Гороскоп на 7 квітня

Овен ♈

Сьогодні широта кругозору повинна поєднуватися зі сміливістю висловлювань. Будьте щирі! Комунікація зараз важлива як ніколи, і Ви легко повернете свої думки до тих, до кого потрібно. У Вас був час обміркувати те, що треба було обдумати. Тепер настав час сказати те, що потрібно сказати.

Телець ♉

Настав час підійти до свого життя творчо! Мова, втім, йде не про мистецтво, а про винахідливість. Ви придумаєте, як абсолютно по-новому приймати виклики свого життя. Відкрийте свій розум для нових можливостей, і рішення не змусять себе чекати.

Близнюки ♊

Може здаватися, що Вас кинули, але на ділі підтримка у Вас є. Не виключено, що Ви просто думаєте, що не маєте потребу в ній – і це правда може бути так. А може, Ви просто не знаєте, як застосувати чужу допомогу. Так чи інакше, спробуйте хоча б розглянути варіанти.

Рак ♋

Не відмовляйтеся від неочікуваних ідей. Вони здаються вкрай незвичайними, але таять у собі великий потенціал. Свіжий погляд на кар’єрні перспективи допоможе направити робочу ситуацію в річище, про яке Ви і мріяти не могли. Втім, час для активних дій поки не прийшов. Зараз Вам актуальніше обміркувати варіанти з усіх боків.

Лев ♌

День обіцяє приплив енергії, якою можна буде з розумом скористатися при дещиці допомоги від друзів. Конкретний приятель допоможе зрозуміти, що Ваші творчі можливості не так обмежені, як могло здаватися. Ваше оточення обіцяє підтримку і натхнення. Пора налагоджувати зв’язки з людьми!

Діва ♍

Навіть якщо Вас зовсім не тягне робити якісь сміливі і амбітні кроки, варто спробувати це зробити. Ви можете досягти чималого прогресу навіть поодинці, але не соромтеся просити про допомогу тих, хто може її надати. Це зовсім не лінь, а приціл на кращий результат!

Терези ♎

Не бійтеся просити про підтримку та допомогу, якщо самі не справляєтеся. Чужа порада може виявитися на користь, особливо якщо він відкриває перспективи, а не встановлює межі. Дивіться на нові можливості крізь призму оптимізму, навіть якщо страшнувато відійти від второваних шляхів. Погляд з боку дуже Вам допоможе!

Скорпіон ♏

Прогрес в обраній галузі зажадає від Вас уваги до деталей, а не до стратегічної складової, яка Вас вабить. Не чекайте, поки “зірки зійдуться”, а самі собі прокладайте шлях у житті. Проявляйте ініціативу і не чекайте милості від долі.

Стрілець ♐

Всім нам потрібно час від часу згадати про те, на що ми здатні насправді. І сьогоднішній день принесе нагадування такого роду Вам. Людина, до чиєї думки Ви не байдужі, Вас розхвалить. Справа, яку Ви було визнали безнадійною, принесе результат. Незалежно від обставин – посміхайтеся і продовжуйте рухатися вперед.

Козоріг ♑

Чи давно Ви по-справжньому дбали про себе? Тобто знаходили кілька годин, які присвячували тільки своїм власним потребам? Настав час відновити власні інтелектуальні, емоційні, фізичні ресурси – і зрозуміти, що перед Вами відкриті всі перспективи. Подумайте, яку роль у Вашому житті відіграє відпочинок – і повірте нарешті, що маєте на нього повне право.

Водолій ♒

Творча енергія шукає вихід, і навіть якщо Ви не вважаєте себе творчою людиною, у Ваших силах додати фарб у життя. Важливо, однак, не ховати від світу свої творіння. У нинішніх обставин це просто контрпродуктивно. Обрана Вами форма самовираження стане джерелом натхнення – і не тільки для Вас.

Риби ♓

Всесвіт підтримує Вас, а значить, терміново починайте вірити в себе. Пора вивчити свої активи і навчитися відчувати себе комфортно у власному світі. Також є шанс зміцнити зв’язок з важливою для Вас людиною. Знаючи, що є той чи та, хто завжди підтримає Вас, Ви будете почувати себе краще у багато разів!