Гороскоп на 15 грудня

Овен ♈

Самолюбство може завести Вас в напружену ситуацію. Немає нічого поганого в рішучості зробити все по-своєму, особливо коли Ви впевнені у власній правоті. Але Ваша стратегія може обернутися лише тимчасовим заходом. В іншої людини є трохи краща ідея, але гордість не дає Вам визнати це. Що ж, в усякому разі обидва ви згодні, що наводити мости – важлива справа.

Телець ♉

Відкиньте сумніви і повірте, що Ви здатні на багато що. Спробуйте щось новаторське, незвичне, невідоме – і отримаєте грандіозний результат. Але ні в якому разі не вважайте, що нове варто спробувати тільки тому, що старе нікуди не годиться. В консерватизмі Тельця немає нічого поганого.

Близнюки ♊

Зустрівши людину, чиї цінності і погляди радикально відрізняються від Ваших, не поспішайте її відштовхувати. Краще визнайте, що варто послухати і зрозуміти іншого. Хтось, може, й не дотягує до Ваших стандартів, але живіть самі і дайте жити іншим. Широта кругозору – корисна якість.

Рак ♋

Дбати про здоров’я – це не тільки одягатися тепло, але і вчасно відпочивати і не обтяжувати себе зайвим стресом. Часто ми не звертаємо уваги на сигнали, які посилає нам організм, поки він не заб’є на сполох. Чи не загрожує Вам щось подібне зараз?

Лев ♌

Не шукайте чужого схвалення, а робіть те, що самі вважаєте за потрібне і правильне. Стверджуючи свої цінності, Ви зовсім не обов’язково кидаєте виклик чужим. Як правило, Ваш результат говорить сам за себе. Нехай говорять; не витрачайте дихання на суперечки, а краще робіть свою справу.

Діва ♍

Серце у Вас добре, і Ви звикли тримати слово. Але Ви, можливо, трохи недооцінюєте свої здібності, а цікава задача тільки погіршує ситуацію. Вкрай важливо – і причому для всіх – відразу встановити правильну планку.

Терези ♎

Може посилитися дисбаланс між особистим життям і професійною діяльністю. Оточуючі не розуміють, чому Ви так прагнете до успіху. Намагайтеся менше говорити про роботу і більше – про те, що об’єднує Вас з близькими. Про робочі справи поговоріть з колегами. Для кожної аудиторії свої теми!

Скорпіон ♏

Ви прекрасно уявляєте собі цінність мрії. Але як же неприємно, що інші не розуміють Вас і навіть відверто заважають! Але, можливо, вони просто хочуть, щоб Ваші мрії не були відірвані від реальності? Повірте, що оточуючі не такі вже неправі. Постарайтеся поставитися до їхньої своєрідної підтримки з розумінням.

Стрілець ♐

Навіть якщо Вам не дуже хочеться спілкуватися з людьми, знайте, що є всі шанси завести корисне знайомство або нахапатися цікавих ідей. Спілкування приховує величезний потенціал. Не варто ховатися від світу, інакше Ви ризикуєте упустити можливість, яка принесе масу користі.

Козоріг ♑

Немає нічого поганого в тязі до розкоші. Але під впливом сластолюбної Венери Ви можете почати нарікати, що поточний рівень доходу не дозволяє вести бажаний спосіб життя. Чи означає це, що потрібно перетворюватися в аскета? Ні! Просто ретельніше продумувати свої витрати. Або подумайте, як почати заробляти більше.

Водолій ♒

Ви будете схильні живити мало реалістичні надії. У разі сумнівів краще сказати “ні”. Не дуже покладайтеся на чужу здатність вирішити Ваші проблеми. Зараз краще вичікувати, спостерігати і уникати навіть самого привабливого впливу з боку. Вам можуть заморочити голову, але серце не обдуриш.

Риби ♓

Сміливо приймайте заслужені похвали. Але що щодо тих, хто Вам допомагав? Ці люди вклали у загальну справу свій час і сили і теж заслуговують згадки. Перерахуйте всіх, хто доклав руку до результату. Виставляючи успіх спільним досягненням, Ви заробите загальну повагу.