Ці знаки Зодіаку все життя під крилом Ангела-охоронця

Заступництво небесних сил усі відчувають по-різному. Ангели-хранителі, оберігають нас, дають нам уроки, повідомляють про ілюзії і помилки, пояснюють чому слід робити так, а не інакше. Розшифрувати невидимі послання непросто, і не зумівши це зробити, ми помиляємося знову і знову.

Є знаки Зодіаку, яких Ангел-охоронець оберігає все життя. Про таких кажуть: «Народився у сорочці» — дивуючись, як їм вдається виходити з безнадійних колотнеч без особливих втрат. Навіть скептики дивуються, не знаходячи відповіді, чому так відбувається. Зазвичай такі люди народжені під певними зодіакальними сузір’ями.

Близнюки

Всі важливі і відповідальні події, які трапляються з Близнюками — це випадок, причому щасливий. Вони знаходять корисну інформацію, зустрічають потрібних людей, отримують необхідні знання. Близнюки швидко визначають запити оточуючих, знають як бути, в тій чи іншій ситуації, йдуть по життю просто.

Будь-які обставини вони зможуть зробити своїми союзниками. Можна говорити про неймовірну інтуїцію, яку супроводжує удача, але саме заступництво Ангела робить Близнюків невразливим перед багатьма бідами.

Діва

Представник цього знаку вважає, що всі успіхи — це результат кропіткої роботи над собою, ґрунтовного аналізу, а провидіння тут ні при чому. Але всі рішення Діві продиктовані голосом згори. Діва відчуває, коли прийшов час активності, коли потрібно залягти на дно, щоб уникнути біди. Проникливість, ясний розум, спостережливість, витривалість в рази посилюються за допомогою небесних заступників, які завжди супроводжують своїх підопічних.

Стрілець

Легко отримуючи бажане, Стрілець не боїться мріяти, адже всі його задуми швидко починають збуватися. Удача, супутня знаку, поширюється на всіх оточуючих. Сам того не відаючи, Стрілець направляє на вірний шлях близьких і знайомих. Немов енергетик, Стрілець йде по життю, не знаючи втоми, залучаючи і допомагаючи всім, хто зустрічається. Сили йому дають його Ангели, і він цього не заперечує.