В якому віці ви зустрінете кохання, згідно зі знаком Зодіаку

Представники деяких знаків зодіаку зустрічають свої половинки в дуже юному віці. В інших це трапляється, коли вони набагато старші, або тільки в зрілі роки приходить усвідомлення того, що їхній найкращий друг і є той, на кого вони так довго чекали.

Овен

Овни зустрічають свою пару приблизно у 21 рік, коли вони досить дозріли, але ще перебувають у пошуках себе. Це критичний час для того, щоб побачити Овнів такими, якими вони є. Овни ніколи не приховують свою справжню сутність. Але щоб пізнати їх краще, рекомендується спілкуватися з ними в їхньому природному середовищі (вечірки, улюблені заняття, розваги). Це період насолоди життям, а до серйозних стосунків вони будуть готові, коли їм виповниться 30.

Телець

Тельці можуть зустріти свою єдину вже в 16 років. Очевидно, що вона ще занадто юна, але в самій її молодості є щось привабливе і романтичне. Телець, найімовірніше, не знає, чи приведуть кудись ці стосунки, проте в цьому віці, коли все життя – суцільна загадка, а головна частина його – ваші друзі, для них дуже важливо мати половинку, яка повністю відповідає цій фазі в житті.

Близнюки

Сердечний друг може зустрітися Близнюкам, коли їм близько 19 років, але, найімовірніше, вони визначаться зі своєю половинкою через кілька років. Це може статися під час навчання в університеті або на зустрічі з друзями, але в цій людині обов’язково буде щось особливе. Вони збігатимуться в багатьох аспектах і відчуватимуть, що знайомі цілу вічність.

Зазвичай Близнюки не одразу вступають у серйозні стосунки (особливо в такому юному віці), але навіть якщо потенційний партнер і зникне на кілька років, про нього завжди пам’ятатимуть, доки вони не зустрінуться знову в більш зрілому віці.

Рак

Раки мріють про справжнє кохання з самого раннього дитинства, тому не дивно, якщо вони зустрінуть свою пару, коли їм всього 15 років. Для них ідеальні стосунки сповнені коханням і повагою. Вони зрілі й наївні одночасно. Раки здатні триматися за руки й обмінюватися безневинними поцілунками, водночас розмовляючи про речі, складні навіть для тих, хто вдвічі за них старший. А для Раків це легко і природно.

Лев

Леви ненавидять вступати в серйозні стосунки, поки не вирішать, чого вони хочуть від життя насамперед. Тому вибір партнера займає певний час, до якого додається час на роздуми, чи хороший зроблений вибір. Тож Леви в середньому зустрічають свою половинку років у 25.

До цього часу вони знають, чого хочуть досягти в житті і перебувають на шляху до слави. При цьому щодо любовних почуттів вони відчувають те саме, що й підлітки. Вік не відіграє великої ролі для Левів, за умови що вони можуть стверджувати, що використовували всі можливості в житті.

Діва

Діви чують про другі половинки від людей, які знайшли свої, але їм самим важко уявити собі щось подібне. Хоч би як вони старалися (або не старалися), вони не в змозі створити необхідний зв’язок із людиною, яка стала б для них усім. Діви – це виняток із правил: для них не обов’язково закохуватися, щоб знайти собі ідеальну пару. Діви наповнюють своє життя друзями і знайомими, сподіваючись, що хоч хтось підійде на роль другої половинки.

Терези

Терези зустрічають свою долю в непростий вік – у 20 років, коли вони вже не підлітки, але ще й не справжні дорослі. У їхньому житті трапляється багато дисбалансів, які ведуть до занурення в себе в пошуках відповідей. Для Терезів оптимальним вибором стане найкращий друг, з яким можна розмовляти годинами і який на якийсь час змусить їх забути про проблеми. Навіть якщо між ними нічого одразу й не станеться, Терези все одно будуть вдячні за те, що є хтось, хто настільки гармонійно відповідає їм, що навіть читає їхні думки.

Скорпіон

Скорпіони можуть зустріти кохання вже у 12 років. Будучи дітьми, вони, звісно, не знають, що робити з таким вибухом емоцій. Вони, найімовірніше, приховуватимуть настільки сильні почуття в такому юному віці, але тим не менш вони їх радують і збуджують. Половинка для Скорпіонів – це хтось, з ким вони вже провели незліченну кількість літніх канікул і про кого вони постійно думають, перебуваючи на відстані. На відміну від інших стосунків, ці завжди здаються їм новими і свіжими.

Стрілець

Стрільці люблять бути вільними та незалежними, тому друга половинка знайде їх не раніше 28 років. Вони навіть думати не хочуть про серйозні стосунки до цього віку. Їм важко визнати, що, з’явившись, друга половинка нікуди не дінеться, особливо якщо вони вперше відчувають такі почуття. Але дайте їм час – і вас вразить, наскільки швидко вони звикнуть до стабільних стосунків. При цьому Стрільцям все одно буде потрібен власний простір і багато вільного часу, але її партнер уже знатиме і розумітиме це.

Козоріг

У Козорогів свої уявлення про других половинок – часто вони навіть сміються над цим поняттям, яке здається їм інфантильним. Козороги прагнуть реальних, зрілих стосунків. Найчастіше Козороги зустрічають свою пару, коли їм за 30. До цього часу вони встигають навчитися очікувати і приймати сюрпризи від життя. Тому, коли половинка нарешті з’явиться, вони морально готові до серйозних стосунків, попередньо переконавшись, що вони варті їхнього часу.

Водолій

Водолії зазвичай не закохуються в ранньому віці, але утворюють зв’язки, які глибші, ніж кохання. Водоліям часто здається, що люди їх не розуміють, тому їм, без сумніву, потрібен хтось, хто готовий вислуховувати їх і любити незважаючи ні на що. Їм потрібна споріднена душа, з якою можна проговорити всю ніч, що зробить їх ще міцнішими друзями. Водоліям потрібен міцний фундамент для стосунків, тому партнеру доведеться довго домагатися їхньої довіри.

Риби

Риби потай мріють про другу половинку і часто закохуються у віці 17 років, коли все має особливо велике значення. Коли Риби розповідають романтичну історію зустрічі, вона звучить як казка. Споріднена душа відкриває для Риб нову і найбільш захопливу главу в їхній життєвій історії.

Оригінал