Найунікальніші знаки Зодіаку

Більшості з нас хочеться бути в чомусь унікальним, тому цікавимося, який знак Зодіаку зустрічається найрідше. Астрологи опрацювали статистичну інформацію, щоб визначити, яке сузір’я є найрідкіснішим за народжуваністю.

Водолій

Перший рядок рейтингу низької народжуваності займає Водолій. Діти, які народилися наприкінці січня – середині лютого, були зачаті у другій половині травня, коли сплеск гормонів іде на спад.

Знак Водолія – один із найменших, і претендує на те, щоб вважатися особливим. Його часто називають знаком геніїв, оскільки він подарував світові яскравих, неординарних талановитих особистостей.

Водолій уособлює дар, який належить не одній людині, а всьому світу. Представники цього знаку мислять глобальними категоріями, це експериментатори та борці з традиціями. Часто вони вражають оточуючих своєю ексцентричністю, і заслуговують на звання диваків. Але при цьому користуються загальною любов’ю завдяки чарівності та комунікабельності. Водолії легко засвоюють нову інформацію, систематизують її, роблять несподівані висновки, застосовуючи неординарний підхід до розгляду проблеми.

Скорпіон

Статистика показала, що наприкінці січня – у першій половині лютого також знижується кількість зачаття. Можливо, у цьому винен авітаміноз, втома від довгої зими. Це призводить до того, що знак Скорпіона не можна назвати численним. Натомість його представники відрізняються сильним характером, витривалістю, бурхливими емоціями та глибиною почуттів.

Скорпіон – знак розбіжностей, він увібрав у собі несумісні риси: холодність і пристрасність, силу і вразливість, жорстокість і великодушність. Це особи, які мають яскраву індивідуальність, сильну енергетику, неймовірну харизму.

Скорпіон наділений приголомшливою інтуїцією та проникливістю, які допомагають йому передбачати вчинки оточуючих, викликаючи у них забобонний страх. Сам він уміє приховувати свої думки та почуття, рідко відкриває свою душу перед іншими людьми. Але Скорпіон може бути безмежно вірним і відданим, якщо зустріне людину, яка зрозуміє його внутрішній світ, страхи та надії.

Близнюки

Третє місце у списку посідають Близнюки. Здавалося б, вересень – цілком слушний місяць для зачаття, але з якихось незрозумілих причин, у період відбувається зниження активності, і, отже, народжується менше Близнюків.

Це знак двоїстості, мінливості, непостійності. Близнюки все життя не знають, що таке спокій: вони прагнуть недосяжного ідеалу, намагаються відновити свою розколоту особистість. Це багатогранні та талановиті люди, які могли б досягти успіху в будь-якій сфері, якби не кидали розпочату справу на половині шляху.

Вони живуть на високих оборотах, можуть в одну мить змінити спосіб життя, змінити роботу, переїхати в інше місто чи країну, легко адаптуються до нових обставин.

Наділені гострим розумом, Близнюки генерують геніальні ідеї, але не мають достатнього терпіння для їх втілення. Невгамовний темперамент, інтенсивне спілкування, виснажують енергетику Близнюків, що балансують на межі нервового зриву.

Джерело