінює звичні установки, це завжди хворобливий процес. Дуже часто ми, навпаки, раді, що змогли поглянути на речі у реальному світлі. Прийде відкриття, яке допоможе Вам побачити щось з новою ясністю. Виявиться, що Ви не знали всіх фактів, хоча були впевнені у протилежному. Але тепер Ваша позиція зміцниться!