Наскільки легко вас розлютити згідно зі знаком Зодіаку

Чи вважаєте ви себе нервовою людиною? У конфліктній ситуації ви гнівно кричите або виходите з кімнати зі сльозами? Ваші реакції, виявляється, можуть залежати і від вашого зодіакального знака. Перевірте, як астрологія описує ваші емоції в напружені моменти.

Овен

Овен – найімпульсивніший і найбільш поривчастий з усіх знаків. Він легко впадає в лють і часто не в змозі контролювати свій гнів. Овен кричить, атакує й іноді може розпускати руки. Навіть якщо ви доведете, що він помиляється, Овен наполягатиме на своєму, тому що він завжди правий. Але водночас його злість дуже швидко минає, і Овен одразу ж намагається примиритися.

Телець

Тельці здаються спокійними і стриманими. Гнів зростає в них поступово, і якщо терпіння Тельця увірветься, то далі піде справжній Армагеддон. Цей знак не терпить зради і віроломства, і його дратує погане ставлення або дискримінація. Телець віддає перевагу дискусіям і обміну думками, а не жорстким сваркам. Навіть якщо він прощає, то ніколи не забуває.

Близнюки

Близнюки спонтанні й двозначні, тому важко спрогнозувати, як вони реагуватимуть на конфліктну ситуацію. Іноді вони спокійні і не бачать проблему ні в чому, а іноді вони впадають у лють на рівному місці. У гніві Близнюки страшні й відверто неприємні. Їхня непередбачуваність також означає, що опонентам незрозуміло, чи закінчиться сварка припиненням стосунків, чи спільним сміхом над ситуацією.

Рак

Раки здебільшого спокійні та поступливі, вони завжди намагаються зрозуміти іншу людину і рідко зляться. Але це не означає, що вони взагалі не відчувають гніву. Гнів у них наростає повільно і проявляється в охолодженні стосунків. Дуже важко вирішувати конфліктні ситуації, коли Рак уникає говорити про сварку або прикидається, що все гаразд, але посилено вас ігнорує.

Лев

Леви домінантні і вважають себе завжди правими. Якщо хтось ігнорує Лева, заперечує його думку або демонструє зневагу, то він сильно розгнівається. Розлючений Лев готовий сказати що завгодно, щоб довести свою перевагу. Водночас Лев узагалі не любить конфліктів і не намагається їх спровокувати.

Діва

Діви дуже доброзичливі, сердечні й сповнені розуміння. Однак якщо вивести Діву з рівноваги, вона здатна показати свою вдачу. Навіть якщо Діва не стане з вами сперечатися, вона тихенько всередині розлютиться і замкнеться. Діва стає холодною і відстороненою, і краще залишити її в спокої, щоб вона переварила свої емоції.

Терези

Терези життєрадісні, терплячі, і їх дуже складно вивести з себе. Вони завжди намагаються контролювати емоції. Терези будуть в умі рахувати до десяти, щоб тільки не вибухнути. Вони дуже чутливі і часто відчувають біль, а не гнів. Зате Терези відмінно пам’ятають образи і рідко їх відпускають. У який-небудь момент цей знак обов’язково нагадає вам, як ви були неправі 10 років тому.

Скорпіон

Закритий і загадковий Скорпіон пам’ятає все! Він не буде кричати і тупати ногами, а весь його гнів відіб’ється у вбивчому погляді. Злитися він може довго, до того ж одночасно цей знак стане виношувати план найвишуканішої і витонченої помсти. І навіть якщо ви прийдете до розуміння і помиритеся, будьте завжди напоготові.

Стрілець

Стрільці спокійні й дипломатичні, але вони здатні нервувати, а часом навіть стають вибухонебезпечними. Хоча Стрілець чесно намагається впоратися з емоціями, для нього це пов’язано з великими зусиллями. У гніві він кричить, принижує і ображає. Часто його атаки дуже болючі й несправедливі. Але щойно Стрілець заспокоїться, він буде дуже збентежений своєю поведінкою.

Козоріг

Козорогам подобається порядок і гармонія, і вони ненавидять, коли хтось це порушує. Хоча цей знак не вибухонебезпечний, будьте впевнені, що він ретельно фіксує всі образи. І якщо Козоріг вплутується в конфлікт, то замість криків він “завалює” опонента безліччю неприємних слів. Коли ж Козоріг доведений до межі, він закривається і вперто мовчить.

Водолій

Водолій найчастіше уникає конфліктів і намагається ігнорувати людину, яка його дратує. Він просто стає холодним і надто серйозним. Однак, якщо Водолія розлютити, то він буде кричати, не дозволяючи нікому вставити жодного слова. Водолії навіть здатні припинити всі контакти з неприємною людиною, оскільки для них це марна трата часу й енергії.

Риби

Риби дуже чутливі й не люблять конфронтацію. Проте може трапитися так, що вони виходять з рівноваги і демонструють своє друге обличчя. Тоді Риби безжальні, несправедливі та жорстокі. Крім того, їхній гнів може швидко минути, але самі Риби будуть ще довго носити камінь за пазухою, нічого не забуваючи.

Оригінал