Ідеальні зодіакальні пари

Астролог розповіла, які знаки зодіаку утворюють ідеальні пари… перевір, чи є у цьому списку ти і твій обранець?

Перш ніж розглянути, які пари серед знаків зодіаку є найідеальнішими, варто розібратися, що ж ми вкладаємо в це визначення.

Ідеальний союз — це велика вдача і знахідка, але це зовсім не означає, що людям, які знайшли свою другу половинку, не доведеться працювати над собою чи долати труднощі. Відносини — це завжди внесок, завжди ініціатива і увага один до одного.

Зараз ми розглянемо найбільш вдалі поєднання знаків зодіаку, але пам’ятай, якщо ти не знайдеш там свій варіант — нічого страшного, адже й твій союз і без цього стане ідеальним, якщо ви обидва будете трудитися заради загального щастя.

Овен і Водолій

Ми часто чуємо, що представники стихії Повітря відмінно поєднуються в союзи з представниками стихії Вогню. І це правда.

Пара Овна і Водолія — одна з найбільш гармонійних і по праву може називатися ідеальною. Обидва спрямовані до свободи, нових вражень, знахідок і подорожей, партнери підходять один одному, як шматочки пазлу.

Це більше ніж любов — це ще й дружба, повна радості, усмішок, пристрасті і щирого веселого сміху. Запал таких коханців не згасне з роками, їм ніколи не доведеться думати про те, чим заповнити дозвілля або як провести вихідні, оскільки на горизонті завжди виникають нові цікаві обом ідеї.

Овен і Стрілець

Це не просто союз, а справжнє бушування вогняної стихії. Два різних полум’я зливаються в одне. Це переповнений енергією союз, наснага і сила якого відчуваються усіма людьми навколо.

Комусь з боку може здатися, що Овен і Стрілець — це просто нерозлучна пара друзів, які захоплені загальними інтересами і, будучи дорослими, дуріють один з одним, але це дещо поверхневе судження.

Насправді Овен і Стрілець просто завжди знаходяться на одній хвилі, захоплені одне одним і легко спілкуються, розуміючи все з півслова.

Хтось може називати їх союз занадто яскравим, мало не божевільним, але для Овна і Стрільця це солодке божевілля, розділити і зрозуміти яке здатні тільки вони — і ніхто більше.

Телець і Рак

Відносини Тельця і Рака збудовані дуже тонко. Це чуттєвий союз, пройнятий невловимими для інших людей психологічними віяннями.

Сторонньому спостерігачеві важко повірити, наскільки добре відчувають один одного ці партнери, які вони уважні до дрібниць, ощадливі у відносинах і ніжні. Все, що можуть сказати їх знайомі: Рак і Телець дуже міцна пара, в якій практично не виникає суперечностей.

Так, це виглядає саме так, але ніхто не знає насправді того, як ці люди підтримують один одного, наскільки насправді зворушливий і романтичний їх союз, оскільки їх особисте не призначене для сторонніх очей.

Телець і Козоріг

Цей союз — повна протилежність попередньому. В його основі лежать сильна пристрасть, емоційність. Любов тут — не тендітна павутинка, а якась незламна сила, про володіння якою хочеться кричати на весь світ, щоб поділитися з усіма радістю. Не дивно, що пристрасні Телець з Козорогом так багато часу проводять в ліжку.

Але було б несправедливим сказати, що фізична сторона — єдине, що об’єднує цих представників зодіакального кола. Насправді крім пристрасті, є ще безліч причин, за яких Тельцю і Козорогові так добре разом.

Нехай вони не занадто романтичні, але зате цілком захоплені своїм партнером, відмінно його відчувають, вірні і поділяють захоплення один одного. Цьому союзу заздрять, бажаючи мати таке ж щастя в любовних відносинах.

Телець і Діва

Це дуже зважений союз. Якщо Телець — це знак, який може зійтися з багатьма, оскільки він буває різним, то Діва — людина строгих правил і непохитних поглядів. Ця негнучкість Діви робить її досить важким партнером, з яким дуже складно знайти спільну мову, а вже тим більше знайти щастя в шлюбі.

Однак Телець не тільки на це здатний, але ще й настільки добре відчуває Діву, що вони є однією з найбільш вдало сумісних пар, відомих астрології. Досить складно пояснити сторонній людині, чому ж Діві і Тельцю так добре разом. Вони можуть здатися нудними і позбавленими пристрасті людьми.

Але це лише тому, що і той і інший не звикли демонструвати свої почуття на публіці. Насправді їх союз — це ретельно спланований, буквально виміряний до міліметра ідеальний алмаз, який виблискує рівномірними гранями пристрасті, любові, поваги і дружби. З точки зору балансу, Телець і Діва — бездоганна пара.

Близнюки і Терези

Ці два представники стихії Повітря схильні витати високо над землею, тому не кожен зможе зрозуміти, чому ж партнери так захоплюють один одного. З боку може здатися, що у них саме спокійне життя, абсолютно позбавлене яких-небудь яскравих подій, дорогих придбань, далеких подорожей і всього того, чого так потребують багато людей, щоб відчути себе щасливими.

Аж ніяк, Близнюки і Терези не заперечують подібних цінностей і не відмовляються від них, але набагато вище ставлять психологічні аспекти спілкування і інтелект свого партнера. Вони обидва чудові ерудити, можуть вести жваві бесіди, занурюючись все глибше і глибше в найскладніші теми, мрії партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки і Водолій

І знову представники стихії Повітря опинилися в списку ідеальних пар в зодіакальному колі. Але ситуація тут дещо інша, ніж у попередньому випадку.

