Який ви напій по знаку Зодіаку

Смак нав’язати не можна, але зате можна дати відмінну пораду! Сьогодні ми пропонуємо вам звернути увагу на напої, які підходять вам за знаком Зодіаку. Саме вони будуть органічно виглядати у вашому раціоні. Готові? Тоді приступимо!

Овен — апельсиновий сік

Трохи гіркоти, але хіба це погано? Цей напій відмінно підійде Овнам, які часом виходять із себе, але зате потім знову стають доброзичливими і веселими.

Телець — квас

Цей напій чудово гармонує з представниками цього зодіакального знаку. Тельці люблять влаштовувати посиденьки за грою в шахи або шашки, паралельно попиваючи домашній напій.

Близнюки — глінтвейн

Принадність у тому, що цей напій є як в алкогольному, так і в безалкогольному виконанні. Ключове — він буває різним. Близнюки теж нерідко демонструють дві сторони свого характеру. Вони можуть бути веселими і добрими, а можуть — серйозними і неприступними.

Рак — чай

Цей напій відмінно підходить домосідам, які понад усе цінують сім’ю і домашній затишок. Саме за горнятком чаю Рак збирає свою сім’ю за вечірнім столом, розмірковуючи про минулий день.

Лев — шампанське

Якщо жити, то по-королівськи! Який же ще напій може підійти тим, хто просто обожнює владу і увагу. Леви нерідко збирають у себе гостей, роблячи себе головною фігурою вечора. Більше келихів — більше видовища!

Діва — вода

Здивувалися? Представники цього знака у всьому люблять порядок, адже тільки так вони можуть відчути гармонію.

Терези – кава

Ось вже кому дійсно підходять кавові напої. Вся справа в тому, що вони ідеально поєднуються з вашою любов’ю до раціоналізму. За чашкою кави ви зважуєте всі “за” і “проти”.

Скорпіон — грейпфрутовий сік

Гіркоту важко не відчути, випивши цей напій. І все ж, у нього є досить багато шанувальників.

Не варто списувати з рахунків цей чудовий смак, адже саме він здатний подарувати вам відчуття бадьорості і задоволення.

Стрілець — вишневий сік

Цей напій асоціюється з енергією, яка так притаманна представникам цього знака. Вони люблять шукати пригоди, що і робить їхнє життя яскравим і насиченим!

Козоріг — газована вода

Настрій представників цього знака вирує, як газики у склянці! Їм потрібен ритм, рух, емоції. Тільки так вони будуть насолоджуватися життям!

Водолій — морс

Представники цього знака так і блищать безліччю креативних і творчих ідей.

Вони киплять настроєм, яким з легкістю заражають інших. Ягідний мікс — відмінний опис характеру Водолія!

Риби — китайський чай

Багато хто не розуміє представників цього зодіакального знака, адже вони нерідко поринають у свій світ. Китайський чай допомагає їм знайти гармонію і душевний спокій.

Оригінал