Гороскоп на 26 серпня

Овен ♈

Іноді ми не бачимо, наскільки корисні чужі дії. Здається, що людина просто щосили нам заважає! Але варто поглянути на речі ширше, і стає зрозумілим, що це нам на руку. Виявіть більше гнучкості та терпіння, і результат Вас здивує!

Телець ♉

Якщо дати страховим компаніям волю, вони почнуть продавати страхові поліси на страхові поліси (загалом щось подібне вони вже роблять). Керуючись принципом “береженого Бог береже”, Ви ризикуєте зайти надто далеко. Ті запобіжні заходи, які Ви вже вжили, цілком достатні.

Близнюки ♊

Продовжується тема правоти та неправоти у Вашому житті. Але дуже може виявитися, що мають рацію обидві сторони! Було б набагато простіше, якби хтось помилявся. Усе питання тут у пошуку точок дотику. Не впирайтеся, а постарайтеся побачити, у чому Ваші погляди схожі з поглядами іншого.

Рак ♋

Які проблеми відразу вирішилися б, якби Ви більше вірили у себе? Сумніви переважують оптимізм і не дають Вам глянути на свої обставини свіжим поглядом. Минуле впливає на сьогодення та кидає тінь на майбутнє. Але те, що похитнуло Вашу віру в себе, давно втратило чинність. Усвідомте це і все почне змінюватися!

Лев ♌

Багато бізнесменів знають, що якщо зробити тисячу речей правильно, ніхто й оком не моргне. Але варто вкотре помилитися – і репутація втрачена. Мораль? Якщо ніхто не звертає на Вас уваги – значить, Ви все робите правильно!

Діва ♍

Дитина, яка катається на машинці в парку розваг, нескінченно щаслива. Вона впевнений, що керує сама – хоча збоку видно, що машинка прикріплена до металевої жердини. Деколи нам не потрібно бути в курсі реалій, щоб отримувати задоволення від життя. Якщо щось приносить Вам радість – не варто препарувати джерело радості з погляду холодної логіки.

Терези ♎

Ви опинитеся у непростій ситуації. Зміни лякають, і хочеться, щоби вони довше не наступали. З іншого боку, сміливий крок уперед допоможе Вам легше приборкати неминучий хаос. Вам все одно доведеться прийняти те, що станеться. Якщо це зробити зараз, контролю над обставинами у Вас буде помітно більше.

Скорпіон ♏

Уявіть, що чекаєте якоїсь події на відкритому повітрі дуже довго – і раптом цей день зустрічає Вас зливою. Звичайно, якісь заходи проти дощу були або будуть вжиті, але це вже зовсім не те… І раптом так само раптово дощ припиняється, і настрій змінюється знову! Ця аналогія чудово описує події Вашого дня сьогодні.

Стрілець ♐

“Але це ще не все!” Класична рекламна фраза з телемагазинів, після якої на екрані відбувалося щось зовсім дивне. У Вашому житті теж можуть з’явитися знаки, які швидше вселяють сумніви, ніж ентузіазм. Що ж, якщо щось на вигляд занадто добре, щоб виявитися правдою, – швидше за все, правдою там і не пахне!

Козоріг ♑

У Лондоні є ресторан, де відвідувачам навмисне хамлять. І люди стають у чергу, щоб потрапити до нього! Власники та працівники зробили з хамства бренд, а відвідувачі розуміють, що це лише жарт. Зіткнувшись зараз із грубістю, спробуйте заглянути за фасад і вникнути в суть того, що Вам кажуть.

Водолій ♒

Робити те саме, сподіваючись на інший результат, не завжди божевілля. Іноді божевілля – не вірити, що послідовні зусилля принесуть результат! Якщо Ви впевнені, що все робите правильно, не зупиняйтеся. Терпіння і труд все перетруть.

Риби ♓

Замість зайвої обережності вкладіться у чужу ситуацію від душі. Дайте людині те, що хотіли б отримати самі, опинившись у подібних обставинах. Це безпрограшна стратегія! Ви вмієте поставити себе на місце іншої людини, як ніхто, і зараз цей талант послужить Вам як ніколи.