Гороскоп на 17 липня

Овен ♈

Терпимість, терпіння і стриманість – це не просто соціальне зобов’язання. Деякі люди можуть страшенно дратувати, і бажання висловитися стає просто нестерпним. Але буває корисно дозволити людині зробити все по-своєму. Не поспішайте стукати кулаком по столу і вимагати від усіх покори.

Телець ♉

Віддавати, нічого не чекаючи взамін – практика дуже корисна, але зовсім не проста. Ніхто не хоче, щоб його використовували. Але якщо Вас вважають негнучкою і черствою особистістю, є всі шанси повністю переламати ситуацію. Досить буде лише одного відчутого жесту. Здивуйте іншу сторону!

Близнюки ♊

Досягнувши мінімального успіху в справі, яка здавалася практично безнадійною, ми намагаємося не випробувати долю зайвий раз. Успіх здається разовою акцією. Але сьогодні не кидайте розпочате після перших ознак успіху. Вам потрібно розвивати цю динаміку, щоб виявити справжній масштаб своєї вдачі.

Рак ♋

Спробуйте поставити себе на місце іншої людини. Саме таким нехитрим способом Ви зможете поглянути на відносини, що склалися новими очима. Вам необхідно переглянути свою думку – і для цього насамперед зрозуміти, як оцінює ситуацію, що склалася між вами, інша сторона.

Лев ♌

Якщо Ви можете це уявити – Ви можете це зробити. Це завжди вірно, але сьогодні Вас особливо переповнює готовність діяти. Якщо є якийсь талант або уміння, які Ви бажаєте освоїти, настав час відкинути сумніви і спробувати свої сили в обраній сфері.

Діва ♍

Ви бачите абсолютно логічний і простий шлях втілення в життя певного плану. Але якщо люди навколо тримаються за віджилі своє варіанти за звичкою, потрібно розкрити їм очі на справжній стан речей. Заохочуйте спонтанність і уяву. Прогресу в загальному проєкті не бачити, якщо деякі учасники застрягли в минулому.

Терези ♎

Пора поглянути на речі ширше. Зараз варто звертати увагу на варіанти і пропозиції, які на перший погляд здаються нудними або занадто кропіткими. Те, на що Ви погодилися з почуття обов’язку, запросто може обернутися великим успіхом. Не закривайтеся від людей, і до Вас одна за одною будуть надходити ідеї.

Скорпіон ♏

Поспішне або продиктоване відчаєм рішення не принесе бажаних результатів. Ви або близька людина чіпляєтеся за соломинку і не думаєте про можливі наслідки. Не треба таких жертв! Вивчіть всі доступні варіанти, не хапайтеся за перше, що попалося на очі.

Стрілець ♐

Щоб досягти успіху, Вам потрібно покластися на свою власну уяву і не побоятися відрізнятися. Але перш за все Ви повинні проявляти ентузіазм у висловленні своїх ідей. Не можна очікувати, що інші самі здогадаються про Вашу зацікавленість у тому чи іншому результаті, так що проявіть ініціативу!

Козоріг ♑

Якщо задкувати не дивлячись, можна легко опинитися в дуже небезпечному становищі. Навіть якщо ми не можемо в точності побачити напрямок, потрібно як мінімум оцінити оточення. Подумайте про це і озирніться на обставини, які привели Вас туди, де Ви перебуваєте зараз. Щось у цьому вимагає Вашої уваги – і важливо зрозуміти, в чому тут справа. Причина безумовно є.

Водолій ♒

Нові технології зробили спілкування між людьми миттєвим – а скоро, мабуть, і переміщатися між різними куточками Землі і навіть космосу ми зможемо миттєво! Втім, вже зараз навіть на відстані дорога людина може нас підтримати і втішити. Не вважайте кілометри, які розділяють, проблемою.

Риби ♓

Удача приходить в наше життя двома шляхами. Перший – коли трапляється щось зовсім несподіване і дуже-дуже гарне. І другий – коли наші спрямовані зусилля принесли результат, на який ми розраховували або навіть кращий. Сьогоднішня удача може здатися Вам подарунком богів, але важливо не ігнорувати цінність роботи, яку Ви заради цього зробили.