Відмінні поради для знаків Зодіаку

Універсальних порад не буває, адже всі ми різні. Тому зірки дають кожному з нас окрему пораду, залежно від знака Зодіаку.

Іноді нам просто потрібна порада, яка стане для нас поштовхом, допоможе знайти правильний шлях і мотивує нас.

Овен

Ви любите командувати і не даєте кермо правління в чужі руки. Навчіться розслаблятися і плисти за течією, тому що не все в житті можна контролювати. Не чіпляйтеся за минуле, його вже не можна змінити. І, як мантру, повторюйте: візьми те, що є, відпусти те, що було, і надійся на те, що буде.

Телець

Ваша головна проблема – лінь. Ви любите виправдовувати її тим, що у вас просто немає натхнення або недостатньо мотивації. Ви можете бути дуже працьовитим, коли нарешті візьметеся за роботу. Але вам потрібен поштовх, стусан під зад. Тому запам’ятайте одне: ніщо цінне не дається легко.

Близнюки

Ви товариські і любите знаходити схожість і спільні з іншими. Але іноді ваше бажання сподобатися всім робить вас підступним в очах людей. Просто запам’ятайте: якщо це неправильно – не робіть цього, якщо це неправда – не кажіть цього.

Рак

Ви добре розбираєтеся у власних почуттях і нерідко робите ірраціонально і імпульсивно. І хоча час від часу прислухатися до інтуїції все ж треба, не дозволяйте своїм страхам і переживань вибивати вас з колії. Ніколи не дозволяйте емоціям узяти верх над розумом.

Лев

Ви егоцентрист. Іноді ви настільки сконцентровані на собі, що просто не берете до уваги почуттів інших людей. Так, ви дбаєте про своїх близьких і друзів, але іноді ви буваєте надто поверхові й не помічаєте очевидних речей. Постарайтеся проявляти до людей щиру увагу і інтерес, адже світ не обертається навколо вас!

Діва

Ви талановиті, і, незалежно від того, чи визнаєте ви це чи ні, ви перфекціоніст. Але в житті немає нічого і нікого ідеального, тому ваше вічне прагнення до ідеалу робить з вас вічно незадоволеного критика. Навчіться просто радіти тому, що у вас є. І зрозумійте: вище голови не стрибнеш.

Терези

Прийняття рішень – не ваша сильна сторона. Вас приваблює багато різних речей. Ви схильні довго зважувати всі «за» і «проти», коливатися і бути нерішучим. Наступного разу спробуйте скористатися цією формулою: йди за покликом серця, але прислухайся до поклику розуму.

Скорпіон

Люди вважають вас занадто жорсткою і мстивою людиною. Це дуже негативно впливає на ваші стосунки з оточенням. Гнів не прикрашає нікого, а ваша непримиренність може коштувати вам успіху. Як щодо того, щоб кардинально змінити тактику гри: поваліть ворогів своєю посмішкою і убийте їх своєю добротою.

Стрілець

Ви можете відсторонюватися і відштовхувати людей. Завжди простіше здаватися холодним всезнайком. Добре, що в глибині душі ви розумієте, яких людей можна впускати у свій світ. Ви також розумієте, що вам ще потрібно багато чому повчитися. Тому повторюйте собі час від часу: ніхто не знає всіх відповідей. Прислухайтеся до думки інших.

Козоріг

Ви занадто багато переживаєте про все. Що тут ще сказати? Зарубайте собі на носі: від ваших хвилювань нічого не зміниться.

Водолій

Ви вперті й любите похвалитися своїм інтелектом. Ви вважаєте себе кращим за інших, розумнішим і яскравішим. А якщо хтось цього не визнає – він просто недостатньо розумний, щоб оцінити вашу геніальність. Не будьте зарозумілі. Якщо чиясь думка не сходиться з вашою, це ще не означає, що хтось із вас неправий. Будьте простішими і відкрийте своє серце назустріч іншим людям.

Риби

Ви приймаєте все дуже близько до серця. Навіть добродушні жарти друзів можуть надовго зіпсувати ваш настрій. Ви любите накручувати себе, намагаєтесь знайти причину проблеми, навіть коли проблеми не існує. Це ні до чого. Пам’ятайте: іноді потрібно просто відпускати проблеми.

Прислухайтесь до цих порад, і вони неодмінно допоможуть вам не збитися з життєвого шляху.

Оригінал