Кому зі знаків Зодіаку найчастіше зраджують

Зрада – велика неприємність, про яку одного разу може дізнатися кожен із нас. Причому запобігти зраді коханої людини практично неможливо. Від походу «ліворуч» не утримують ані загрози, ані слізні вмовляння, ані спільні діти. І навіть якщо людина клянеться, що інтрижка на боці була чистою випадковістю, яка ніколи не повториться, вірити цьому щонайменше безглуздо.

За словами вчених, вся річ у людях, яких можна віднести до категорії «потенційних зрадників». Вони зраджували, зраджують і зраджуватимуть. Але виявляється, винні не тільки вони. Якщо вірити астрологам, деяким знакам Зодіаку зірками накреслено невірність партнера. Що за знаки Зодіаку?

Терези

У цукерково-букетний період важко знайти людину, романтичнішу за Терезів. Вони оточують свого партнера такою аурою закоханості, що він і думати не може ні про кого іншого. Проте проживши з коханою людиною рік-другий, ці особи змінюються – починають буркотіти, «пиляти» свою другу половинку, тоді як в інтимному плані настає помітний спад. З цим, перш за все, і пов’язані зради Терезам.

Потрібно відзначити ще два факти. Терези надзвичайно довірливі і не звикли контролювати своїх коханих. Партнер добре знає про це і не боїться бути спійманим, а значить, у нього розв’язані руки. До того ж, знаючи м’який характер Терезів, можна не сумніватися, переживши завдану образу, він вибачить коханій людині за зраду.

Козоріг

Якщо на етапі знайомства представник знака Козоріг постає чуйним, чуттєвим та уважним партнером, з яким хочеться продовження у вигляді сім’ї та дітей, то у шлюбі ставлення до партнера змінюється. Козоріг повертається до звичного йому стану, тобто, стає закритим, що не виявляє почуттів і зосередженим на грошах. Звичайно, його партнер недоотримує любові і ласки, через що починає шукати почуття на стороні.

До того ж, вічно зайнятого Козорога днями не буває вдома. Тому зрадити йому дуже неважко. Однак якщо ваша інтрижка зайде надто далеко, Козоріг обов’язково це відчує і тоді не поздоровиться обом коханцям.

Діва

Діви дуже довірливі і це велика проблема. Самі вони вірні до глибини душі і щиро вірять, що всі люди на Землі мислять аналогічним чином. А у своєму партнері вони не засумніваються, поки не побачать зраду на власні очі. Всі підозри вони відзначать і самі вигадають виправдання коханій людині. Тому в плані зрад партнеру Діви живеться дуже вільно.

Інша причина зрад Діві пов’язана з побутом. Представники цього знака дуже захоплені господарством, наведенням порядку та доглядом за будинком. Захоплюючись побутовими питаннями, вони забувають про партнера, перестають вносити романтику у відносини та дбати про взаємне потяг. У цьому їхня фатальна помилка.

Риби

Особи даного знака дуже легковірні, тому зраджувати їм легко. Риби повірять у будь-яку, навіть найфантастичнішу історію, бо сліпо довіряють коханій людині. І навіть якщо проникливі Рибки здогадуються, що партнер пішов «ліворуч», їм легше вдатися, що все добре, ніж влаштовувати скандал і ставити пряме питання.

До слова, Риби – один із найбільш розкріпачених знаків Зодіаку. Їхнє сексуальне життя нерідко передбачає різноманітність у ліжку, і навіть легкі збочення. Тому деякі Риби самі підштовхують своїх партнерів до зрад.

Рак

З Раками досить складно ужитися. Особи цього знака нерідко депресивні та меланхолійні, надмірно нагнітають та драматизують події. Згодом партнер втомлюється постійно витягувати Рака з депресії та починає пошуки людину, з якою можна відчувати радість та легкість буття.

А ще Раки – відомі домосіди, які після народження дитини з головою йдуть у побут та рутину. Звичайно на партнера часу не залишається, і той, після парочки скандалів, готовий завести коханку, щоб отримувати дозу уваги, якої йому так не вистачає.

