Гороскоп на 1 січня

Овен ♈

У новий рік – з новою кар’єрою! Початок 2022 року принесе Вам нову стежку в професійній сфері. Обміркуйте варіанти і прикиньте, які можливості таїть майбутнє. Також не виключено, що цікава кар’єрна пропозиція надійде від когось, кого Ви добре знаєте. Можливо, Ви не самотні в своїх пошуках.

Телець ♉

День відкриється впливом численних світил, які закликають думати ширше, вчитися і розвиватися. Невизначеність зміниться чимось більш захоплюючим і надихаючим. Нехай знову набутий ентузіазм веде Вас в майбутнє. Настав час вирушити туди, де Ви ще ніколи не бували.

Близнюки ♊

Якщо Ваше прагнення зблизитися з іншою людиною не склалося, то початок 2022 року Вас обнадіє. Вплив світил виводить на перший план близькість і щедрість, допомагає зруйнувати бар’єри і навести мости з кимось, хто Вам дорогий. Щире зусилля допоможе закласти міцний фундамент.

Рак ♋

Ділові або романтичні стосунки стануть більш серйозними і привернуть більше уваги. День покладе початок чудовим процесам, які триватимуть до березня: Ви оціните і краще зрозумієте зв’язки, що існують у Вашому житті. Окремо прекрасно те, що Ви не ризикуєте потрапити в полон ілюзій.

Лев ♌

Як там Ваші плани на новий рік? Якщо Ви плануєте більше піклуватися про себе, вести більш здоровий спосіб життя, стати привабливішими, то всі ці починання світила всіляко підтримають. Дивіться на свої цілі з оптимізмом. Звичайно, потрібно деяке зусилля, але важливо розуміти, що Ви додаєте його в першу чергу заради себе.

Діва ♍

Ви отримаєте серйозний бонус до самовираження і дасте волю своїм самим глибоким думкам і почуттям; Всесвіт до них особливо благоволить. Світила також роблять акцент на формі Ваших висловлювань. Одним словом, не бійтеся щирості! Результат відвертості Вас порадує.

Терези ♎

Ваш будинок – Ваша фортеця, і сьогодні це не порожні слова. Зараз те, що лякало нестабільністю, отримає особливу підтримку від Всесвіту. На перший план вийдуть будинок, сім’я, теплі, близькі стосунки. Нарешті будуть отримані відповіді на нагальні питання. Будьте готові підійти до процесу трансформації зі всіляким терпінням.

Скорпіон ♏

З початком 2022 року Ви знайдете здатність чітко і ясно висловлювати свої думки. Це на краще, адже те, що Ви будете говорити, також незаперечно логічно. Люди будуть уважно слухати і відмінно розуміти Ваші ідеї. Ваші слова більш ніж доступні, і це є запорукою прогресу в комунікації. Відмінний початок нового року!

Стрілець ♐

Вам будуть даватися легше фінансові питання, що у післясвятковий період завжди до місця. Численні світила підтримають матеріальний розвиток і допоможуть закласти міцний фундамент ділових починань. Всесвіт винагородить Вас за терпіння, дисципліну і стриманість, навіть якщо всі три ці якості відразу потребуватимуть зусиль.

Козоріг ♑

Пам’ятаєте, як в дитинстві був один друг, у якого постійно збиралися всі? Зараз таким другом для цілої плеяди планет стане знак Козорога! На початку 2022 року у Вашому знаку виявиться безліч сприятливих світил. Здається, настав час стати кращою версією себе! Починається нова глава, і вона Вам дуже сподобається.

Водолій ♒

Рік відразу ж поставить акцент на підсвідомості і щирості. Мова йде про Ваше душевне здоров’я і про здібності краще справлятися з емоційним болем з минулого. Ви потребуєте зцілення. Готуйтеся розвиватися з усвідомленням того, що найважча робота вже зроблена. Прийміть як даність, що Всесвіт хоче зробити Вас кращими і сильнішими.

Риби ♓

Всі можуть розповісти про те, як останнім часом могли або не могли вести насичене соціальне життя. Але якщо Ви позбавилися від віджилих своє зв’язків, то в новому році зможете вступити в нове життя без старих обмежень. Велике прибирання у сфері відносин може виявитися нелегким. Але дружні відносини, які стануть міцнішими чи сформуються на початку 2022 року, залишаться з Вами надовго.