Гороскоп на 14 квітня

Овен ♈

Є ризик, що починаючи відсьогодні і до 24 травня Ви будете літати в хмарах. Войовничий Марс закликає уважніше ставитися до послань з підсвідомості і снів. З одного боку, це період принесе масу натхнення; у витворах свого розуму Ви знайдете нову мудрість. Але важливо не втрачати зв’язку з реальністю і бути готовими повернутися з небес на землю.

Телець ♉

Починаючи відсьогодні і до 24 травня Вашими соціальними зв’язками буде займатися Марс, так що нудьгувати точно не доведеться. Якщо Вас тягне бувати серед людей – довіртеся цьому прагненню, воно таїть у собі чимало плюсів. Точно так само має сенс частіше організовувати зустрічі з друзями; разом ви чудово проведете час.

Близнюки ♊

Сьогодні важливо звертати більше уваги на дрібні деталі своїх висловлювань; це точно буде не шкідливо. Лити зайву воду, звичайно, не варто, але вплив Місяця означає, що Вам потрібно бути більш чуйними. Будьте готові просто замовкнути, якщо Вас тягне сказати щось хоча б віддалено вразливе.

Рак ♋

Могутній Марс вдихне свою енергію в будь-які починання, спрямовані на розширення кругозору. Ця динамічна планета підштовхне Вас до ризикованої поведінки, але в той самий час вплив Марса допоможе позбутися від обмежень, які не давали Вам рухатися далі. Відсьогодні будьте готові вийти за звичні рамки. Ваша апатія зміниться натхненням.

Лев ♌

До 24 травня пристрасний Марс буде впливати на Ваше лібідо і апломб. Планета вогненної енергії допоможе зміцнити зв’язки на інтимному рівні і у фінансовій площині. Звучить дивно, але це так! У наступні кілька тижнів Ви відкинете всі обмеження – але важливо бути з людьми, що готові розділити цей Ваш настрій.

Діва ♍

Ініціативний Марс буде впливати на партнерські та інші відносини до 24 травня. Цей прилив свіжої енергії допоможе зміцнити зв’язки з людьми. Якщо останнім часом у Вас знизилося лібідо або щось не ладилося в нових відносинах, тепер і це буде виправлено.

Терези ♎

Сьогодні могутній Марс почне впливати на сферу рутини, звичок, добробуту. Це означає, що у Вас з’явиться відмінний шанс поліпшити здоров’я і підвищити якість життя в цілому. Ви налагодите ситуацію на роботі, почнете більше тренуватися. В цілому завдання Марса – зробити Вас щасливішими.

Скорпіон ♏

Починаючи відсьогодні і до 24 травня у Вашому житті настане позитивний період. Пристрасний Марс зробить Ваше життя – в тому числі інтимне – більш захопливим. Останнім часом усім доводилося нелегко, але тепер вплив Марса допоможе хоч частково надолужити втрачене.

Стрілець ♐

Починаючи відсьогодні і до 24 травня стануть більш насиченим відносини з будинком і сім’єю. На перший план вийдуть побутові і навіть родові питання. Але якщо звичне оточення Вам набридло, то енергійний Марс дозволить змінити все і вийти на нові перспективи.

Козоріг ♑

Адреналіновий Марс буде впливати на Ваші думки і комунікацію відсьогодні і до 24 травня. Ви будете говорити рівно те, що хочете сказати, до того ж вельми красномовно. З іншого боку, саме надмірне красномовство може принести проблеми! В цілому це буде досить продуктивний період.

Водолій ♒

Відсьогодні і до 24 травня Марс буде впливати на Ваше матеріальне становище. Ви будете досягати поставлених цілей прискореними темпами. А якщо Ви довіритеся Марсу в плані заробітку, то зможете навіть розбагатіти! Просто візьміться за справу – і золоті в буквальному сенсі можливості почнуть відкриватися одна за одною.

Риби ♓

Відсьогодні і до 24 травня Марс буде рухатися через Ваш знак. Пристрасна і активна планета додасть Вас харизми і привабливості. Ви захочете змінити імідж, взагалі змінитися. Але будьте готові час від часу стримувати свою вогненну енергію. В цілому Ви будете силою, з якою всім доведеться рахуватися!