Водолій

Водолій цінує свою свободу і з повагою ставиться до свободи коханої людини. Він не ревнуватиме партнера, не стежитиме за ним, не перевірятиме телефон і не влаштовуватиме допит. З одного боку це підкуповує та стимулює партнера бути чесним з Водолієм, але з іншого, дарує чимало спокус, протистояти яким зможе далеко не кожен.

До того ж сам Водолій теж не проти завести роман на стороні, і коли це стає відомо коханій людині, помста неминуча. Мабуть, цим можна пояснити той факт, що Водоліям часто зраджують.

Телець

Телець настільки розчиняється у своєму обранці, що не помічає, як той цікаво починає поглядати на інших. Іноді може здаватися, що Телець відчуває залежність від коханої людини. Таке ставлення розв’язує руки партнеру, який може зважитися на зраду без побоювання, що у разі розголосу Телець не зможе пробачити зради.

Заради справедливості скажемо, що Тельцям зраджують не так часто. Ці люди готові виконувати всі забаганки коханих, а отже, у стосунках отримують усе, про що мріяли. Та й сексуальний темперамент представника даного знака не дає партнеру нудьгувати в подружньому ліжку.

Близнюки

Особи, народжені під знаком Близнюка, самі доволі вітряні особи, які не відрізняються вірністю партнерам. При цьому вони непросто сходяться з людьми, підпускаючи до себе виключно тих, у відданості яких не сумніваються. А помиляються Близнюки рідко. Напевно тому партнер щиро любить свого Близнюка і йде «ліворуч» у крайніх випадках, коли сім’ї як такої вже немає.

При цьому не можна не відзначити вольовий характер Близнюка. Ця людина ніколи не пробачить зради, про що партнер чудово обізнаний. Саме тому людина, яка не хоче втратити Близнюка, навіть не думає про третіх осіб у стосунках.

Стрілець

Стрільці – яскраві особистості, до яких постійно прикута увага протилежної статі. Та й самі вони зовсім не проти завести легку інтрижку на боці, яка принесе їм масу задоволень. Напевно тому друга половинка, дивлячись на Стрільця, також наповнює своє життя інтимними пригодами. Але це, швидше, відбувається на помсту. Стрільцю, який вірний своєму партнеру, зраджують дуже рідко.

На те, що представнику цього знака рідко зраджують, впливає темперамент Стрільця та його розкуті погляди на інтимне життя. Він прикрашає сімейний секс найяскравішими фарбами, через що зради стають справою безглуздою.

Овен

Овен – жахливий власник, який не зазнає зради. Мало того, він її просто не допустить, тому що з перших днів спільного життя вибудовує таку систему взаємин, яка не дає коханій людині навіть шансу на любовну інтрижку.

Додайте сюди гарячість та нестримність Овна. Якщо йому “наставити роги” він може зробити непоправне, а тому його кохана людина просто боїться зраджувати. Але, не згущуватимемо фарби. Зазвичай у відносинах Овна панує любов і взаєморозуміння, тому партнерові немає потреби шукати любов на стороні.

Скорпіон

Велелюбний і неймовірно темпераментний Скорпіон просто любить секс. Та й партнера для життя він підбирає виважено, а тому в сексі такої пари зазвичай ідилія. Партнерам просто нема чого зраджувати один одному.

Скорпіон – сильний знак, який править у сім’ї та встановлює правила спільного співіснування. Цим він багато в чому захищає себе від зради коханої людини. А ще, подейкують, Скорпіон має магічну здатність бачити коханого наскрізь, через що той побоюється ходити «ліворуч».

Лев

Лев – шикарна людина, яка знає собі ціну. Саме тому союзу з ним так прагнуть інші люди. Вони відчувають залежність від Лева, вони люблять і підносять цю людину, а тому партнерів Лева навіть контролювати не потрібно. Вони навіть не замислюються про зради, бо дуже дорожать Левом і бояться втратити його.

Та й сам Лев у шлюбі поводиться дуже благородно, цінує та поважає партнера, чим створює справжню гармонію у стосунках. А якщо додати до цього сексуальну нестримність Лева, яку він вкладає в кохану людину, можна не сумніватися, цій парі зради не страшні.

Оригінал