Гороскоп на 14 червня

Овен ♈

Зірки знають, що Овнам потрібен відпочинок. День допоможе Вам згладити гострі кути і розв’язати тугі вузли. Місяць рухається через стабільний знак Лева і закликає зосередитися на фінансових питаннях і нерозкритих талантах. Займіться питаннями економії, а потім приділіть час практичному застосуванню Ваших умінь.

Телець ♉

Світила налаштовані мирно, і життя Тельців сьогодні протікає вільно. Користуйтеся моментом і просто розслабтеся, поки душевний Місяць рухається через знак Лева. Присутність Місяця допоможе Вам зайнятися питаннями здоров’я, відновити зв’язок зі своїм тілом, почати правильно харчуватися і тренуватися.

Близнюки ♊

Близнюків чекає солодкий і сонний день. Усамітніться і доженіть все, що треба наздогнати. Царствений Місяць у Леві закликає Вас відновити зв’язок з власним тілом і заспокоїти неспокійний розум. Постарайтеся відновити зв’язок з природою, розслабтеся, знайдіть здорову віддушину для емоцій.

Рак ♋

Раки сьогодні прагнуть послужити суспільству. Не бійтеся протягнути руку друзям, з якими втратили зв’язок, відновіть стосунки. Місяць в щедрому знакові Лева допоможе зосередитися на практичних аспектах Ваших далекосяжних цілей. Але оскільки він не формує зв’язків з іншими світилами, день більше підходить для ретроспективи і планування, ніж починань як таких.

Лев ♌

Леви сьогодні думають про сенс життя. Тема піднесена, але не картайте себе, якщо не все складається так, як Вам хотілося б. Стабільний Місяць у Леві допоможе вибрати найбільш реалістичний шлях, але оскільки він не формує зв’язків з іншими світилами, день більше підходить для підтримки процесів, ніж для активних дій.

Діва ♍

Діви часто осягають життя через вивчення дрібниць, що становлять ціле. Сьогодні, однак, потрібно відкласти лупу і подивитися на життя в іншому масштабі, оскільки Місяць рухається через царствений знак Лева. Місяць закликає Вас вийти із зони комфорту і по новому поглянути на власний потенціал. Струсіть звичну рутину і знайдіть натхнення в новизні.

Терези ♎

Терезам сьогодні годі й сподіватися відразу кинутися з місця в кар’єр. Місяць рухається через самовладний знак Лева, закликаючи Вас піти у свій власний світ. Сьогодні ідеальний день для терапевтичних практик. На перший план вийдуть близькі стосунки, і можливо, прийшов час поділитися історіями минулого, які Ви приховали.

Скорпіон ♏

Скорпіонам слід зосередитися на партнерстві. Місяць проходить через царствений знак Лева, і це буде спокійний день з акцентом на співпрацю. Зосередьтеся на важливих відносинах у Вашому житті. Оскільки Місяць не формує зв’язків з іншими світилами, день більше підходить для підтримки існуючих проєктів, ніж для нових починань.

Стрілець ♐

Стрільцям сьогодні необхідні порядок і структура. Культивуйте продуктивні робочі процеси і методично буде робитися праця зі списку на сьогодні. Місяць проходить через царствений знак Лева, допомагаючи Вам міцно стояти на ногах. Оскільки він не формує зв’язків з іншими світилами, день більше підходить для роботи над існуючими проєктами, ніж для нових ініціатив.

Козоріг ♑

Козорогів сьогодні зовсім не тягне займатися справами. Почніть тиждень без зайвого напруження, тим більше що Місяць в чуттєвому Левові закликає Вас віддати перевагу відпочинку перед роботою. Сьогодні відмінний день для незакінчених персональних проєктів, яким потрібно свіже вливання творчої енергії. Оскільки Місяць не формує зв’язків з іншими світилами, день буде мирний і спокійний. Нікуди не поспішайте.

Водолій ♒

Водоліям варто на день сховатися від світу. Місяць подорожує через стабільний знак Лева, і Вам хочеться спокою і затишку. Оскільки Місяць не формує зв’язків з іншими світилами, день буде мирний і спокійний. Він ідеальний для відновлення зв’язку з сім’єю, наведення порядку, роботи з прихованими, глибинними почуттями.

Риби ♓

Риби сьогодні тонуть в говорильні. Місяць рухається через енергійний знак Лева, але зв’язків з іншими світилами не формує. День буде спокійний. Місяць робить акцент на потреби в самовираженні і допомагає знайти спільну мову з іншими людьми. Це відмінний день для рутинних справ, дзвінків, на які потрібно відповісти, проєктів, які потребують розумової і словесної витримки.