Гороскоп на 19 серпня 2023 року

Овен ♈

Ви неймовірно віддані своїм друзям і коханим, але Ви не можете нести за них відповідальність. Тому якщо сьогодні когось із них піддадуть критиці, Вам потрібно подумати двічі, перш ніж ставати на захист цієї людини. Якщо ж Ви все-таки зважитеся, то опинитеся в складній ситуації, з якою можете не впоратися. Замість цього Вам потрібно відступити і дати їй можливість самій розібратися. Вона не думатиме, що Ви її підвели, адже в глибині душі вона знає, що Ви прийдете на допомогу, якщо знадобитеся їй.

Телець ♉

Міжособистісна діяльність людини, з якою вам сьогодні доведеться мати справу, буде далекою від ідеалу, тому вам вирішувати, продовжувати спілкування в позитивному ключі чи ні. На щастя, ви будете в гарному настрої. Якщо раптом ваші стосунки візьмуть дивний поворот, ви будете абсолютно готові спрямувати їх назад у більш продуктивне русло. Тим часом, Вам обов’язково потрібно особливо ретельно подбати про себе. Не відмовляйте собі в насолоді. Розслабтеся й отримайте задоволення!

Близнюки ♊

Якщо цього ранку Ви без зволікання візьметеся за справу, то зможете впоратися з усіма своїми завданнями раніше, а це означає, що у Вас з’явиться купа вільного часу, який Ви зможете провести, як захочете. Якщо Ви втомилися від того, що відбувається, проведіть сьогоднішній вечір на самоті. Як щодо того, щоб подивитися вдома кіно?

Рак ♋

Навіть якщо ви не зовсім знаєте, як розповісти комусь про свої почуття, будь-яке спілкування сьогодні буде приємним і позитивним. Просто почніть бесіду – це все, що зараз важливо. Не переживайте через те, що ви не володієте достатніми знаннями, просто говоріть багато і переконливо. Ваша бесіда буде органічною і розвиватиметься в будь-якому необхідному напрямку. Але не варто далеко заглядати, бо це відволікатиме Вас від розмови. А це не призведе до позитивних результатів.

Лев ♌

У Вашого друга чи колеги відбувається щось цікаве в житті, і Вам захочеться того самого. То що Вас зупиняє? У Вас є всі необхідні для цього ресурси. Просто скористайтеся уявою і додайте трохи прагнення. А як найкраще надати енергії своєму творчому потенціалу та бажанню? Познайомтеся з різними людьми! Зараз чудовий час для походу на побачення, зустрічі зі старими друзями або просто виходу у світ заради нової зухвалої бесіди.

Діва ♍

Ви регулярно приділяєте час прибиранню будинку або миттю машини. То чому б не витратити час і не навести лад ще й у самому собі? Зв’яжіться сьогодні з тим, кому Ви довіряєте, і дізнайтеся, чи зможе він з Вами поговорити. Обговоривши все за вечерею або приємним обідом, ви зможете не тільки вирішити свої проблеми, а й зміцнити стосунки. Розпитайте його і з’ясуйте, що Ви можете для нього зробити. Спілкування – це найкращий спосіб подолати складнощі.

Терези ♎

Сьогодні Ви виручите когось, коли помітите, що ця людина забула про щось важливе. Це може бути веселун, якого забули внести до списку гостей; зайнятий, але кмітливий колега, у якого не було часу висловити свою думку щодо проєкту; або той факт, що хтось просто забув провести додаткову перевірку. Ну, а результатом буде підвищення Вашого авторитету серед оточуючих. Більше жодних зволікань через страх, що люди приймуть Вас за всезнайку! Це нерозумна поведінка.

Скорпіон ♏

Вам здасться мудрим і розумним приховувати свої справжні почуття від когось. Ви думаєте, що якщо не можете сказати щось приємне, то краще взагалі нічого не говорити. Але для декого утримуватися від своїх реальних почуттів – це те саме, що зберігати таємницю. Адже ця людина може відчути себе забутою, навіть не підозрюючи про Ваші почуття. Ви не можете постійно бути обережними, тож розслабтеся і сміливо висловлюйте свої справжні наміри та думки. Це не порожня балаканина – це щире спілкування.

Стрілець ♐

Не переживайте – Ваша боротьба за владу з якоюсь авторитетною особою сьогодні не створить тривалої напруженої обстановки. Час від часу таке відбувається, і це частина роботи з впливовими людьми. У якомусь сенсі, це дуже корисний і повчальний досвід: Ви набагато більше зможете навчитися, якщо кинете комусь виклик, ніж якщо просто погоджуватиметеся з тим, що кажуть інші люди, тільки через страх перечити. Якщо хтось не згоден – це ще не кінець світу, це лише початок цікавої дискусії.

Козоріг ♑

Вам не обов’язково відмовлятися від усього, що відбувається у Вашому житті для того, щоб зануритися в глибокий самоаналіз. Однак Вам би не завадило подивитися на себе і свої короткострокові цілі з іншого боку. Проведіть невелике дослідження – існує ще багато кінців, які можуть привести Вас до ідей щодо поліпшення свого поточного становища. Вивчіть, проаналізуйте, а потім складіть план. Настав час переглянути своє ставлення, ґрунтуючись на фактах і цифрах.

Водолій ♒

Ви досить кмітливі для того, щоб проявити обережність у ділових питаннях, тож не слухайте тих, хто радить Вам іти ва-банк і стрімголов кидатися в сумнівні проєкти. Навіть якщо Вас спокушатимуть його обіцянки легких грошей, не вірте! Ця людина вважає Вас недолугим, думаючи, що Ви не знаєте, що в житті немає нічого безкоштовного, але вона, мабуть, сама не надто розумна. Вона не знає, про що говорить, то дайте ж їй урок.

Риби ♓

Якщо вам сьогодні здасться, що хтось надто критично поставився до ваших слів або дій, не приймайте це близько до серця. Поставтеся до цього справедливо. Ви не можете судити інших людей за те, що вони висловлюють свою точку зору. Вони віддають Вам належне за те, що Ваше самолюбство може з цим впоратися. Якщо Ви цінуєте їхню думку, то робите це з якоїсь причини. Не сумнівайтеся в їхніх поглядах тільки тому, що вони можуть говорити не те, що Ви хочете почути.