4 знаки Зодіаку, любити яких небезпечно для вашого серця

Любов сліпа. Мало хто з нас не обирає коханих людей за знаком Зодіаку, але обережність не завадить. Річ у тому, що народжені під деякими знаками – дуже непередбачувані та несерйозні, коли мова заходить про кохання. Тому планувати з ними щось та загадувати на майбутнє – марно. Все одно не вгадаєш! Єдине: слід бути обережним, щоб вони не розбили вам серце!

Овен

Коли у народженого під цим знаком виникнуть сумніви в тому, чи дійсно ви наближаєтеся до нього, то він без вагань… почне обманювати. Без якихось докорів совісті та роздумів. Овну абсолютно паралельно, що завдав вам болю.

Представники цього знаку самі не люблять і не чекають на жаль ні від кого і нікого не шкодують. Не кажучи вже про сльози, які їх просто виводять із себе.

Запам’ятайте, що якщо вам попало закохатися в Овна – назавжди забудьте такі фрази, як: “Давай спробуємо почати все спочатку” або “Дай мені ще один шанс”. Для них вони просто не існують. Якщо народжений під цим знаком прийняв рішення, що ви не та людина, яка йому потрібна, то не змінить його ні за що.

Близнюки

Якщо ви закохалися в людину, народжену під цим знаком, то готуйтеся до пригод. Річ у тому, що він фліртуватиме завжди і з усіма. І найчастіше зовсім не тому, що йому подобається хтось інший. Аж ніяк! Така природа цього знака, і з цим нічого не вдієш.

Ви можете нервувати, лаятися, тупотіти ногами, але нічого не зміниться. Навіть якщо представник цього знака щиро захоче змінитись заради вас – у нього нічого не вийде. Флірт для Близнюка – як повітря. Він без нього чахне і нудьгує. Тому якщо ваш роман несерйозний, то рано чи пізно почнуть вас обманювати. Спочатку – по дрібницях, а потім – аж до зради.

Терези

Народжені під цим знаком Зодіаку завжди щось зважують, прикидають, думають… При цьому вони так поводяться не лише у повсякденному житті, а й у коханні. Тому зберігати вірність цього знака – непросте випробування. Вони просто люблять «паралельні сюжети». І навіть у такому разі – продовжують вагатися та думати.

Якщо ж представники цього знаку все ж таки наважуються на серйозні стосунки, то буквально «витягнуть із вас всю душу» Вони постійно будуть запитувати, чи любите ви їх, потім впадуть у якусь незрозумілу задумливість, незабаром – передумають і так до нескінченності.

Тому, якщо ви все наважитеся любити їх – налаштуйтеся на те, що завжди все буде незрозуміло.

Водолій

Люди, народжені під знаком Водолія, дуже непередбачувані. Вони люблять ігри, таємниці та загадки. Тому чекати від них вірності до кінця життя було б наївно. Це пояснюється тим, що Водолій – дуже невпевнений у коханні. Тому він може випадково заподіяти вам біль, зовсім про це не підозрюючи. Наприклад, спокусити, а потім – кинути.

Якщо ж ви вже закохалися у Водолія – будьте обережні. Намагайтеся хоча б не прив’язуватись надто сильно: він може так само легко зникнути з вашого життя, як і з’явився.

Оригінал