Гороскоп на 18 липня

Овен ♈

Хтось бажає Вам тільки добра і успіху. Ви б і не проти – але вмовляння (і навіть маніпуляції) змушують Вас занадто багато вимагати від себе. Важливо зрозуміти, що потрібно саме Вам. Якщо хтось хоче для Вас тільки найкращого, йому доведеться прийняти, що найкраще для Вас саме це.

Телець ♉

Просто закрийте очі і зробіть крок. Не бійтеся відкрити своє серце іншому. Поки розмова не заходить в небезпечні води, може виникати відчуття, що відносини топчуться на місці. Пора щось міняти. Скажіть нарешті те, що повинні сказати.

Близнюки ♊

Пора випустити на волю Ваше природне вміння співчувати. Навіть якщо хтось не виправдав Ваших очікувань, Ви все одно підтримайте цю людину. Доведеться трохи порушити свої плани, але хіба друг цього не вартий? Його або її погляди можуть відрізнятися від Ваших, але не можна заперечувати, що він(а) Вас завжди підтримує.

Рак ♋

Щоранку, прокинувшись, радіти новому дню – ознака справжнього успіху. Якщо гроші у Вашому житті поки не стали побічним продуктом улюбленої справи, скоро стануть. Дуже добре, що Ви встановлюєте високі стандарти для себе та інших. Але згадаймо ще раз, що досконалість схоже на завтра: воно ніколи не настає.

Лев ♌

Щось, що сковувало Вас по руках і ногам, нарешті зникне – але розслаблятися не варто, оскільки в програмі нові обмеження. Втім, Ви засвоїли урок і впораєтеся з ними куди краще, уникнувши розчарувань. Навіть якщо Ви працюєте соло, врахуйте досвід, отриманий в ході взаємодії з іншими.

Діва ♍

Ситуація ясна як день, але емоції нікуди не діваються. Не намагайтеся придушити їх. Немає нічого поганого в незворушному “фасаді”, але може бути, те, як Ви себе позиціонуєте – це не зовсім Ваше справжнє “я”. А саме Вас хочуть бачити деякі люди у Вашому оточенні. Не відмовляйте їм в цій радості.

Терези ♎

Хтось, хто вважає Вас вічним жартівником і клоуном, може прийти у захват, виявивши Ваші приховані глибини. Можливо, прийшла пора показати їх світові. Ви відчуєте небувалу свободу, коли скинете тягар зі своїх плечей, дозволивши собі відкрито виражати емоції. Просто спробуйте!

Скорпіон ♏

Ви зробили дуже складну річ – зуміли зберегти спокій і утримати емоції у вузді складної ситуації. Тепер Ви побачите, як корисно залишатися дипломатом, навіть коли інші люди не стежать за власною мовою. І навіть коли здається, що все позаду, ввічливість, підтримка і готовність до співпраці і раніше важливі. Їх неодмінно помітять і оцінять.

Стрілець ♐

Коли ми бачимо людину, яка досягла успіху у цікавій для нас сфері, це завжди надихає. Ми вчимося на прикладі і заодно розуміємо, що все можливо. Сьогодні або дуже скоро Ви знайдете для себе такий зразок. Можливо, ця людина досягла висот, на які Ви навіть не замахувалися – поки не побачили, що це в принципі можливо.

Козоріг ♑

Навіть якщо спочатку хтось не радий порадам, потім він зрадіє, що Ви їх дали. Інші говорять те, що від них хочуть чути, а Ви – правду, тільки правду і нічого крім правди. Ви здатні з’єднати прямоту зі словами підтримки і мудрості. Сійте насіння і чекайте врожаю.

Водолій ♒

Немає нічого поганого в словесній еквілібристиці без особливої глибини. Ви абсолютно відкриті і налаштовані на творче і лаконічне самовираження. Але найкраще розмови просуваються тоді, коли всі говорять і слухають порівну. Покажіть приклад, і співрозмовник з радістю піде йому.

Риби ♓

Упертість – не завжди негативна риса. Згадайте про всіх тих людей, які незважаючи ні на що трималися за свої принципи. Вони не тільки добилися чудових результатів, але і заслужили загальну повагу. Просто впиратися – це одне. Відстоювати переконання – зовсім інше. Саме друге допоможе людям помітити Вас – і захоплюватися Вами.