Що лякає у стосунках чоловіків різних знаків Зодіаку

Овен

Найбільший страх чоловіків, народжених під знаком Овна, є думка, що йому доведеться відмовитися від самого себе. Коли такий чоловік закохується, віддається почуттям повністю. Він присвячує всього себе своїй дівчині та стосункам. Але що лякає його найсильніше – що йому знову доведеться від когось відмовлятися, і цього разу від коханої жінки.

Телець

Усі Тельці – сильні особи. У цьому світі таких чоловіків майже нічого не лякає. А ще вони пристрасні коханці, як і Овни, із головою занурюються у стосунки. Але є щось таке, що у стосунках дуже лякає Тельця — великі відстані. Телець готовий змиритися з будь-якими викликами кохання, але не з розлукою.

Близнюки

Найбільше у відносинах Близнюків лякають зобов’язання. Чоловікові-Близнюкові страшно наважитися назавжди присвятити своє життя іншій людині. Близнюки – соціальні особи, тому люблять весь час щось змінювати. Вони бояться монотонності та передбачуваності, яка приходить із рішенням зупинитися лише на одній дівчині.

Рак

Все, що спричиняє кардинальні зміни, змушує серце чоловіка-Рака наповнюватися страхом. Адже воно у народжених під цим знаком дуже крихке, і знаходить спокій тільки в стабільності, послідовності та передбачуваності. До тих пір, поки почуття розвиваються спокійно, у цих чоловіків не виникає жодних проблем. Але щойно їх почнуть квапити у переході до нового рівня відносин, вони починають по-справжньому хвилюватися.

Лев

Усі чоловіки-Леви є егоїстами. Дивлячись на них, люди постійно помічають їхню зацикленість на власному его. Лев гордий і думає тільки про себе, але чого не знають інші, так це те, що цей чоловік завжди ставить інтереси відносин вище за власні потреби. Його найбільший страх – зустрічатися з дівчиною, яка не готова так само повністю присвятити себе їхньому коханню.

Діва

Чоловіків, народжених під знаком Діви, найбільше лякає нездатність стосунків бути бездоганними. Усі ми знаємо, що Діви – вроджені перфекціоністи. Вони хочуть, щоби речі завжди були на своїх місцях. А ще вони прагнуть контролювати будь-яку ситуацію. Ці чоловіки бояться, що їхні стосунки можуть виявитися далеко не такими досконалими, якими вони їх спочатку уявляли.

Терези

Чоловіки, народжені під знаком Терезів, дуже соціальні особи. Вони люб’язні та звикли збирати навколо себе натовп людей. Але їм страшно, що їхній партнер у стосунках може виявитися для них недостатньо добрим. Такі чоловіки дуже довго перебиратимуть, поки не переконаються, що обраний ними партнер за статусом нічим їм не поступається.

Скорпіон

Скорпіони бояться ідеї виявитися тим, хто не може вписатися в стереотип ролі чоловіка у стосунках. Йому хочеться відповідати традиційному образу коханця і тому боїться, що не зможе поставити галочку навпроти всіх пунктів, які характеризують його як справжнього чоловіка.

Стрілець

Найбільший страх Стрільця у відносинах – це почуття, що його контролюють чи обмежують. Він справді цінує свої свободу та простір. А ще він знає, що цими речами йому доведеться певною мірою пожертвувати, якщо він колись вирішить вступити з кимось у стосунки.

Козоріг

Козоріг – дуже складна особистість. Цього чоловіка постійно переслідує невпевненість у собі, що дуже позначається на стосунках. Але найбільшим страхом Козорога є недостатнє вираження любові до свого партнера. Народженим під цим знаком постійно здається, що вони не роблять для своїх відносин все, що в їхніх силах, а тому вони бояться, що потім їм доведеться відшкодувати нестачу докладених раніше зусиль.

Водолій

У цьому плані Водолій дуже схожий на Козорога. Він дуже невпевнений у собі і завжди критикує себе. А якщо бути точнішим, то такий чоловік боїться, що він недостатньо добрий для свого партнера. Його лякає власна посередність, оскільки йому хочеться у всьому бути гідним своєї коханої.

Риби

Боязнь бути відкинутим – ось що насправді лякає чоловіків, народжених під знаком Риби. Ось чому так багато риб намагаються взагалі не вступати в романтичні відносини. Вони закриваються у своєму невеликому коконі і мовчать, бо знають: страждань можна уникнути, якщо не відкриватися іншим людям, тим самим роблячи себе вразливим. Такі чоловіки бояться зруйнувати свої мрії і очікування.

Оригінал