Гороскоп на 18 червня

Овен ♈

І знову Ви можете опинитись у ситуації, коли варто поділитися зі світом своїми високими цілями. Звичайно, є раціональне зерно в тому, щоб почекати та видати вже струнку та продуману стратегію. Але Ви зможете побудувати такий план швидше, якщо поговорите із людьми, які вміють надихнути та підтримати. А сумніви слід відкинути!

Телець ♉

Ви не самотньо переслідуєте поставлені цілі, але усвідомлюєте, що Ваш погляд на речі відрізняється від думки соратників. Вони спокійно роблять звичні та зрозумілі речі, тоді як Вам хочеться ініціативи та новизни. Що ж: навіть якщо загалом це командний проєкт, поки що попрацюйте соло.

Близнюки ♊

Амбітні плани мають властивість одночасно і захоплювати нас, і лякати. Ви усвідомлюєте, що вступаєте на незнайому територію, і розумієте, що це має свої плюси. Однак, багато що викликає питання – а сумнівам тільки цього і треба. Втім, хто не ризикує, той не виграє – а у Вашого плану є все на успіх.

Рак ♋

Не судіть про книгу з обкладинки, а про людину за першим враженням. На вигляд може здатися, що у Вас з цим індивідом немає нічого спільного. Але різні походження та культурна приналежність ще нічого не означають. Проявіть широту кругозору – і побачите, що буде.

Лев ♌

Не варто надто сподіватися на план, реалізація якого залежить від інших людей. Вони можуть говорити дуже переконливі речі, але не факт, що розуміють стратегії та ставки повною мірою. Можливо, Вам доведеться втрутитися та допомогти у більших масштабах, ніж хотілося б.

Діва ♍

Кажуть, що будь-який незнайомець – це друг, з яким ми поки що не потоваришували. З іншого боку, багато хто з нас має сумний досвід і не поспішає довіряти чужинцям. Але чи варто поводитися грубо з людьми, які щиро тягнуться до Вас? Якщо щось у такій ситуації Вас турбує, не потрібно відмовлятися від контакту зовсім – просто тримайте дистанцію.

Терези ♎

Вам дуже хочеться діяти ефективно та досягати результату, а для цього потрібно скласти адекватний перелік справ. Найбільшою проблемою можуть бути завищені очікування, особливо якщо допомога потрібна, а просити про неї не хочеться. Але якщо не просити – ніхто й не допоможе! Намагайтеся прийняти здорове рішення.

Скорпіон ♏

Вашим амбіціям потрібне підживлення: з боку Вашої уяви, але і просто у вигляді Вашої ініціативності. Розмови про плани – штука хороша, але на них витрачається час, у який Ви могли б ці плани втілювати. Всі знають, на що Ви здатні, і Ви самі це знаєте. Тож не гайте час? Дійте!

Стрілець ♐

Навіть якщо Ви сповнені рішучості зробити якийсь аспект свого життя кращим, є відчуття, що відбувається якесь ходіння по колу. Чи варта взагалі гра свічок? А чи не надто ви зациклилися на певній тактиці? Дуже можливо, що настав час змінити траєкторію.

Козоріг ♑

Ви сповнені ентузіазму, але це ще не означає, що своє бачення вдасться донести і до інших. Мало того – людям може здаватися, що Ви надто агресивні чи нераціональні. Ви – і нераціональні! Проте здається емоційність – це лише рішучість досягти поставленої мети. Варто трохи зменшити оберти, порозумітися – і… слухати.

Водолій ♒

Думка, що гроші допомагають вирішити певні проблеми – це не фантазія. Але у Вас може бути нереалістичне уявлення про власні можливості, особливо фінансові. Думайте, перш ніж обіцяти, інакше не оберетеся проблем. Вивчайте інші ресурси – не лише грошові. Заручившись підтримкою більшої кількості людей, Ви зможете заощадити.

Риби ♓

Місяць наголошує на дистанції та усамітненні, і особливого настрою спілкуватися у Вас немає. Бажання побути наодинці з собою приємне та зрозуміле, але друзі наполягають на іншому! Людей приваблюють Ваші легкість, проникливість, вміння дати пораду – і не варто їм відмовляти. Можливо, суспільство деяких людей Вам зараз навіть потрібне.