У яких знаків Зодіаку найгірший характер

Багатьом цікаво, у кого з нас найгірший характер. Астрологи назвали кілька найскладніших знаків Зодіаку, з якими дуже важко знайти взаєморозуміння і спільну мову.

Овен

Овни – це темні конячки. Так, вони товариські та мають непогане почуття гумору, але це типові люди настрою. Сьогодні вони поруч, допомагають вам, є вашими друзями, а завтра у них настільки поганий настрій, що вас ні в що не ставлять. Ще через день вони знову веселі й променисті.

Вони дуже швидко втомлюються від людей, їм постійно потрібні нові знайомства. Через це вони не стануть до вас прив’язуватися. Але найжахливіша їхня риса – любов до суперечок. Вони будуть відстоювати свою думку, навіть якщо абсолютно не праві. У них так часто немає настрою, що рано чи пізно в оточуючих закінчується терпіння, і вони намагаються від Овнів трохи відпочити.

Рак

Раки вкрай лукаві. Найчастіше це проявляється якось непомітно і невинно, але час від часу просто диву даєшся від того, наскільки вони різні в компанії з вами і в компанії з іншими людьми. Раки обожнюють плітки, причому самі ж їх і поширюють. Вони легко можуть підтасовувати факти, спотворювати їх собі на благо.

Якщо ви є їхнім найкращим другом, родичем або другою половинкою, то всі ці проблеми можуть оминути вас стороною, тому що Раки для своїх близьких – вірні й добрі люди. У випадку з іншими це вже не працює. Багато астрологів вважають, що саме у Раків найважчий характер з усіх знаків.

Скорпіон

Скорпіони – дуже складні люди. З ними вкрай важко виходити на новий рівень спілкування, тому що їм властива скритність. Представники цього знака не розповідають жодних подробиць про себе, що до певного часу не дратує, але потім починає насторожувати, адже ви знайомі вже не один рік.

Це вкрай образливі особистості, що теж нерідко будує непереборні стіни навколо них. На додачу до цього вони ще належать до найбільш мстивих і ревнивих знаків. Якщо ви якось їх засмутили, вони обов’язково пригадають це за пів року, коли ви не будете цього очікувати. Скорпіони складні тим, що ділять людей на ворогів і друзів. У них не буває проміжних “звань”.

Водолій

Водолії – типові егоїсти. За своїм характером вони чисті агресори. Це вперті люди, з якими часом просто неможливо вести повноцінний діалог. Вони ніколи не просять вибачення, ненавидять будь-яку критику. Часто вони спочатку говорять, а тільки потім думають, чим і ображають людей навколо.

Їхня енергетика дуже сильна, але вони рідко діляться нею з іншими. Для них існує лише їхня власна думка, тому в спілкуванні з ними доведеться змиритися з тим, що ви завжди будете неправі. Незважаючи на всі труднощі їхнього характеру, перше враження про них украй позитивне.

Риби

Риби часто бувають легковажні й хитрі. Вони постійно перебувають у пошуках легкої наживи. Саме тому вони можуть спілкуватися з вами виключно через те, що їм від вас щось потрібно. Велика ймовірність того, що коли вони отримають своє, тут же зникнуть. Але іноді з таких стосунків виходить щось корисне для обох сторін.

Астрологи зазначають, що це вкрай імпульсивні люди, яким властива закритість, як у Скорпіонів. Риби можуть проявляти примхливість та егоїстичність. Спілкування з Рибами – це доля терплячих людей, які знають, чого від них чекати.

Оригінал