Гороскоп на 12 травня

Овен ♈

Чи варто братися за делікатну ситуацію “в оксамитових рукавичках”? Адже в рукавичках ми стаємо незграбними! Наше відчуття дотику сильно слабшає. Ви цілком впораєтеся зі складною ситуацією, розуміючи, що потрібно діяти твердо, але без агресії.

Телець ♉

Коли виникають сумніви, в першу чергу ми шкодуємо про те, що взагалі були в чомусь впевнені. Бачачи проблему, ми дивуємося, що не подумали про неї раніше. Зараз несподіваний мінус, якого Ви не помічали, може завдавати удар по Вашому самолюбству. Достатньо просто змінити точку зору, щоб неприємна ситуація обернулася цінним уроком.

Близнюки ♊

В наш час зв’язуватися з людьми легше, ніж коли-небудь, але при цьому на зв’язок ми часто виходимо неохоче. Ми ігноруємо будь-які повідомлення, якщо не хочемо відповідати, і відсторонюємося від людей зі своїх власних причин. Сьогодні кращим рішенням для конфліктної ситуації буде просто вийти з неї – але будьте готові повернутися вже завтра.

Рак ♋

У складній ситуації Ви можете стати прикладом і лідером для інших людей, але від Вас будуть потрібні і мужність, і терпіння. Важливо дивитися на речі під правильним кутом, щоб не робити проблеми там, де її немає. Нехай чужі погляди не бентежать Вас. Вони таять прийняття і підтримку.

Лев ♌

Потрібно навчитися довіряти власній інтуїції. Це робиться шляхом проб і помилок, але якщо ми чесні з собою, довіра в кінцевому підсумку окупається. У нинішній ситуації довіртеся своєму чуттю. Інстинкти не підведуть і стануть найкращим порадником!

Діва ♍

На спортивних змаганнях часом здається, що гра вже закінчена, і переможець ясний – як раптом несподіваний поворот повністю змінює розклад сил, і перемагає інша команда або “темна конячка” змагань. Щось подібне може сьогодні статися у Вашому житті. Не поспішайте оголошувати щось завершеним, а краще зберіться з силами для фінального ривка!

Терези ♎

Багато людей вважають, що напад – найкращий захист і прекрасна стратегія для взаємодії з іншими. Але ми не завжди правильно оцінюємо ситуацію, чужі слова, дії. Перш ніж контратакувати, переконайтеся, що Ви не прийняли за агресію або ворожість чийсь ентузіазм.

Скорпіон ♏

Навіть якщо якийсь план або проєкт нескінченно надихає Вас, складність все одно є. Є відчуття, що можете докласти лише обмежену кількість зусиль там, де варто було б постаратися більше. Що ж, крива навчання зазвичай відрізняється крутістю! Важливо цінувати те, як Ви на ходу освоюєтесь.

Стрілець ♐

“Уявіть, що слухачі всі голі”. Часто такі поради дають новачкам, які бояться виступати перед аудиторією, щоб трохи змінити баланс сил. Але чи потрібно Вам прикидатися сильними і впевненими, коли Ви відчуваєте себе слабкими і вразливими? Краще просто бути собою.

Козоріг ♑

Як приємно відчувати на собі промені софітів і зацікавлені погляди публіки! Якщо Ви ще не купаєтеся в променях уваги і слави, то ось-ось почнете. Ви добре попрацювали і показали, на що здатні – але, можливо, прийшов час показати, що Ви здатні на більше. Розкрийте свій талант на новому рівні. Це приверне до Вас ще більше уваги!

Водолій ♒

Поспішати немає потреби, особливо якщо прогрес і так очевидний. В деяких моментах Вам бракує контролю над ситуацією, зате в інших Ви прекрасно можете диктувати свою волю. Не дозволяйте страху перед невідомим уповільнити Вас. Серце підказує, що Ви все робите правильно, прислухайтеся до нього, і страх зникне.

Риби ♓

Ризикніть і подивіться, що з цього вийде! Марс у Вашому знаку запевняє, що Ваші дії принесуть результат. Думайте не про те, що можете втратити, а про те, що можна отримати, зробивши цей сміливий крок. Найкращий час, щоб спробувати свої сили в чомусь новому – зараз!