Причини ваших проблем та невдач за знаком Зодіаку

Жодна людина не може прожити без проблем та невдач. Протягом усього нашого життя позитивні моменти змінюються негативними, і навпаки, і все, що від нас потрібно – навчитися розуміти причини власних невдач і намагатися уникати несприятливих моментів. Інша річ, що кожна людина по-своєму унікальна, а значить і причини її невдач особливі.

Овен

Представники даного знака завжди йдуть безперервно, не замислюючись про те, що для успіху в будь-якій справі потрібно скласти чіткий план дій. Іноді їхній «кавалерійський наскок» призводить до успіху, але частіше вони пожинають плоди власних невдач, після чого повертаються на вихідну позицію, вибудовують стратегію дій і знову йдуть уперед. Чимало проблем у житті Овнів пов’язано і з порушенням порядку дня. Ці особистості здебільшого «сови», а отже, звикли лягати спати за північ. Вічний недосип, з яким постійно борються ці особистості, приносить у їхнє життя чимало неприємностей.

Телець

Кожен знає про неймовірну впертість Тельця. Схильність все сприймати «в багнети» постійно залишає представників даного знаку у програші, через що вони вважають себе невдахами. Крім того, ці особи – закоренілі матеріалісти, які зазнають справжніх страждань, коли втрачають гроші або втрачають можливість заробити. Матеріальна сторона взагалі «ахіллесова п’ята» для Тельців, адже саме через матеріальні цінності ці люди найчастіше втрачають друзів та наживають собі проблеми із законом.

Близнюки

Близнюки не вміють тримати язика за зубами. Ці люди вважають за краще говорити людині все, що думають про неї, що нерідко переростає в серйозні конфлікти і тягне за собою безліч інших проблем. А ще у Близнюків справжнє лихо з пунктуальністю, посидючістю та іншими аспектами дотримання режиму. Через цю особливість особистості цього знака нерідко конфліктують з колегами і втрачають гарну роботу. Зрештою, Близнюки зовсім не вміють слухати, а тому за життя вони набивають чимало шишок. Зате набувають безцінного досвіду.

Рак

Дрібність та жадібність – справжня проблема для Раків. Ці особи можуть вщент посваритися з найкращим другом, якщо справа стосується грошей, хай і невеликих. Не менше псує життя особам даного знака й зайва уразливість. Раки дуже важко переносять образи і можуть прожити з ними все життя, так і не вибачивши людини, до якої відчувають почуття. До того ж Рак – імпульсивний знак. Ця людина кидається з крайнощів у крайність у пошуку кращого життя, і часто такі метання обертаються серйозними проблемами. Їх було б менше, якби Рак прислухався до думки оточуючих.

Лев

Левів вважають зарозумілими та гордовитими особистостями, через що люди, близько не знайомі з ними, вважають за краще обходити їх стороною. У цьому винні самі Леви, які звикли, що їм дістається все найкраще. Коли ж цього немає, виникає конфлікт інтересів. Мало того, Леви ніколи не шкодують грошей на себе коханих, навіть на шкоду своїм близьким. Деколи нераціональні витрати заганяють представників даного знака у фінансову кабалу, але навіть ці суворі уроки життя не змушують Левів стати більш розважливими у питаннях грошей. Здається, стримуючи свій егоїзм, Леви були б щасливішими.

Діва

Діви роблять все, щоб максимально впорядкувати власне життя та життя оточуючих. Вони вічно наводять порядок і змушують дотримуватись його буквально всіх, хто знаходиться в радіусі ста метрів. Ось тільки постійні моралі та бурчання Дів не подобається нікому, що негативно позначається на відносинах з близькими людьми та колегами по роботі. Більш того, Діви – запеклі критикани, які здатні розкритикувати буквально все, що бачать чи чують. Не дивно, що ці особистості дратують оточуючих, які вважають за краще триматися подалі від Дів. До речі, непростий характер особистостей даного знака нерідко заважає знайти свою другу половинку.

