Гороскоп на 29 березня

Овен ♈

Бачачи людини під парасолькою в сонячний день, мимоволі задумаєшся: може, він щось знає? Або це дивак, або мудрець. У Вашому випадку мова йде про пошуки захисту від давньої проблеми. Забудьте про неї! Пора жити далі.

Телець ♉

У старі часи людина, яка зробила щось не те, запросто говорила, що це її біс поплутав. Дуже гарне виправдання для потворних вчинків! Однак внутрішній голос охоче підказує нам різницю між добром і злом. Прислухайтеся до нього.

Близнюки ♊

Винаходити колесо – значить даремно витрачати сили. Але іноді всі ми так робимо, повертаючись до самого початку, щоб зрозуміти, що пішло не так. Ви повинні зрозуміти, що не зобов’язані зараз робити нічого подібного. Ситуацію можна врятувати однією крихітною стратегічною зміною.

Рак ♋

Зараз важливо зрозуміти, скільки сил Ви повинні вкласти в певну справу і коли буде пора припинити. Вам потрібно бачити результат своїх старань, а для цього треба зупинитися і подивитися на ситуацію ніби з боку. В результаті Ви можете абсолютно новими очима поглянути на те, що здавалося абсолютно зрозумілим.

Лев ♌

Не завжди варто мовчати, якщо не знаєте, що сказати. Корисніше не говорити нічого певного. Вашу думку скоро запитають, і якщо Ви промовчите, людина може вирішити, що Ви в неї не вірите. Підготуйте хоч якийсь коментар.

Діва ♍

Приємно буде виявити, що карта майбутнього, яку Ви собі намалювали, зроблена в олівці. Це означає, що Ви можете дозволити собі більше гнучкості та спонтанності в реалізації важливого плану. Щось важливе для Вас може піти по трохи несподіваній траєкторії. Але це розумний хід, а не помилка чи недогляд.

Терези ♎

Ми знаємо чимало історій про те, як люди відмовлялися від дивної пригоди, тому що “треба працювати” і “є справи”. Подумайте, чи не втрачаєте Ви щось чарівне і чудове, дуже зосередившись на речах куди менш важливих?

Скорпіон ♏

Завжди знайдуться люди, які невірно оцінять Вашу здатність бачити далі очевидного. Чи вказувати на щось, що може бути корисно іншим, вирішувати Вам. Але так Ви допоможете людині, звернувши її увагу на щось, що вона упустила? Відповідь підкаже серце.

Стрілець ♐

Цікаво, що багато лідерів запросто наполягають, що люди повинні робити як вони кажуть, а не як вони самі роблять. Це можна вважати проявом скромності: лідер вважає, що йому ще є чому повчитися. Ви зараз можете опинитися в схожій ситуації, але це не означає, що люди до Вас не прислухаються.

Козоріг ♑

Ставлячи перед собою реалістичні цілі, Ви не занижуєте планку. Може здаватися, що якщо кроків має бути зроблено дуже багато, то результат буде неповним і принесе лише розчарування. Але Всесвіт каже, що це не так. Ви недавно обрали для себе розумну траєкторію. Успіх принесуть невеликі обережні кроки.

Водолій ♒

Вам в нормі нецікаво, як виконують справи інші. Куди більше Вам подобається привертати увагу, роблячи все по-своєму. Ви рідко йдете протоптаними шляхами та дієте “по-старому”. І це значить, що іноді Ваші експерименти піддаються критиці ззовні.

Риби ♓

Щоб розв’язувати певну проблему, поставте себе на місце іншої людини. Важливо зрозуміти, яка логіка привела її до помилки. Мало того, тільки емпатія допоможе Вам побачити, що і як потрібно виправити в ситуації.