Гороскоп на 19 червня

Овен ♈

Зараз Вам буде корисно розібратися в прихованій динаміці комунікації. Ви вмієте чітко артикулювати свої думки. Але головний секрет полягає в умінні зрозуміти коли говорити, а коли слухати. Слухати – значить також спостерігати. І це заняття таїть безліч дивовижних відкриттів!

Телець ♉

Нарешті, Ваші ідеї готові до втілення в життя. І якщо це зайняло більше часу, ніж планувалося, не засмучуйтесь. Поточний момент більше підходить для ваших починань, ніж будь-який момент у минулому. Ви багато чого навчилися у процесі підготовки. Використовуйте це.

Близнюки ♊

Ви мали причини думати, що краще мовчати і не розкривати карт. Однак Ваш маленький секрет може зустріти більше схвалення та підтримки, ніж могло здатися. Не шкодуйте, що не відкрилися раніше. Краще пізно ніж ніколи.

Рак ♋

Чи можливо мати дуже багато друзів? “Ні” – перше, що спадає на думку. Але всі стосунки вимагають зусиль для підтримки. Час переглянути своє коло знайомств. Якісь із них неминуче відпадуть – а щодо інших стане ясно, що треба приділяти їм більше уваги.

Лев ♌

Досягши поставленої мети, Ви відчуваєте приплив енергії та надихаєте інших. Але зараз у Вас буде настрій ризикнути – що також спричинить хвилю інтересу. Ваша “авантюра” принесе користь не лише Вам, а й іншим людям.

Діва ♍

Потрібно зовсім небагато, щоб Ви розкрилися. Намір поділитися парочкою секретів виллється у потік щирості. Ця знову придбана відкритість принесе почуття свободи, а близькі гідно оцінять її. Але все ж таки такі вербальні лавини треба вміти направити.

Терези ♎

Емоції – ось те паливо, яке потрібно Вам, щоб нестись назустріч змінам. Настав момент істини. Зміни можуть торкнутися матеріальних речей вдома чи на роботі. Але може йтися і про емоційний вантаж, який давно настав час скинути. Так чи інакше, те що відбувається не швидкоплинне і залишиться з Вами надовго.

Скорпіон ♏

Приємна розмова може запустити потужні зміни, але тільки якщо ви готові. Можливо, доведеться підняти кілька важких тем, проте від цього залежить прогрес комунікації. На щастя, зустріти “темну матерію” стосунків обличчям буде легше, ніж Вам думалося.

Стрілець ♐

Піти на певний ризик – досить складне рішення і без того тиску, який чинять на Вас зацікавлені особи. Можливо, справа в грошах – причому Ваших! Головне, що треба розуміти, – те, що рішення тут приймаєте Ви. Як би вас не умовляли, якщо внутрішній голос каже “ні” – слухайте його.

Козоріг ♑

Натхненний план обіцяє зміни – давно назрілі, можливо, почасти навіть перезрілі, і бажані. Зрозуміло, не обійдеться без короткого періоду хаосу; без нього ніяк. Але те, що Ви отримаєте нагороду, коштує дискомфорту. Зосередьтеся на цілі.

Водолій ♒

Поглянувши на певну ситуацію в новому світлі, Ви зробите чимало відкриттів. Могло здаватися, що тут і так все ясно, а Ваша думка непохитна. Проте нові відомості все докорінно змінять. Готуйтеся знайти більш чітке та реальне розуміння картини.

Риби ♓

Те, що здається смішним Вам, іншим може зовсім не тішити. Звичайно, люди з почуттям гумору в наш вік сніжинок ще залишилися, але все ж таки Ваші слова можуть боляче зачепити ближнього – і про це варто подумати наперед. Потужна інтуїція допоможе Вам зрозуміти, для кого жарт виявиться невеселим.