Гороскоп на 18 березня

Овен ♈

Дуже важливо чесно запитати себе: чи заслуговує обрана ситуація стільки уваги, скільки Ви їй приділяєте? Не завжди те, що здається важливим, так уже й важливо насправді. Постарайтеся це зрозуміти та перестаньте підживлювати безпідставні тривоги.

Телець ♉

“Це послано нам як випробування”. Коли ми чуємо такі слова, то рідко знаходимо в них розраду. Але як мінімум в одній сфері Ви можете просто відмовитися від непрошеного “випробування”. Так, так можна було! Реагуйте тільки на те, що приваблює Вас і надихає.

Близнюки ♊

Часом здається, що як не старайся – толку немає. Вся річ у тому, що запущені нами зміни набирають чинності поступово і поки невидимі. Що б Ви не робили, не кидайте розпочату справу тільки тому, що стало нудно чи нема результату. Результат ось-ось буде.

Рак ♋

Не бійтеся втрутитися, закачати рукава і показати, на що Ви здатні. Здається, що тим самим Ви переступите якусь межу, але, з іншого боку, люди будуть вдячні Вам за допомогу. У Вас є знання і досвід, якими гріх не поділитися. Будьте щедрі!

Лев ♌

Чужі висновки здаються поспішними? Вся річ у тім, що ми не бачимо розумового процесу, який за ними стоїть. Якби ми самі пройшли той же шлях, то, ймовірно, реагували б точно так само. Всі люди різні та по-різному оцінюють реальність. Заради різноманітності послухайте чужу думку.

Діва ♍

Люди хочуть знати, з якого тіста ми зроблені – і зазвичай ми не проти показати їм. Але коли ми точно знаємо, що здатні на щось неординарне, ми можемо не відчувати бажання комусь щось доводити. Зараз постарайтеся тримати це в голові.

Терези ♎

Іноді ми самі створюємо собі проблеми та влаштовуємо поспіх і паніку, невірно оцінивши обставини. Намагайтеся уважно відстежувати ситуацію і не піддавайте себе зайвому стресу. Перший дзвіночок – якщо Ви дуже близько до серця приймаєте щось, що іншим здається дрібницею.

Скорпіон ♏

Оглянувши своє житло, ми можемо побачити безліч речей, які тільки займають місце. Часом ми самі не знаємо, чому їх не викинули – і саме ця невпевненість заважає нам тверезо оцінити ситуацію. Те ж саме зі спогадами. Якщо вважаєте, що прийшов час навести порядок в голові – значить, так воно і є.

Стрілець ♐

Приймати обставини як є – значить розуміти, що їх поки не змінити. Тверезо оціните, чи дійсно ситуація Вас влаштовує. В результаті Ви можете вирішити, що все і правда може йти своєю чергою, і це теж дуже мудрий план дій.

Козоріг ♑

Нещодавно Ви встали на шлях, який багатьох інших людей відвернув би з першого погляду – а Ви кинулися за ним бігом. Ви багато чому навчилися і досягли вражаючих результатів. Але чи готові Ви дійти до кінця? Всесвіт сподівається, що готові.

Водолій ♒

Якби Ви поділяли чужий песимізм, то, можливо, і зрозуміли б, чому людина так переживає. Для неї стакан не просто наполовину порожній – він порожній зовсім. Але Ви щось бачите, скільки користі від порожнього стакана! Зазвичай такими словами важко когось підбадьорити, але Ви здатні й на це.

Риби ♓

Іноді навіть крихітний успіх в обраній сфері дуже нас мотивує. Ваш нещодавній успіх стане потужним каталізатором для нових звершень. У Вас буде можливість діяти у власному ритмі та по-своєму розсовувати кордони та відкривати нові горизонти. І це тільки перша з можливостей, які обіцяє майбутнє.