Гороскоп на 16 жовтня

Овен ♈

Якщо Ви не хочете, щоб Вас не турбували, коли Ви знаходитесь вдома, то вимкніть телефон, зашторте штори та зачиніть двері. Буде дуже неприємно, якщо Ви включите улюблений серіал або візьмете в руки книгу, а Вас перервуть на найцікавішому місці. Візьміть на себе цю відповідальність і зробіть так, щоб Ви мали особистий час.

Телець ♉

Сьогодні Ви захочете розпланувати власний порядок денний, а не той, який диктують Вам зовнішні обставини. Однак у якийсь момент Ви можете виявити, що список невідкладних справ мало не випадає у вікно, а це означає, що Вам доведеться розбиратися з ними. Однозначно, це трохи Вас фруструє, але якщо Ви збережете відкритість розуму, день загалом пройде так, як Ви задумали.

Близнюки ♊

Прокинувшись вранці, Ви можете ухвалити рішення не ризикувати і не робити нічого, що може хоча б здаватися небезпечним. Однак вплив Меркурія може в якийсь момент змінити Ваш настрій, і Вас раптом потягне на легку нерозсудливість та веселощі. Бажання зробити щось сміливе і спонтанне стає все сильнішим, тому якщо Ви можете зробити щось для душі, зробіть це.

Рак ♋

Почуття свободи, яке Ви, можливо, відчули цього ранку, може розвіятися як туман після сходу сонця. Річ у тому, що Ваш порядок денний, який Ви ретельно розпланували, може порушити певну подію, що стосується Вашого особистого життя або професійної діяльності. Ви ж чудово розумієте, що якщо борг кличе, то Ви повинні відгукнутися. А усі свої справи доведеться відкласти на завтра.

Лев ♌

Ймовірно, сьогодні Ви почуватиметеся так, ніби якась невидима сила з безліччю рук тягне Вас у різні боки, мало не розриваючи. У такому разі Вам буде дуже непросто зібратися з думками і набути ясності мислення. Не дуже сприятимуть цьому процесу і деякі люди, які чомусь вважатимуть, що вони мають бути у центрі Вашої уваги. Мабуть, Вам варто вказати їм, що це зовсім не так, і у Вас повно своїх турбот.

Діва ♍

“Запитай у своєї мами, чи можна нам залізти на дах”. “Добре, але я сподіваюся, що вона скаже “ні”. У більшості випадків саме такі або схожі діалоги відбуваються у дітей. Друг, палаючий ентузіазмом, хоче щось зробити, а другий сподівається, що цьому завадить хтось авторитетний, хоча зазвичай такі втручання не вітаються. Ймовірно, сьогодні Ви опинитеся в схожій ситуації, тому якщо у Вас є якийсь запобіжник в особі друга або родича, скористайтеся ним.

Терези ♎

Лише Ви можете контролювати та коригувати Ваш прогрес у професійній сфері чи розмах Ваших амбіцій. Звісно, Ви можете вважати, що думка чи міркування інших людей з цього приводу теж мають значення, однак це не так. Пам’ятайте, що двигун прогресу – це Ви самі, а якщо в когось щодо цього інша думка… Думка, як певна частина тіла – є в кожного.

Скорпіон ♏

Здебільшого Скорпіони є гордими власниками безлічі електронних гаджетів. Якщо Ви належите саме до них, значить заведіть будильники буквально скрізь, де тільки можете, щоб не забути про щось дуже важливе. Може статися так, що Ви будете чимось захоплені, і через це є ризик упустити фортуну, яка з’явиться в певний час.

Стрілець ♐

У фільмах, де головні ролі грають Бен Стіллер або Адам Сендлер, герої дуже довго набираються сміливості, щоб зробити щось серйозне, наприклад, пропозицію руки та серця. Однак потім, коли настає вирішальний момент, відбувається щось таке, що руйнує весь задум. Сьогодні Ви можете випробувати щось схоже. Звичайно, чудово, що у Вас є якийсь грандіозний план, але хтось, хай і ненавмисно, може завадити Вам. Тож будьте обережні.

Козоріг ♑

Можливо, Вам доведеться покопатися у своїх значних запасах терпіння, щоб прийняти той факт, що важливі справи повинні переважати над задоволенням. Потреба займатися якимись завданнями у професійній сфері може виключити можливість зайнятися чимось цікавим, чи то Ваші друзі, чи друга половинка, чи те й інше разом. Але якщо Вас кличе обов’язок, пов’язаний із кар’єрою, не варто його ігнорувати. А близькі… Вони вас зрозуміють.

Водолій ♒

У важку хвилину Ви зможете знайти втіху, якщо нагадаєте собі, що навіть найпродуманіші плани часто йдуть навперейми. Це трапляється з усіма і точно не свідчить про те, що Ваша здатність планувати або структурувати ні на що не годиться. До того ж якщо щось йде не так, це не кінець світу. А якщо підійти до питання з позиції можливих перспектив, то ситуація, що склалася, постане в дуже цікавому світлі.

Риби ♓

У знаменитій книзі “Сяйво” Стівена Кінга хлопчику розповідають, що жахливі речі, які він бачить у готелі з привидами, подібні до картинок у книзі. І йому слід сприймати їх лише як власну чи чужу фантазію. Можливо, Вам слід підходити до тих речей, які Вас лякають, так само. Інакше може статися так, що тінь кошеня здасться Вам бенгальським тигром. Тож постарайтеся зробити раціональний розум своєю бронею, яка захистить Вас від надуманих страхів.