Гороскоп на 17 грудня

Овен ♈

Сьогодні ви відчуєте сильне бажання вийти в люди і добре провести час із кимось, кого ви давно знаєте, або просто познайомитися з новими людьми, які потім стануть частиною вашого кола спілкування. Тож не гайте часу дарма і вирушайте назустріч пригодам, які чекають на вас сьогодні. Всесвіт благоволить Вашому гарному проведенню часу і настрою.

Телець ♉

Можливо, настав час перевірити, наскільки добре Ви заробляєте, і чи гідно оцінена Ваша нелегка праця. Вам варто подумати про те, які обов’язки Ви виконуєте, і чи забезпечує оплата за їх виконання Вашу фінансову безпеку. Якщо Ви раптом відчуєте, що вперлися в цегляну стіну в плані підвищення заробітної плати або Вас просто недооцінюють, отже, настав час вживати радикальних заходів, які дадуть Вам змогу отримати те, що Вас влаштує.

Близнюки ♊

Сьогодні Всесвіт підштовхуватиме вас до того, щоб ви відклали вбік будь-яку відповідальність, яка може зачекати, і зосередитися на відпочинку та задоволенні, які мають для вас величезне значення. Але головний нюанс полягає в тому, що Вам не варто чекати, поки хтось подасть Вам усе необхідне на блюдечку з блакитною облямівкою. Беріть ініціативу у свої руки і станьте господарем свого життя.

Рак ♋

Якщо вам хочеться вимкнути телефон і спокійно зайнятися своїми справами, піддайтеся цьому бажанню. Сьогодні Місяць додасть чутливості та сентиментальності всьому, що пов’язано з Вашим домом або сім’єю. Але Марс змусить вас відокремитися від рідних. Можливо, саме за допомогою такого балансу ви зможете розглянути той життєвий шлях, який вас цілком влаштує.

Лев ♌

Вам і Вашим друзям чи рідним є про що поговорити! Водночас вплив світил, зокрема Місяця та Марса, дасть змогу вивести спілкування на якісно новий рівень, який допоможе не лише покращити нинішні, а й налагодити нові контакти, навіть із тими людьми, які давно перестали бути частиною Вашого життя. Крім того, Ви зможете знайти спільну мову з кимось, хто згодом матиме дуже сильний вплив на Ваше життя.

Діва ♍

Хтось щось сказав про прогрес у професійній сфері? Сьогодні Місяць допоможе вам знайти шлях до того, чого ви хочете досягти, а Марс – синхронізувати ваші амбіції з вашими зусиллями. При цьому є ймовірність, що ви вирішите переоцінити оплату ваших обов’язків. А якщо Вас не влаштує оплата Вашої праці, то не виключено, що Ви вирішите зробити різкий поворот у своїй кар’єрі, який приведе Вас до фінансового добробуту.

Терези ♎

Місяць у Вашому знаку проллє яскраве світло на Ваші потреби та емоції. А в парі з Марсом супутник Землі викличе у Вашій душі прагнення до сміливих і навіть авантюрних кроків, які змінять Ваше життя. Саме в такий спосіб Ви зможете показати і довести оточуючим, що Ви можете бути зовсім іншою людиною. Це Ваш шанс проявити себе і покласти край чомусь виснажливому або тому, що стало непотрібним, але зручним.

Скорпіон ♏

Цей день буде заряджений енергією, яка дасть вам змогу зірватися з місця і почати процес радикальних життєвих змін. Місяць при цьому впливатиме на Вашу підсвідомість та інтуїцію, які дадуть Вам змогу бачити всіх наскрізь. Однак вам варто пам’ятати ще й про вплив Марса, наявність якого змусить спливти на поверхню щось пригнічене, але уникнути цього ніяк не вийде.

Стрілець ♐

Сьогодні у Вас є всі шанси істотно поліпшити партнерські стосунки, про яку б сферу Вашого життя не йшлося. Це може бути пов’язано з коханням або бізнесом, можливо, з дружніми стосунками. Хай там як, вплив Місяця і Марса дасть змогу розв’язати всі старі проблеми і досягти кращого взаєморозуміння. Це може бути буквально новим початком чогось, що здавалося вам давно відомим.

Козоріг ♑

Місяць висвітлює Вашу кар’єру, особливо ті місця, де можна домогтися професійного прогресу. Але оскільки Місяць пов’язаний з Марсом, Ви не повинні боятися хвалитися своїми талантами або чимось ще, що допоможе Вам виділитися з натовпу. Якщо під час ходи кар’єрними сходами Ви щосили намагалися пройти шлях від рядового співробітника до члена ради директорів, цей день надасть Вам шанс, і Ви маєте ним скористатися.

Водолій ♒

Сьогодні Місяць посилить Вашу тягу до освіти і викличе у Вас невгамовне бажання досліджувати щось нове. Однак не варто забувати і про вплив Марса, який стимулює творчість і спонтанність, а також змушує вас думати про майбутнє, в якому значно більше заслуженого відпочинку, веселощів, кохання і навіть авантюр. Саме тому Вам варто впустити у своє серце музу і відправити думки в далекий політ туди, де Ви ніколи не бували.

Риби ♓

Якесь тривожне почуття може затьмарити цей день. Річ у тім, що сьогоднішнє об’єднання Місяця і Марса змусить виплисти на поверхню приховані почуття й емоції, що може вплинути на обстановку у Вашому домі або в колі сім’ї. Через це в центрі уваги можуть опинитися колишні розчарування, розбіжності й образи. Утім, це ненадовго, і дуже скоро все вирішиться і навіть на краще.