Гороскоп на 15 грудня

Овен ♈

Сьогодні в центрі Вашої уваги будуть здоров’я і заняття спортом. Тоді як всі інші годують себе сніданками й обіцяють ось-ось поліпшити своє життя, Ви-то добре знаєте, що діяти потрібно тут і зараз. Однак Ви напевно розумієте, що сяяти зсередини і зовні можна тільки дотримуючись нового і, ймовірно, незвичного для Вас режиму. Але Ваші шанси на успіх високі.

Телець ♉

Сьогодні Місяць об’єднається з Ураном і посилить таким чином Ваш магнетизм. Однак увага, яку ви отримуєте, може виявитися не цілком звичною, оскільки вона надходитиме від людей, з якими ви зазвичай не спілкуєтеся або вони зовсім належать до якоїсь чужої вам культури. Утім, це не привід тікати від них, адже таким чином доля може вносити зміни у Ваше життя.

Близнюки ♊

Місяць і Уран допоможуть вам знайти спокій у душі, але водночас викличуть бажання відмовитися від усього світу і піти в тінь, щоб насолодитися дозвіллям із самим собою. Але це не означає, що Ви маєте стати самітником і не висовувати носа з дому. Можливо, Ваш споглядальний настрій зможе підтримати і навіть розділити хтось з оточуючих. Якщо це справді так, Ви не повинні відмовлятися від компанії цієї людини.

Рак ♋

Сьогодні якась несподівана зустріч подарує вам дивовижне відчуття невідомості, яка, втім, може зрештою перетворитися на доволі міцний союз. Але для цього Вам, мабуть, варто трохи зменшити свій запал і, зокрема, свою дотепність. Річ у тім, що вона може спрацювати проти Вас, а тому ретельно й неодноразово обмірковуйте свої слова, перш ніж вони будуть озвучені.

Лев ♌

Сьогодні Всесвіт вельми непрозоро натякне вам, що ви маєте право на відпочинок і на отримання життєвих задоволень. Тож прийміть пропоновану Вам космічну підтримку і йдіть за кимось чи чимось, що дарує Вам блаженство, щастя і радісний сміх. А ще Ви маєте пам’ятати, що потрібно бути вдячними за все, що у Вас є.

Діва ♍

Місяць у Вашому знаку об’єднує сили з імпульсивним Ураном, а це значить, що у Вас ледь не свербітимуть ноги від сильного бажання вирушити в якусь подорож. Бажання дослідити щось нове або побалувати себе чимось незвичним може багаторазово зрости, а це значить, що будь-які розумні доводи й умовляння не будуть на вас діяти. Тож розправте свої крила і ловіть попутний вітер.

Терези ♎

Сьогодні Ваша підсвідомість рватиметься в царину свідомого, але Вам не слід заважати цьому процесу. Річ у тім, що в такий спосіб ви зможете зрозуміти щось, що ніяк не могли осмислити за допомогою однієї лише холодної логіки. Щось, що таїться в глибинах Вашого розуму, може малювати Вам загадкові картини, в яких, утім, таїться відповідь на багато запитань. Звичайно, Вам може знадобитися якийсь час, щоб правильно витлумачити це послання, але результат однозначно задовольнить Вас.

Скорпіон ♏

Сьогодні заправляти балом буде Ваша потужна інтелектуальна енергія, яка дасть вам змогу вийти за межі власних обмежень і відкритися перед оточуючими в дещо іншому світлі. Це світло, до речі, може виявитися вельми привабливим для когось з оточуючих, а це означає, що у вас з’являться нові шанувальники. До того ж Ви самі зацікавитеся чимось новим, на що раніше навіть не звертали уваги.

Стрілець ♐

Ви щасливі? Якщо ні, то зараз саме час подумати про це ще раз, адже сьогодні удача буде на вашому боці, особливо якщо перед вами стоїть якась амбітна мета, досягнення якої може стати реальнішим завдяки чиїйсь підтримці. Але щоб визначити того, хто може допомогти вам вивести ваше прагнення на новий рівень, вам потрібно банально заявити про себе привселюдно. Ким би не була ця людина, вона зможе знайти Вас тільки так.

Козоріг ♑

Зв’язок між Місяцем і диким Ураном може підштовхнути вас до вивчення нових перспектив, і чим вони незвичніші, тим буде краще. Будьте готові вийти за межі зони комфорту і подумайте про те, щоб вирушити на незвідану територію. Відкрийте свій розум для нових можливостей, адже це відкриє перед Вами вельми привабливі перспективи.

Водолій ♒

Оскільки Ваша правляча планета Уран з’єднується з Місяцем, Ваше бажання заходити все далі в пошуках відповідей може значно посилитися. Це може стосуватися пошуків якихось нових знань або навіть романтичної сфери Вашого життя. Але не забувайте про те, що найчастіше відповіді і знання лежать просто на поверхні. Не варто прагнути в незвідані глибини заради того, що і так Вам доступно.

Риби ♓

Сьогодні Місяць, що впливає на партнерські стосунки, з’єднається з Ураном, який жадає нових досліджень. Таким чином Ви, ймовірно, зможете трохи інакше поглянути на якусь ситуацію або на людину, яку звели на п’єдестал. Можливо, нове бачення змусить Вас подумати про те, чи правильно Ви все робите, і чи не робите помилки, приймаючи щось поверхневе за щось видатне. Чи готові Ви до такого самообману?