10 причин, чому Близнюки — найяскравіші люди на Землі

«Я — справжні Близнюки, обидва мої батьки були Близнюками», — розповідає Аліса Панікьян.

Я — людина, яку ви можете розглядати як квінтесенції Близнюків. У мене навіть є татуювання цього знаку Зодіаку на кісточці (ні, я не шкодую про це).

Загалом, я досить авторитетна людина в цій області. Здається, я прочитала про Близнюків все! І зараз я поясню вам, чому цей знак — найяскравіший на світі.

Близнюки — відмінні комунікатори

Завдяки унікальному поєднанню інтелекту, балакучості і ентузіазму, Близнюки — найкращі в світі співрозмовники. Вони готові обговорювати що завгодно і коли завгодно.

Вони люблять вчитися і ділитися всім, що дізналися. Немає жодних сумнівів у тому, що іноді вони своїми порадами можуть змінити ваше життя.

Коли Близнюки починають нові відносини, то відразу прояснюють для себе всі спірні моменти. Щоб відразу зрозуміти, що і як.

Близнюки — відмінні друзі. Вони люблять базікати і розпускати плітки. І якщо вам потрібна порада, запитайте у них. Вони розроблять для вас цілий практичний посібник, який дозволить вам переоцінити деякі речі в житті.

Вони швидкі

Близнюки думають і діють швидко. Це відноситься до різних галузей їхнього життя — і на роботі, і особистих відносин. Люди, народжені під цим знаком, ненавидять терпіння і бездіяльність.

Застій і нудьга — ось що приносить їм справжнє занепокоєння. Якщо вони відчувають, що настав час рухатися далі, то почнуть прямо сьогодні!

Якщо ви не можете підтримувати їхній темп, то неминуче залишитесь позаду. І чекати вас вони не будуть!

Вони творчі і майстри на всі руки

Близнюки — люди мульти-талановиті. Вони артистичні і розвинені культурно.

Єдиний їхній мінус — у тому, що вони хапаються за кілька справ відразу. Це не завжди приводить до гарних результатів: часом, щоб їх отримати, потрібно більше зусиль і концентрації. Як правило, Близнюкам не вистачає сил, щоб довести розпочате до кінця.

І тим не менше, якщо Близнюки беруться за те, що дійсно для них важливо, то результати виходять вражаючими. Кеннеді, Че Гевара, Анджеліна Джолі, Каньє Вест — всі вони Близнюки. І всі вони не раз говорили, що найбільших результатів досягають у невимушеному, творчому середовищі, що швидко розвивається.

Всередині них — відразу кілька осіб

Роздвоєння особистості — візитна картка Близнюків. Так думають люди.

Хоча насправді у більшості Близнюків — незліченна безліч особистостей. Люди цього знаку відмінно адаптуються до будь-якої обстановки і завжди слідують своїй інтуїції. З різними людьми вони ведуть себе по-різному, підлаштовуючись під кожну людину.

Ці відмінності іноді можуть бути ледь помітними, а іноді — різниця може виявитися колосальною.

Деякі можуть зробити невірний висновок про те, що Близнюки не щирі і не «бувають собою», але це лише одна з сторін багатогранної особистості.

За ними важко встежити

Близнюки відчайдушно потребують незалежності і свободи.

Вони не люблять відчувати себе пов’язаними будь-якими зобов’язаннями. Коли їм кажуть: «Стань відповідальнішим», їм здається, що прямо зараз ця людина починає їх душити.

Коли справа доходить до відносин, вони хочуть бути кращими з кращих. Ініціативу беруть на себе, але потім можуть безслідно зникати.

Краще всього, коли поруч з Близнюками чоловік, який теж цінує свою незалежність, прагне пригод і хоче прожити життя максимально ефективно.

Вони — «божевільні»

Коли Близнюки закохуються, то все змінюється. Хоча визнаю: любити їх важко.

Вони — жахливі ревнивці і взагалі поводяться нераціонально, якщо підозрюють, що їхньому коханню може щось загрожувати.

І краще їх не злити. Близнюки — з тих людей, що кидають об стіни фоторамки з загальними портретами, а потім, через кілька годин, вибачаються і підмітають осколки скла.

Так, іноді вони сходять з розуму, але це означає тільки те, що вони дійсно турбуються і переживають з приводу своїх відносин. Так що зляться і шаленіють вони тоді, коли в них є достатня причина.

Вони поверхневі

Близнюки часто бувають людьми поверхневими. Вони люблять бути в центрі уваги і надають занадто багато уваги тому, що інші називають «мішурою».

Часто вони не досить добре вникають в суть речей, недооцінюють людей і серйозність ситуації. Свої висновки вони не рідко засновують на поверхневій інформації.

Це, мабуть, самий головний недолік Близнюків.

Вони нерішучі і непослідовні

Можливо, когось дуже сильно дратує їхня непослідовність. Їхній настрій змінюється по 20 разів на день, а їхня нерішучість і звичка у всьому сумніватися може кого завгодно довести до істерики.

Через це вони постійно до всіх і всього чіпляються. Через це вони схильні до тривожності.

Вони щедрі

Навіть коли Близнюки переживають непрості часи, вони завжди будуть ділитися останнім з тим, хто знаходиться поруч з ними.

Близнюки не славляться ні скромністю, ні тим, що вміють добре поводитися з грошима. На інших вони часто витрачають більше, ніж на себе. Ось тільки не треба цим користуватися — а то ще доведете нещасних до банкрутства.

Вони прощають, але ніколи не забувають

Близнюки легко прощають інших і не забувають, коли хтось ображається на них самих.

Коли вони піклуються про вас, то неминуче можуть нагадувати про ваші минулі помилки. Це вони не зі зла. Просто хочуть допомогти.

Така вже у них особливість особистості: Близнюки нічого не забувають, навіть якщо хочуть забути. Але не турбуйтеся з цього приводу дуже сильно: Близнюки, загалом, прощають всіх і завжди.

Я сподіваюся, цей текст допоможе вам зрозуміти Близнюків трохи краще — якщо вони є вашими близькими. У будь-якому випадку, пам’ятайте: якщо Близнюки є у вашому житті, вам вже пощастило! А якщо вони підуть, ви не зможете забути!

Оригінал