“Я кохатиму тебе доти, доки…” – чого не пробачають знаки Зодіаку

Любов – це одвічна загадка. Вона нелогічна, непередбачувана і мінлива. Щойно вам здається, що наблизилися до відгадки, і нарешті все буде легко і просто – в одну мить усі правила змінюються. Знову доводиться починати все з самого початку…

Найкращі уми людства намагалися за допомогою науки пояснити, що таке кохання. Безуспішно. Залишається тільки дивуватися і любити. Але як, якщо ви не знаєте про кохання зовсім нічого? Як не втратити його?

Що ж, забудьте про логіку і раціональність. Просто відкиньте їх убік. Замість цього краще широко розкрийте серце й очі. Дивіться, відчувайте, довіртеся своїй інтуїції…

Існує ще один спосіб – звернутися до астрології. Річ у тім, що представники різних знаків Зодіаку мають певні риси. Знаючи їх, можна припустити, як вони реагуватимуть на ту чи іншу ситуацію. А отже – ви навчитеся “не будити звіра” у своїх партнерах, щоб залишатися коханими і бажаними завжди.

Отже, що може змусити розлюбити представників кожного зі знаків Зодіаку? Чого вони ніколи не потерплять у стосунках?

Овен: Зрада

Для Овна кожен новий день – це битва. Битва за кохання, за щастя, за всіх, хто йому дорогий. Вони – сміливі й безстрашні воїни. Усе, чого чекають у відповідь – це кришталевої чесності та порядності. Якщо ж партнер змусить Овна хоч трохи засумніватися в цьому, він піде і не озирнеться.

Тож, якщо хочете утримати Овна – ніколи не обманюйте його. Навіть у дрібницях. Навіть на благо. Краще розповісти правду, якою б гіркою вона не була. Вони все зрозуміють… крім зради. Якщо зрадите – другого шансу не буде.

Телець: Розбите серце

Представники цього знака – сильні, вперті й надійні. Вони не відразу відкриваються і дуже довго придивляються, перш ніж комусь довіритися. Коли ж, нарешті, знаходять таку людину – впускають її у своє серце і стають дуже вразливими. Тому нерідко залишаються з розбитим серцем.

Грубе зауваження, принизливий коментар, крива усмішка – усе це може розбити серце Тельцю. Він буде дуже страждати і сумувати. Але ніколи не пробачить і не покличе. Тельцю можна розбити серце рівно один раз…

Близнюки: Ігри розуму

Близнюки – дуже розумні, мають високий інтелект. Про таких кажуть: ходяча енциклопедія. Вони розуміють гумор і обожнюють спілкуватися, але, якщо ви спробуєте обхитрити їх, ці “ігри розуму” вам не пройдуть безслідно. Представник цього знака не тільки дуже швидко розкусить вас, а й відповість так, що надовго відіб’є охоту так бавитися. Таким чином, ви залишитеся самі – зі своїм “розумом”. Можете грати скільки хочете, але – без них.

Рак: Відмова

Народжені під цим знаком – дуже чутливі, емоційні та емпатичні. Найчастіше їм навіть не потрібно говорити, що вас турбує – зрозуміють без слів. Річ у тім, що вони не вміють любити “наполовину”, тільки всім серцем.

Раки – милі й добрі, але рівно до того моменту, поки не відчують, що ви вагаєтеся у своєму виборі або задумали втечу. Їм достатньо найменшого натяку на небезпеку, що насувається, щоб викреслити вас зі свого життя раз і назавжди. Благати і переконувати Рака – марно. Занадто пізно – він уже прийняв рішення.

Лев: Приниження і зневага

“Король джунглів” – дуже сильний і впевнений у собі. Для нього статус – перш за все. Тому Лев шукає партнера, який підтримуватиме його в усьому, постійно хвалитиме і підноситиме. Ну такий він – що з цим поробиш? Тому, якщо представник цього знака запідозрить, що ви нешанобливо ставитеся або відгукуєтеся про нього – виставить за двері тієї ж секунди. Слідкуйте за словами та мімікою. Леви – вони такі.

Діва: Брехня та обман

Представників цього знака хтось може назвати наївними, тому що вони вірять у кохання. Вони з такою легкістю відчиняють свою душу, бо щиро вірять, що всі інші люди у світі – теж дуже чесні й порядні. І це зовсім не наївність, а віра в Добро. Тому, якщо ви посієте в них сумнів або обдурите – завдасте сильного удару. Вони ніколи і нікому більше не будуть вірити. Вам – насамперед.

Терези: Коли ви руйнуєте їхній світ

Для представників цього знака Зодіаку найважливіше в житті – це справедливість, мир і гармонія. Вони впевнені, що у світі існує заведений порядок, який нізащо не слід порушувати. Тому Терези підуть на багато що, щоб зберегти його у своєму житті.

Якщо ви зазіхнете на цей світ і спробуєте його “зіпсувати” – можете поставити хрест на стосунках. Хаосу вони не прощають нікому!

Скорпіон: Секрети

Зі Скорпіоном вам ніколи не буде нудно. Вони люблять пристрасне, в якомусь сенсі, дике і неприборкане життя. Одноманітне існування викликає у них нудьгу і зневіру. Вони вміють цінувати кожну хвилину і бачать прекрасне буквально в усьому. Тому шукають партнера відповідного складу характеру – свого роду співучасника. Ви маєте бути командним гравцем, на якого можна покластися. Якщо ж спробуєте щось приховувати або приховувати – Скорпіон не пробачить.

Стрілець: Втрата надії

Стрільці – невиправні й вічні оптимісти. Вони обожнюють пригоди, подорожі та нові враження. Їм завжди і всього мало. Досягнуть однієї мети – одразу ж ставлять наступну. Спокійне і розмірене життя – не для них. Тож, якщо ви готові до пригод – будете щасливі разом. Але щойно спробуєте “не пустити в гори” цього вічного мандрівника – втратите Стрільця назавжди. Цього він не потерпить!

Козоріг: Байдужість

Народжені під цим знаком – дуже віддані, цілеспрямовані та практичні. Вони, як правило, точно знають, чого хочуть, і зроблять усе, щоб саме так усе і сталося. Точно такі ж вони – в особистому житті. Козороги працюють над стосунками, не шкодуючи сил і часу. Для них не буває нерозв’язних проблем або нереальних завдань.

Козоріг здатний на все, але за однієї умови: якщо буде впевнений, що партнер так само відданий стосункам. У такому разі представники цього знака будуть вірні йому до кінця життя. Але щойно запідозрять коханого або кохану в байдужості – розірвуть стосунки без жалю.

Водолій: Нудьга

Це найбільш ексцентричний знак Зодіаку. Вони не народжені для того, щоб злитися із сірим натовпом і жити “як усі”. Водолії цінують свою індивідуальність і нікому не дозволять зазіхнути на неї. Закохуються вони так само – в яскравих і “не таких, як усі” партнерів. Тому якщо ви раптом вирішите їх “переробити”, можете прощатися. Водолій, у кращому разі, втече!

Риби: Коли в них відбирають мрію

О, це наймрійливіший знак! Риби все життя літають у хмарах і не планують приземлятися на нудну Землю. Коли вони входять до кімнати, все навколо наповнюється дивовижним світлом. Вони вірять у диво і потребують того, хто розділить їхній світ. Якщо Риби помітять вашу поблажливу посмішку або іронію – дуже засмутяться. А потім – проженуть вас. Назавжди. Не можна людині заважати витати в хмарах!

Оригінал