Гороскоп на 14 квітня

Овен ♈

Ви більш ніж здатні підібрати слова розради, але чи допоможете Ви цим людині? Краще сказати правду або нагадати про неї. Це і буде справжня допомога. Не потрібно підсолоджувати пігулку – вона повинна бути гіркою.

Телець ♉

Ви знаєте, що ось-ось розгорнеться щось драматичне – немов палицю перегнули, і вона ось-ось трісне. Проте, здатність передбачати хаос ставить Вас у вигідне становище. В результаті Ви зможете швидко і легко впоратися зі складною ситуацією.

Близнюки ♊

Доведеться мати справу з поверхневим уявленням про речі, тому що більшого Вам поки не зможуть надати. Чи зможуть? Людина хоче, щоб Ви вірили її думці, і прийняти це буде цілком розумно. Але якщо щось тут не сходиться, то це перший дзвіночок про те, що Вам потрібні факти, а не чуже уявлення про них.

Рак ♋

Нічия між Вами і противником в чомусь навіть втішає. Протокольні обмеження могли ускладнити спілкування. Але Ви вже зрозуміли, що поволі з цієї ситуації може вирости міцний і довірчий контакт. Ніщо не заважає Вам прискорити процес. Канали комунікації розширюються.

Лев ♌

Чи варто вірити власним очам в заплутаній ситуації? Шкоди від цього точно не буде, особливо якщо інстинкти підказують, що все вірно. Нехай ясне сприйняття замінить собою сумніви. Після цього червоне світло зміниться зеленим.

Діва ♍

Навіть якщо хтось здається некомунікабельним або некерованим, не думайте, що його слова не мають ваги. Людині потрібен час, щоб розібратися в ситуації. Простягніть їй руку – досить буде просто дати зрозуміти, що Ви поруч. Дуже скоро до Вас прийдуть за порадою.

Терези ♎

Ви бачите, що дії іншої людини приховують якесь послання. Ви вже читали між рядків і здатні повторити трюк ще раз. Якби тільки інший просто сказав, чого хоче, наскільки ж простішим це зробило б життя! Але поки що доведеться грати в цю гру.

Скорпіон ♏

Якщо Ви, граючи за правилами, не добилися бажаного результату в тій чи іншій області, правила пора порушити. Та що там, взагалі відмовитися від них! Звичайно, йти на відверто небезпечний бунт не варто. Але деякі обмеження необхідно прогнути під себе. Не хочете порушувати – спробуйте обійти.

Стрілець ♐

Ваше прагнення достукатися до певної людини далеко заведе Вас. Можливо, на початку спілкування варто провести попередню оцінку ситуації через поверхневе спілкування. Звичайно, і Ви, і інша сторони хочете більшого. Перший крок доведеться зробити Вам, але результат безумовно не розчарує.

Козоріг ♑

“Ясно як день”. Так кажуть про речі абсолютно очевидні. Ясність настала вже давно! У Вас є час, щоб зробити крок назад і все як слід розглянути.

Водолій ♒

Не сумнівайтеся в корисності Ваших “п’яти копійок” в чужій ситуації. Ваша думка стане в пригоді. Ви хочете бачити зміни? Правильно, але не варто підбурювати іншого до бунту або революції.

Риби ♓

Іноді наш мозок веде нас певною второваною стежкою. Ми говоримо собі: якщо вірно А, отже, вірно і Б. А якщо ні, то ми явно зробили якусь помилку в оцінці суміжній ситуації. У цьому складному лабіринті думок дуже легко загубитися. Чи не грає уява злий жарт з Вами?