Гороскоп на 17 грудня

Овен ♈

Робіть те, що Вам дійсно по душі – і отримаєте вражаючий результат. Інші можуть не помічати Ваших зусиль, тому особливо важливо, щоб Ви самі були задоволені тим, що робите. Шлях до мети буде довшим, ніж гадалося, але рішучість і оптимізм допоможуть досягти бажаного.

Телець ♉

Якщо останнім часом Вам було незрозуміло, яким чином інші контролюють ситуацію, то сьогодні біля керма опинитеся Ви самі. Гряде впевненість в тому, що Вас почують і зрозуміють, і не доведеться більше задобрювати людей, які тільки відбирають Ваші сили. Те, що здавалося складним і непідйомним, нарешті виявиться Вам по плечу.

Близнюки ♊

Ви відклали в довгий ящик чимало ідей щодо того, як можна розширити рамки світогляду та сприйняття. Всякий раз, коли Ви хотіли зробити крок, доводилося залишатися на місці з незалежних від Вас причин. Але зараз приходить час пригод. Ви нарешті знайдете більше незалежності.

Рак ♋

Вам вирішувати, як реагувати на чужу думку, протилежну Вашій. Інша людина інакше мислить і впевнена у своїй правоті. Але причина конфлікту – Ваша неготовність слухати. Ніхто не намагається узурпувати Ваші права. Дайте іншому шанс довести, що він може бути корисним.

Лев ♌

Сатурн як і раніше впливає на сферу відносин, партнерств і особистих зобов’язань, і події на цьому фронті відбуваються, м’яко кажучи, бурхливі. Але Ви вивчили цінні і місцями жорсткі уроки про співпрацю. Поступово крива навчання стає менш крутою; життя налагоджується.

Діва ♍

Пора визнати, що Ви виросли, і не з одягу. Практики та ідеї, які приносили користь в минулому, стали Вам тісні, а значить, пора рухатися далі. Але розширення кругозору – не самоціль. У Вас є шанс не просто вивчити нові території, але й освоїти їх повною мірою.

Терези ♎

Зараз влада знаходиться в руках іншої людини, і вона чудово це розуміє і нічого навіть слухати не хоче. Але така негнучкість – результат особистих проблем іншого, про які Ви взагалі нічого не знаєте. Може здаватися, що Ваше терпіння не цінують. Будьте впевнені, що час все розставить на свої місця.

Скорпіон ♏

І знову фокус зміститься на заробляння грошей і формування здорового банківського рахунку. На щастя, Вам не доведеться лізти зі шкіри геть, щоб отримати результат. Якщо мета – знайти одне велике джерело доходу, то вперед. Але також можна спробувати почати з меншого. Подумайте, який пасивний дохід Ви могли б собі організувати.

Стрілець ♐

Важливо не втрачати зв’язку з власними емоціями, тому що інакше вони можуть привести Вас в замішання. Іншими словами, Ви можете зв’язати явище і переживання, а потім виявити, що причина останнього інша. Не робіть з мухи слона. Постарайтеся докопатися до суті хоча б в одній сфері – і побачите, як оздоровлюються вони всі.

Козоріг ♑

Чужа непослідовність зіпсує Вам нерви, але не варто приймати все, що говорить інший, за чисту монету. Поведінка, що Ви бачите, – результат стресу, який людина приховує. Навіть якщо Ви помітили якийсь натяк на реальний стан справ, все відкриється лише через час. Тоді багато що стане нарешті зрозуміло.

Водолій ♒

Відстоюючи свою точку зору, Ви посилаєте чіткий сигнал опоненту, але не дивуйтеся, якщо він в свою чергу упреться ще сильніше. Можливо, йому просто потрібен був привід. Можливо, краще відступити і таким чином зняти конфлікт? Це буде мудрий хід, який збереже Вам чимало сил.

Риби ♓

У наш час легко не знайти спільної мови з іншими. У минулому ми сперечалися з близькими; тепер сперечаємося зі ЗМІ та незнайомцями в інтернеті, причому з великим задоволенням. Приємно думати, що у нас є право голосу, і всі повинні його почути. Але якщо вже вирішили озвучити “думка”, зробіть це як слід, тобто чуйно і виважено.