Що мають на увазі різні знаки Зодіаку коли кажуть «Я тебе люблю»

«Я тебе люблю» з вуст кожного знака може передбачати різну гаму почуттів та емоцій, однак, це все одно позитивно і означає, що ви дійсно цінна людина в житті вашого обранця.

Овен

Це означає: «Я люблю абсолютно все, що ти робиш»

Овен з завзяттям ставитися до будь-якої задачі у своєму житті, і з таким же завзяттям і ентузіазмом він відноситься і до своїх близьких. Їхня любов могутня і всепоглинуща, і від цього почуття Овен починає парити і хотіти діяти ще активніше. Його визнання в любові означає, що ви для них буквально все: від найдрібнішої частки до цілого Всесвіту.

Телець

Це означає: «Я вірю в тебе»

Всі Тельці схильні проявляти велику обережність при прийнятті рішень у своєму житті. Вони складно довіряють, а якщо і довіряють, то тільки обмеженому колу осіб. Прояв любові до обранця від Тельця – це величезне досягнення, і, таким чином, слова «Я люблю тебе» дуже багато чого варті.

Близнюки

Це означає: «Я покажу тобі світ у всіх його барвах»

У Близнюків присутній брак ясності щодо власних думок і рішень, і їм важко відкритися. Таким чином, «Я люблю тебе» від цього знака показує, що ви єдина людина у світі, з якою вони можуть бути самими собою і ділитися своїми соціальними і конфіденційними враженнями.

Рак

Це означає: «Ніколи не зникай!»

Рак дуже влюбливий і приязний. Іноді його любов можна порівняти з жуйкою, від якої важко позбавитись. Цей знак просто прилипає до обранця і вважає його частиною свого організму. Тому всякий раз, коли Рак вимовляє «Я люблю тебе», це означає, що ви їхня приватна власність, і вас так просто ніхто і нікуди не відпустить.

Лев

Це означає: «Ти переміг»

Лев – ласкавий звір по своїй природі, але дуже твердолобий і дивиться в одному напрямку. Він не вміє бути гнучким і робити кроки в бік. Він любить бути в центрі уваги і підкорювати людей без будь-яких зобов’язань, тому визнання в любові з його вуст означає, що ви перемогли, і Лев тепер ваш.

Діва

Це означає: «Я планую довгострокові відносини з тобою»

Фраза «Я люблю тебе» еквівалентна довготривалому зв’язку в розумінні Діви. Цей знак шукає комфорт і безпеку, а тому все ретельно планує. Діва завжди шукає гармонії, і коли зізнається в коханні, вона дивиться далеко в майбутнє і будує плани.

Терези

Це означає: «Я буду сприймати тебе або хоча б намагатися»

Терези грішать тим, що рідко розуміють і сприймають суть інших людей – і це найбільша проблема. Вони обмежують себе у власному сприйнятті світу і людей, і не виходять за межі своїх кордонів, але докладають величезні зусилля, щоб зрозуміти людину, яку вибрали. Тому «Я люблю тебе» від Терезів буде означати, що вони намагаються зламати свої кордони, щоб прийняти вас.

Скорпіон

Це означає: «Я захищу тебе»

Непохитність, побоювання і маніпуляція є ключовими словами, пов’язаними з натурою Скорпіона. Але якщо брати до уваги його позитивну сторону, то цей знак є дуже дбайливою людиною і буде захищати і оберігати вас від будь-якої можливої небезпеки.

Стрілець

Це означає: «Я активно беру участь в наших відносинах – принаймні, зараз»

Стрілець завжди шукає нові враження та пригоди і не особливо фокусує свою увагу на майбутньому. Деякі з них дійсно можуть стати надійними партнерами, але інші в основному легковажні та непостійні. Їхнє задоволення, настрій і прихильності недовговічні.

Козоріг

Це означає: «Успіх – це місія»

У Козорога основою життя є кар’єра, тому і в любові він теж кар’єрист. Йому потрібні стосунки стабільні й міцні, щоб надалі сфера любовна не відривати його від роботи. Тому, якщо він говорить: «Я люблю тебе», то вважайте, що ви стали частиною історії життєвого успіху Козорога.

Водолій

Це означає: «В бідах і радощах я завжди буду поруч»

У всіх Водоліїв до відносин досить динамічний і оптимістичний підхід, але слово «зобов’язання» – це його величезна фобія, і він зазвичай тікає від серйозних зв’язків. Але як тільки цей страх подоланий, то він стає найбільш вірним і відданим партнером. Він буде непорушною стіною і залишиться з вами назавжди.

Риби

Це означає: «Я прощаю тобі за всі твої помилки»

Відомо, що Риби є невиліковними романтиками. Однією з суперечливих якостей є прощення. Прощення майже кожної помилки і промаху нерідко заганяє Риб в ситуації, коли вони роблять неправильний вибір. Тому, якщо Риби кажуть: «Я тебе люблю», це означає, що вони пробачать будь-який ваш недолік і навіть непристойні вчинки.

Оригінал