Терези

Представникам цього знака не вистачає рішучості. Терези вічно сумніваються в собі, чекаючи, коли їхню долю вирішить хтось інший. Не дивно, що цим людям дістається далеко не та доля, про яку вони мріяли, що й змушує Терезів вважати себе невдахами та нещасливими людьми. Ще однією рисою характеру, яка вносить у їхнє життя чимало проблем, є доброта та відверта наївність. Довірливі особи даного знака нерідко трапляються на хитрощі шахраїв, через що серйозно ускладнюють власне життя. Вони з добротою і теплом намагаються ставитися до всіх людей, але цією добротою користуються всі кому не ліньки. Здається, Терезам потрібно бути більш обачними і менш довірливими.

Скорпіон

«Ахіллесовою п’ятою» Скорпіонів є їхня мстивість. Невміння прощати інших псує життя цим людям, тому що веде їх з правильного шляху і штовхає на шлях помсти та війни. Скорпіони й самі страждають від цієї риси характеру, нехай не подають вигляду. Іншою проблемою особистостей даного знака є їхній особливий цинізм, який проявляється в ті моменти, коли Скорпіони на щось націляться. У процесі досягнення мети ці люди здатні йти головами і просто знищувати людей, які перекривають їм шлях. Можливо, для гармонії представникам цього знака не вистачає людинолюбства.

Стрілець

Стрільців губить зайва самовпевненість. Ці люди не слухатимуть порад, доки на своїй шкурі не відчують, що потрапили у неприємну ситуацію. До проблем Стрільців наводить і те, що це «люди настрою». Якщо у них все добре, вони веселі та щасливі, але як тільки спіткнуться про маленьку проблему, як відразу почнуть гнобити себе і бачити все у негативних тонах. Нарешті, варто згадати про велелюбність Стрільців. Особи даного знака не схильні зберігати вірність своєму партнеру, що часом руйнує їхні любовні стосунки та ставить на межу розлучення.

Козоріг

Козороги – інтроверти, зациклені на собі та своєму розвитку. Вони віддають перевагу самотності і рідко заводять дружбу. Ось тільки розраховуючи виключно на себе, ці люди нерідко страждають через відсутність допомоги. Крім того, Козорогів відрізняє відверту жадібність, що також заважає їм жити в гармонії з навколишнім світом. Кар’єристи за своєю натурою, Козорога без жалю усувають неугодних їм людей, причому можуть діяти найпідступнішими способами. Загалом, знаючі люди вважають за краще не конфліктувати з Козорогами і триматися від них подалі. Але щастя такі вчинки цим людям, звичайно, не приносять.

Водолій

Своєрідні Водолії рідко зважають на думку оточуючих, а тому людям, що знаходяться поруч, буває некомфортно в суспільстві Водолія. Звичайно, проблеми з комунікацією створюють чимало проблем і представникам цього знаку Зодіаку. Проблеми Водоліям створює і непереборний потяг до свободи. Коханій людині важко змиритися з постійною відсутністю Водолія вдома, що стає причиною конфліктів у сім’ї. При цьому представники цього знака поводяться як діти, зовсім не розуміючи, звідки до них стільки претензій. Ці люди байдужі, і в цьому їхня головна проблема.

Риби

Небажання вирішувати проблеми є справжнім лихом для представників знака Риби. Ці люди готові заплющити очі, сховатися чи випаруватися, аби не думати про те, як упоратися з нагальною проблемою. У результаті проблеми в житті Риб наростають як снігова куля, перетворюючи їхнє життя на суцільну муку. Іншою проблемою особистостей цього знака є влюбливість. Чуттєві натури, Риби нерідко закохуються не в тих, через що багато страждають і почуваються нещасними людьми. Для щастя їм потрібно відчувати гармонію зі світом, але цьому заважають численні комплекси та страхи Риб.

Оригінал