Чим ні за що не поділяться знаки Зодіаку

У кожної людини є те, від чого вона ні за що не відмовиться. Вона може багато чого віддавати і пожертвувати заради друзів, колег та оточуючих, але до певної межі. У всіх знаків Зодіаку — вона своя, та визначає, що або скільки вони віддадуть.

Овен

Овни ніколи не стануть ділитися своїми зв’язками, оскільки хочуть першими дістатися до вершини. В їхньому розумінні така «благодійність» означає подарувати на блюдечку з синьою облямівкою перевагу своїм конкурентам.

Телець

Телець не любить ділитися своїм майном, тому навіть не намагайтеся просити його позичити свою машину або навіть газонокосарку! Це його — і крапка!

Близнюки

Близнюки не будуть ділитися своїм часом, оскільки абсолютно все в цьому світі обертається навколо їхніх планів і бажань. Інакше відмовляться від будь-яких зобов’язань і просто «підуть по своїх справах».

Рак

Рак ставить свою сім’ю і все з нею пов’язане на перше місце, тому будь-які спроби змусити його поділитися ресурсами, які необхідні для його сім’ї, приречені на провал. В першу чергу він піклується про своїх рідних і близьких, а весь світ зачекає.

Лев

Лев обожнює і жадає уваги, тому терпіти не може ділитися своєю славою і заслугами. Він має бути в центрі уваги і блищати, тому будь-які конкуренти — навіть не розглядаються.

Діва

Діва не стане ділитися грошима, оскільки вважає, що кожен повинен платити за себе. Народжені під цим знаком і самі нічого ні у кого не просять, але й іншим не дозволяють використовувати себе.

Терези

Терези завжди виглядають просто чудово, але якщо запитаєте, як це їм вдається — нічого не дізнаєтеся. Вони ні за що не будуть ділитися своїми секретами догляду за шкірою, а також будь-якими порадами по догляд за собою або про моду.

Скорпіон

Скорпіони вважають за краще не ділитися своїми потаємними почуттями і секретами, побоюючись, що навколишні використовують це проти них.

Стрілець

Стрілець не відмовиться від своєї незалежності і свободи, навіть якщо і на шкоду собі. Це виглядає як гординя й самовдоволення в очах оточуючих, але вони нічого не можуть з собою вдіяти — так вирішили зірки.

Козоріг

Чим би не займався Козоріг, він не стане ділитися своїми професійними секретами. І зовсім не через жадібність, а тому, що це виключно його ноу-хау.

Водолій

Водолій не буде ділитися новими ідеями, бо знає з власного досвіду, що про нього після всього ніхто і не згадає.

Риби

Риби ні за що не поступляться своїми кордонами, які визначають, як близько готові підпустити інших людей. Це їхня територія, яку повинні поважати абсолютно всі — навіть близькі друзі та рідні.

Оригінал