Гороскоп гріхів: які пороки властиві вашому знаку Зодіаку

Всі без винятку люди мають вади, і часом їх складно придушити. У кожного знака Зодіаку є свої вади, властиві тільки їм. Дізнайтеся, на який гріх здатний ваш знак Зодіаку.

Овен

Овни здатні скоїти вбивство, перебуваючи в стані сильного душевного хвилювання. Звичайно, це не означає, що кожен представник цього знака Зодіаку може таке зробити. Але Овнам необхідно бути насторожі, оскільки вони дуже запальні та в них легко розбудити звіра.

Телець

На першому місці з гріхів у Тельців знаходиться жадібність. Їм ніколи не буває чогось досить: ні їжі, ні грошей, ні уваги. Скільки б цього не було, Тельцям потрібно ще більше. Щоб отримати бажане, Телець готовий зробити багато. Але це не єдиний їхній порок. Тельці надмірно люблять себе. Вони весь час чекають у свою сторону захоплення від оточуючих.

Близнюки

Брехливість – основний недолік Близнюків. Вони люблять прибрехати у всьому, про що б не йшлося, навіть якщо розмова про погоду. А якщо Близнюк не збреше, то точно прикрасить. Тому не варто повністю довіряти їхнім словами, інакше ризикуєте потрапити в халепу.

Рак

Раки схильні створювати собі кумира. Кохана людина Рака стає для нього Богом. Вони готові падати до ніг свого божества, догоджаючи йому завжди та у всьому. Вони настільки віддаються предмету свого обожнювання, що навіть перестають думати про себе.

Лев

Таких нарцисів, як Леви, більше ніде не знайти. Це самий самозакоханий знак Зодіаку. Манія величі та зарозумілість типові для представників цього сузір’я. Леви завжди думають лише про себе. Навіть їхні близькі люди намагаються триматися від них осторонь. Тож не дивно, що Леви цього часом не помічають, адже для Лева існує тільки він сам.

Діва

Заздрість є великим недоліком Дів. Це відноситься не тільки до речей, але і до людей. Якщо Діва помітить якусь річ, вона буде жадати її, нехай в ній і немає особливої ​​необхідності. Навіть якщо вона отримає бажане, заздрість у неї всередині згасне не скоро.

Терези

Терези обожнюють дзеркало. Точніше, власне відображення в ньому. Від своєї краси Терези буквально мліють. Втішає те, що внутрішній світ для Терезів також має велике значення. Вони усвідомлюють, що однією тільки зовнішньою красою світ їм підкорити не вдасться.

Скорпіон

Жадання – головний гріх Скорпіонів. Для цього знака характерно надмірне бажання стати найкращим другом всім навколо. Таке затяте прагнення заважає Скорпіонам зустріти справжнє кохання. Це ціле горе, коли хтось відмовиться з ним дружити.

Стрілець

Стрільці здатні на зраду. Вони заграють з усіма. Ceксуальний зв’язок для Стрільців – всього лише задоволення, тому сталість не входить в число їхніх кращих якостей. Навіть якщо Стрілець всім серцем любить, йому буде важко пройти повз когось іншого.

Козоріг

Жадібність – порок Козорогів. Тому вони готові працювати днями та ночами й навіть переступити комусь дорогу. Адже врешті-решт у них буде багато грошей і слави. Але Козороги не звикли витрачати: вони так старанно трудяться, щоб все це збирати. І завжди їм потрібно більше.

Водолій

Водолії для самих себе завжди неповторні. Якщо мова про зовнішні якості, то немає сумніву, що вони кращі за всіх, якщо про розумові здібності, то самі тямущі, і так далі. Водоліям варто розкрити очі та побачити, що кожна людина прекрасна.

Риби

Риби – мрійники. Вони живуть у своєму маленькому світі, і їм там подобається. Вони мріють про щось високе і забувають про земні справи. Оточуючі вважають, що вони лінуються, але Риби не хочуть морочитися через дрібниці, адже життя – це тут і зараз!

Оригінал