Як мстять знаки Зодіаку

Як нам варто поводитися, коли хтось завдає біль – прощати чи мститись?

Залежно від домінуючих якостей знака Зодіаку, можна припустити, чи збирається людина відплатити одразу, чи подасть помсту в холодному вигляді згодом чи відпустить ситуацію і піде своєю дорогою далі.

Овен завдає удару відразу ж

Овном править планета Марс, тому представники цього знака не стануть довго думати і відразу ж відреагують на будь-яку образу. Поранений Овен – це найнебезпечніша людина, з якою ви тільки можете мати справу.

Його темперамент і вміння просто вбивати словами можуть звести з розуму навіть найбільш загартованих людей. Також вони здатні від слів швидко перейти до дій: тобто почати трощити все навколо або навіть ударити кривдника. Вони ніколи не складають плану своєї помсти, і дуже добре, що вони швидко остигають.

Телець ніколи нічого не забуває

Представники цього знаку ніколи нічого не забувають, не кажучи вже про ті речі, які завдали їм болю, розчарували чи розсердили. Але, звичайно, добре, що вони хоча б намагаються приховувати від інших, наскільки неконтрольованими людьми можуть бути.

Миттєва помста не в їхньому стилі – вони спостерігають і чекають моменту, коли їхній противник опиниться в найслабшій позиції. Людина, якій вони помстилися, більше ніколи не зможе повернути їхню довіру і навіки вічні перейде до їхнього «чорного списку».

Близнюки непередбачувані

Люди, народжені під цим сузір’ям, зовсім непередбачувані, навіть для самих себе. Якщо ви образите їх або когось із їхніх близьких людей, зганьбите і обмовите ті речі, які є для них дорогими і святими, вони розроблять найзловісніший план у світі – як у фільмах про психопатів.

Однак до моменту виконання помсти вони, швидше за все, змінить своє ставлення – можливо, підуть далі по життю, займуться якимось цікавішими речами, перестануть злитися або просто викреслять вас зі свого життя. З іншого боку, вони можуть оголосити безжальну війну сусідові тільки через те, що він випадково подряпав їхню машину.

Рак може бути безжальним

Представники цього знака належать до тих, хто постійно намагається помститися або, принаймні, думає про це. Спусковим гачком для їхньої помсти може стати будь-що – тому що вони у своїй уяві постійно малюють картини про те, як їх нібито сильно образили ті чи інші люди.

Не намагайтеся знайти причину їхньої «вендети», краще просто змиритися і прийняти це як належне, тому що в гнівному стані духу Ракам рідко вдається зберегти здоровий глузд. Незважаючи на те, що представники цього знака мають великі серця, їхня помста дійсно може бути жахливою.

Помста Лева подібна до цунамі

Люди, що народилися під цим знаком, в першу чергу, є шляхетними і гордими людьми, але саме ці якості змушують їх дуже швидко розчаровуватись в інших людях. Навіть найменша образа ще довго обпалюватиме їхній розум і серце.

Своєму кривднику вони не дадуть спати ночами, і він не зможе обійтися лише вибаченнями. Вони зганяють свою ненависть всіма можливими способами – словами, діями, брудними хитрощами – неважливо як, але вони повинні дати вихід своїй люті назовні.

Іншими словами, немає жодних шансів, що Лев простить того, хто справді завдав йому болю, і на дружбу ця людина може вже не розраховувати.

Діви не мстять, вони принижують

Представники цього знака відомі тим, що після нанесеної ним образи не мстять, а виявляють своє негативне ставлення дещо по-іншому, демонструючи при цьому не меншу завзятість.

Коли вони відчувають біль, вони грають карту емоцій. Діви – це піднесені істоти, тому їхня головна мета – змусити кривдника відчути себе нещасним. Він повинен почати плакати, відчувати сором – загалом це завжди тиха помста, яка не привертає увагу оточуючих.

Терези карають мовчанням

Терези – це знак праведників, їхній кармічний обов’язок – знайти справедливість. З іншого боку, вони люблять драматизм, і конфліктні ситуації зазвичай загострюють доти, доки починається справжня війна.

Їхня улюблена тактика – холодне, тотальне ігнорування. Така поведінка може тривати роками, і якщо людина, яка довела їх до сказу, запитає «чому?», вони, зробивши абсолютно безневинний вираз обличчя, дадуть відповідь, що не знають, про що йдеться.

Проте, якщо їхній кривдник виявляє достатню наполегливість і улесливість, Терези дають можливість йому спокутувати провину – але при цьому вони прагнуть справжнього каяття.

Від помсти Скорпіона можна лише втекти

Якщо ви чимось глибоко образили представника цього знака, вам краще змінити роботу, місце проживання чи ще краще – континент. Річ у тому, що вони справжні чемпіони з помсти.

Скорпіони не вміють прощати, їхня помста завжди добре продумана, і, що найстрашніше, у неї немає кінця – вони продовжують виливати свою отруту щоразу, коли перетинаються з тими, хто завдав їм болю.

Стрілець швидше шкодує, ніж ненавидить

Щодо представників цього знака, то зазвичай конфліктні ситуації з ними проходять без кровопролиття. Річ у тому, що легкий характер Стрільця дозволяє йому нічого не приймати на свій рахунок – так йому легше жити.

Тому до своїх кривдників Стрільці відчувають не ненависть, а скоріше навіть жалість. Однак їхньому ворогові доведеться зовсім несолодко, якщо прокинеться мстива частина їхньої натури – у такому разі Стрільці діють швидко і б’ють боляче.

Для Козорога помста – холодна страва

Якщо представники цього знака вирішують помститися, вони роблять це за всіма правилами поступово, методично, з мінімумом емоцій. На той час, коли вони починають діяти, пекуче почуття ненависті сходить нанівець, поступаючись місцем почуттю гіркоти і відчуженості.

Тоді вони перетворюються на могутніх ворогів, цілком упевнених у тому, що вони роблять – ви винні, і тепер ви заплатите. Мстять вони витончено і холоднокровно, ніби піднявшись над ситуацією. А прощають вони насилу.

Водолій мститься рідко

Представники цього знаку не люблять мститись. Вони схильні емоційно дистанціюватися від конфліктних ситуацій, а також обмежувати проблему, щоб унеможливити її вплив на інші сторони їхнього життя. І у них це досить добре виходить.

Якщо вони все ж таки вирішують помститися, то поводяться як діти – голосно і галасливо. Після чого вони стирають цю неприємну для себе людину зі свого життя назавжди.

Риби перетворюються на піраній

Багато хто навіть не може собі це уявити, але ніжні представники цього знака здатні перетворитися на піранью, якщо їм зробили настільки боляче, що вони вирішують помститися.

Їхнє розчарування може виявитися таким сильним, що вони починають малювати у своєму розумі справді божевільні сценарії, уявляючи повний крах свого ворога і навіть його смерть. Їхня тактика – приниження і висміювання того, хто завдав їм болю. Їхня помста не логічна, а насамперед емоційна.

Оригінал