Гороскоп на 16 січня

Овен ♈

Подумайте: з якої причини Ви так прагнете змінити ситуацію? Звичайно, що могло просто набриднути, але не можна не враховувати всі наслідки. Якщо серце підказує, що зміни необхідні, ігнорувати емоційну потребу, звичайно, не можна. Але спробуйте заручитися і дещицею логіки.

Телець ♉

Нарешті невпевненість і здогадки зміняться фактами. Але інформація здасться не такою корисною, як Ви сподівалися раніше. Добре, що ситуація прояснилася, але Ваші потреби змінилися, тому пора рухатися далі. Втім, просто відмахуватися від починання не варто.

Близнюки ♊

“Дарунок долі” – це коли відбувається щось, що здається нам вдалим і своєчасним. “Прокляття” – це проблема. Можливо, щось важливе останнім часом завдавало Вам постійний стрес. Але перед тим, як ситуація налагодиться, доведеться пройти через зону турбулентності. На щастя, цей перехід буде недовгим.

Рак ♋

Обставини здаються досить вдалими, щоб у Вас з’явилася можливість проявити себе. Але майте на увазі, що час розмов минув. Пора діяти. Чим більше уваги до своєї персони Ви будете відчувати, тим охочіше приймете виклик. Чим більше рішучості проявите – тим краще буде результат. Що ж, вперед!

Лев ♌

Вас може відвідати сильне і досить-таки обґрунтоване почуття дежавю. Можливо, вся справа в тому що у Вас гарна пам’ять. Те, що приведе в екстаз інших, для Вас не нове. Причини для ентузіазму потребують детального розгляду.

Діва ♍

Чи став би світ кращим, якби люди уважніше Вас слухали? Безумовно так! Ваше бажання допомогти іншим і увага до деталей дуже корисні. Але, можливо, Вам варто частіше ділитися з усім світом своїми спостереженнями і міркуваннями. Те, що для Вас банальне, для інших – одкровення. Сьогодні не мовчіть. До Вас обов’язково прислухаються.

Терези ♎

Як же іноді дратує, що люди ставляться до серйозних речей легковажно! Безвідповідальність, неповага, байдужість… Але іноді більш легке відношення допомагає нам зрозуміти, що надто напружуватися не потрібно. Щось подібне станеться з Вами сьогодні.

Скорпіон ♏

Іноді запасний план виявляється запасним планом другого порядку, тому що первинний запасний план вже є. Не варто занадто перенапружуватися, щоб забезпечити безпеку. Можна уявити найгірші сценарії, але вони навряд чи стануть реальністю. Не переконуйте себе, що інші приховують від Вас важливу інформацію або мають свої приховані плани.

Стрілець ♐

Зовнішність оманлива. Не поспішайте судити про книгу по обкладинці. Поспішні висновки будуть невірними. Не піддавайтеся впливу нетерплячого Марса і тримайте свій розум широко відкритим. Базові факти у Вас, звичайно, є, але сприйнятливий розум допоможе розкрити більше.

Козоріг ♑

“Зіпсований телефон” – це і весело, і не дуже. Якщо хтось вважає неточну інформацію правдою і передає її далі з ентузіазмом, може виникнути чимало проблем. Це те, про що потрібно пам’ятати зараз, особливо коли мова йде про інформацію, що надходить до Вас. Якщо хтось у захваті, але Ваші інстинкти підказують, що тут не все чисто, – вірте чуттю.

Водолій ♒

Ваша цінність вимірюється розміром заробітної плати чи сумами на банківських рахунках. Також вона ніяк не пов’язана з речами, якими Ви володієте. Ваша істинна цінність вимірюється внеском, який Ви вносите в життя інших людей. Ось-ось прийде доказ того, що Ви пропонуєте щось особливе принаймні одній особливій людині у Вашому світі.

Риби ♓

Деякі люди – просто тетерева на токовище. Вони базікають без угаву, а повідомляють приблизно нуль інформації. У Вас є вибір – слухати когось чи ні. Ввічливий вчинок – вислухати їх. Але здатність підвести риску, як тільки Ви почули досить, – теж важливе вміння.