Духовні таланти знаків Зодіаку

Скорпіон керує думками інших людей. Риби чутливі до духовних вібрацій. Близнюки – природжені медіуми. А ось Лев, якщо тільки йому вдасться утихомирити своє его, може творити чудеса за допомогою своїх екстрасенсорних здібностей.

Кожен зі знаків зодіаку має духовний дар. Знайдіть свій знак в описі та розкрийте свій внутрішній талант!

Овен

Ви ставитеся до духовного світу, як і до всього іншого у своєму житті – прямолінійно! Ви чесні у своїх переконаннях, і це чудово. Але, з іншого боку, така вперта впевненість у власних переконаннях може завадити вашому духовному розвитку. Та й виглядає це дещо зарозуміло.

Ви маєте специфічний духовний талант: дар передбачення. Так склалися зірки, що Овни завжди все знають раніше за інших. Такий їхній духовний талант, а ось уже як вони скористаються даром – залежить лише від них.

Телець

Ви не метушитесь і не поспішаєте. Народжені під знаком Тельця просуваються крок за кроком у своєму духовному розвитку. Ви обережні, і, можливо, недарма; ви чудово вмієте захищатися від різних психологічних атак.

Ви дуже стабільні та реалістично дивитеся на світ. Ці вроджені риси дуже допомагають вам у духовній роботі. До того ж ви маєте ще одну доброчесність – завжди відкриті до нових знань і готові навчатися. А це величезна перевага!

Ваш духовний талант: парапсихологія. Варто взяти до рук щось – ви отримуєте всю духовну інформацію про навколишнє середовище.

Близнюки

Ваша любов до спілкування – нескінченна. Ви просто не можете не давати поради оточуючим, як би не намагалися. Навіть коли вас про це не просять, навіть якщо краще промовчати… Ось така особливість натури. Вам цікаво все та всі. Однак такий широкий «розкид думок» може завадити вам розвивати свій духовний дар. Тому непогано було б все ж таки встановити для себе хоч якісь межі у спілкуванні з іншими.

Ваш специфічний духовний талант: ви природжений медіум.

Рак

Ви дуже чутлива та обережна натура. І це не завжди добре: ваші страхи та сумніви можуть заважати спілкуванню. Ваш величезний плюс – це здатність співчувати та співчувати, проте ви легко обчислюєте, коли вами грають чи використовують.

Ваш духовний талант: Таро. Ви маєте неймовірний талант інтуїтивно розшифровувати образи та символи…

Лев

Ви любите насолоджуватися увагою оточуючих, щоб вас хвалили та захоплювалися. Популярність для вас – це все. До речі, Лев так легко знаходить її, тому що має екстрасенсорні здібності. І якщо зможете стримувати своє его, то здатні творити справжні чудеса.

Ваш духовний талант: ви – екстрасенс.

Діва

У вас великий потенціал, але відсутність впевненості у собі та неоднозначне ставлення до свого дару можуть перешкодити вам розвивати його. Але якщо повірите в себе, ваші вроджені методичність і дисциплінованість допоможуть подолати всі перешкоди і отримати цінні знання про духовний світ.

Ваш духовний хист: астрологія. Ви вмієте поєднувати сотні деталей, непомітних для інших. Тим самим – можете допомагати іншим.

Терези

Ви маєте потужну духовну енергію, проте боїтеся, що неправильно все тлумачите. Наберіться сміливості та відкиньте сумніви. Прийміть, нарешті, себе та свій талант. Зрозумійте, що багато речей, які здаються вам плодом власної уяви, насправді є вашими дверима у духовний світ. Тому припиніть заперечувати очевидне та користуйтеся своїм даром.

Ваш духовний талант: ви просто народжені для тайцзицюань (тайчі) або медитації в русі. Таким чином ви легко і природно поєднуєтеся з духовними енергіями.

Скорпіон

Ви – містики за природою і є справжніми джерелами духовності. Народжені під знаком Скорпіона мають потужний потенціал зв’язуватися з духовним світом, схильні до окультизму і всього, що пов’язане з містикою та невідомістю. Ви любите вивчати ці речі, особливо їхню історію.

Ваш духовний хист: телепатія. Хто з нас не хотів би навчитися читати думки інших людей? Але це підвладне лише одному знаку Зодіаку – Скорпіону.

Стрілець

Ви не впевнені, що маєте духовні здібності, але визнаєте, що в нашому світі існує щось надприродне. Те, чого нам ніколи не зрозуміти, не пояснити. Коли у вашому житті відбуваються якісь драматичні та раптові події, це посилює духовну енергію. У такі моменти ви стаєте більш креативними та пов’язаними з духовними енергіями.

Ваш духовний талант: здатність до астральних подорожей. Ви дійсно можете вирушити будь-куди, навіть не залишаючи крісла або ліжка.

Козоріг

Ви дуже серйозно ставитеся до духовного світу, і вас дратують люди, які не поділяють вашої думки. У глибині душі ви консервативні. Вас приваблюють старовинні ритуали духовного зв’язку, а нові викликають скепсис, підозрілість та нетерпимість.

Ваш духовний талант: гадання на рунах. Козороги здатні робити це унікальним способом.

Водолій

Ви знаєте, що поза матеріальним світом існує щось незвичайне, але не впевнені, що саме. Народженим під знаком Водолія притаманне бажання знаходити раціональне, наукове пояснення всім духовним явищам. Тому вони особливо засмучуються, коли це не виходить.

Однак, чи вірите ви у вищі сили, чи ні, у багатьох аспектах життя ви навіть випереджаєте час, тому що є духовним каналом для інформації згори.

Ваш духовний талант: ви є духовним каналом іншої сутності. Вони можуть виходити на зв’язок через вашу свідомість.

Риби

Ви як справжні емпати дуже чутливі до духовних вібрацій і легко читаєте всі знаки та символи. Єдине, що слід навчитися стримувати свої емоції. Як правило, вони у вас б’ють через край, а це може призвести до того, що змішуватимете духовну енергію з реальністю.

Ваш духовний талант: ви бачите і розумієте набагато більше, ніж решта. Цим пояснюється той факт, що так сильно відчуваєте біль, емоції та психологічний стан інших людей.

Оригінал