Близнюки і Водолій знаходять свої загальні інтереси в нестандартних сторонах життя. Їм цікаво разом відкривати для себе щось нове про цей світ. Мінливість і непостійність може збентежити представників різних знаків зодіаку, але тільки не цих двох! Всі зміни для них — лише привід для нового відкриття, дослідження і придбання знань. Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного у будь-яких починаннях. Комусь це життя здасться хаосом, але для Близнюків і Водоліїв — це ураган емоцій, почуттів і щастя.

Рак і Скорпіон

Це дуже емоційний союз. Він буквально просочений життям і має власне серце. Якщо когось зі знайомих Рака і Скорпіона запитати, чи підходять ці двоє один одному, то той, не замислюючись, відповість, що ні — і помилиться.

Це дійсно дуже незвичайний союз. Це дві емоційні, чуттєві, глибокі людини, спілкування з якими дається далеко не кожному представнику протилежної статі. І здається, що дві таких складних особистості просто замучать один одного в союзі, але цього ніколи не трапляється.

Скорпіон дбайливо ставиться до тендітного і вразливого по природі Рака, а той, у свою чергу, поважає сильну пристрасність Скорпіона. Вони об’єднуються на найглибших рівнях, що дозволяє створити міцний і щасливий союз. Деколи Раку і Скорпіону навіть не потрібно говорити один з одним, щоб зрозуміти, що ж потрібно партнеру. Їм просто добре від самої близькості — відчуття, що рідна людина поряд.

Рак і Риби

Це дуже цікава пара. Вони не просто представники однієї стихії Води. Це щось більше. Люди сприймають їх як єдине ціле. Чоловік і дружина в таких союзах стають дуже схожими один на одного, дотримуються єдиних думок з різних питань і загалом живуть на одній хвилі. В принципі цю пару досить складно сприймати окремо.

Ви рідко почуєте про те, що Рак і Риба посварилися через незгоди з якогось питання. Обстановка їх будинку зазвичай не містить елементів, які вибиваються із загальної гармонії. «Душа в душу» — це фраза про Раків і Риб. Зазвичай вони зустрічають один одного на якихось тематичних заходах і зближуються на ґрунті спільних інтересів.

Часто подружжя Рака і Риб — це колеги по роботі, а ще частіше — люди мистецтва, захоплені однією справою.

Лев і Стрілець

Як не складно помітити, дуже багато ідеальних пар складаються зі знаків зодіаку однієї стихії. Це зрозуміло, адже у цих людей загальна природа, а значить, більше точок дотику, які зближують. Ось і цей варіант не став винятком. У союзі Лева і Стрільця киплять неабиякі пристрасті. Два види вогнів, сплітаючись, утворюють справжню пожежу.

Вони щільно вплітаються в життя один одного, і буде справедливим порівняти кожного з подружжя зі справжнім акумулятором, який підживлює сили і ентузіазм іншого. Ця пара друзів і спільників, але не однодумців. У кожного з них є свої інтереси, але обидва відчувають глибоку повагу до життя і захоплення свого партнера. Завдяки цьому, Лев і Стрілець завжди прийдуть один одному на виручку, допоможуть слушною порадою, а якщо і треба — самі докладуть зусиль у важливій для партнера справі.

Їх інтимне життя могло б стати прототипом для видовищного еротичного фільму, а от побутові питання абсолютно не викликають суперечок. Звичайно, ці дві сильні особистості теж стикаються з розбіжністю інтересів, але це трапляється набагато рідше, ніж у багатьох інших.

Водолій і Терези

Цей союз здатний дивувати. Вони не прагнуть бути прийнятими оточуючими, адже головне — це взаєморозуміння і ясність у взаєминах з партнером.

Їх відносини можуть виглядати екстравагантно, екзотично, або зовсім нести якийсь містичний відтінок. Вся річ у тому, що Терези і Водолії — люди, які здатні захоплюватися незвичайними питаннями, а спільне дослідження приносить їм ні з чим не порівнянне задоволення.

Сім’я астрологів, магів, авантюристів, циркачів, альпіністів — список можна продовжувати, адже Водолії і Терези непередбачувані і завжди знайдуть якесь нестандартне спільне захоплення. Але крім інтересів у них є ще одна якість, яка їх зближує — це те, що обидва охоче поступаються один одному заради того, щоб досягти гармонії у відносинах.

Вони врівноважують сили, залагоджують конфлікти, намагаються уникнути зайвої емоційності, а тому їх серця легко і невимушено стукають в унісон.

Риби і Скорпіон

Про таких людей кажуть, що у них є кармічний зв’язок. Важко сказати, чи це правда, але саме таке враження справляє пара Риби і Скорпіона. Вони ніби народилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються познайомитися краще, тому що здається, що вони знайомі все життя — навіть не одне. Їх відносини проходять гладко, перехід від знайомства до шлюбу майже завжди природний.

Може здатися, ніби всі події спільного життя Риб і Скорпіона давно пропрацьований, а тепер просто граються перед публікою. Їх зв’язок настільки глибокий, що часто не потрібні навіть слова — достатньо лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає партнер. Якщо ж якісь погляди Риби і Скорпіона розходяться, то вони намагаються не загострювати на цьому увагу, вважаючи за краще перемикнутися на інші теми.

Ми розглянули приклад 12 союзів, про які можна сказати, що вони укладені на небесах. Зірки прихильні до таких пар, але, як вже говорилося вище, не варто думати, що якісь інші союзи не можуть бути названі ідеальними. Головне — це бажання стати кращими і знайти спільну мову з партнером. Ми всі здатні на це, незалежно від того, під впливом якого знака зодіаку народилися.

Джерело