Гороскоп на 14 грудня

Овен ♈

Не ігноруйте людину, чия думка або цінності сильно відрізняються від Ваших. Натомість визнайте, що їхні погляди, можливо, варто розглянути й вивчити уважніше. Хтось може бути не в курсі Вашої справи чи проблеми, але Вам все одно потрібно бути хорошим слухачем. Від цього Ви тільки виграєте, особливо якщо зможете розгледіти в почутому перспективу.

Телець ♉

Поліпшення Вашого здоров’я та загального самопочуття залежить не лише від того, скільки Ви працюєте, а й від того, як Ви відпочиваєте та абстрагуєтеся від питань, що стосуються Вашої професійної діяльності. Звичайно, в якийсь момент Ви можете почати ігнорувати проблеми зі здоров’ям, але рано чи пізно внутрішня сигналізація Вашого організму подасть голос. І якщо Ви зараз її проігноруєте, то в майбутньому, можливо, вирішити щось буде набагато складніше і дорожче.

Близнюки ♊

Замість того щоб піддаватися чиємусь впливу, краще йдіть за покликом свого серця. Деяким людям Ви можете здатися відчуженими, але зате Ви нарешті приділите увагу тому, що дійсно для Вас важливо. Результати такої турботи про себе не змусять довго на себе чекати. І немає потреби ні перед ким виправдовуватися за свої дії. Ви вільні самостійно розпоряджатися своїм життям.

Рак ♋

Судячи з усього, Ви не так давно дали комусь обіцянку і тепер маєте намір виконати її що б не сталося. Відповідальність – це, звісно, чудово, але не варто переоцінювати свої можливості. І те, що Ви розглядатимете перешкоди, що виникають, як виклик, нічим Вам не допоможе і не додасть сил. Не ставте перед собою нереалістичні цілі. І обов’язково обговоріть ситуацію, що склалася, з тим, хто чекає від Вас виконання Ваших зобов’язань.

Лев ♌

Сьогодні Ви будете розриватися між своїм особистим і професійним життям. Навколишні можуть не зрозуміти, що викликає у Вас так багато емоцій і чому. Навіть не намагайтеся витрачати свій дорогоцінний час на спроби щось пояснити – це все одно марно. Іноді оголошення планів допомагає отримати підтримку в їх реалізації, але зараз зовсім не той випадок. Тримайте свої думки при собі.

Діва ♍

Сьогодні Ваша давня мрія почне набувати чіткіших обрисів. Однак є певні обставини, які заважатимуть вам негайно втілити її в реальність. Постарайтеся сприймати це не як перешкоду, а як можливість витримати паузу перед активною діяльністю. Витратьте цей час на більш ретельне планування та продумування можливих ризиків.

Терези ♎

Незважаючи на те, що сьогодні у Вас не буде особливого бажання спілкуватися з людьми, Вам вдасться налагодити досить корисний контакт. А може, хтось підкине Вам по-справжньому геніальну ідею. Поміркуйте над тим, як би Ви могли її реалізувати. І не затягуйте з цим питанням. Можливо, все, що від Вас вимагатиметься – це просто повірити у свої сили і не боятися ризикнути.

Скорпіон ♏

Вишуканий смак збільшує бажання витрачати. До того ж, щоб купити речі відповідного рівня, доведеться неабияк переплачувати. Схоже, Вам доведеться трохи зменшити свій запал, особливо якщо зараз Ваше фінансове становище залишає бажати кращого. Втім, якщо Ви можете дозволити собі розкіш, немає жодних причин себе обмежувати. Тільки майте на увазі, що безконтрольні витрати можуть утворити дірку у Вашому бюджеті, навіть якщо зараз ситуація здається Вам стабільною.

Стрілець ♐

Енергія цього дня, що збиває з пантелику, може створити проблеми, підливаючи олію у вогонь нереалістичних переконань або очікування. Тож, якщо в чомусь сумніваєтеся, краще скажіть цьому “ні”. І не надто покладайтеся на готовність інших виправити або вирішити щось за вас. Зараз занадто багато чого може виявитися незрозумілим, тож найкраща тактика – спостерігати і чекати.

Козоріг ♑

Немає нічого неправильного й егоїстичного в прийнятті заслуженої похвали. Але якщо хтось ще доклав руку до Вашого успіху, витративши свої час і сили, він заслуговує на визнання своєї участі. Ставлення до Вашого нинішнього успіху як до колективної перемоги може дуже допомогти Вам у майбутньому. Співпраця з цією людиною ще принесе Вам багато користі та задоволення.

Водолій ♒

Збентеження і напруження, які Ви відчуваєте, викликані тим, що все нібито вказує на Ваш егоїзм. Однак рішучість зробити щось по-своєму, бо Ви впевнені, що це найрозумніший варіант, – це нормально. Тільки майте на увазі, що Ваша стратегія може бути лише тимчасовим рішенням. У когось може бути краща ідея, і в цьому випадку Ваша гордість може створити проблеми. Не забувайте, що іноді дві голови справді кращі, ніж одна.

Риби ♓

Відкиньте сумніви й дозвольте своїй упевненості вести вас уперед. Можливо, Вам доведеться скористатися неперевіреним і зовсім не традиційним підходом до справ, але нехай Вас це не лякає. У підсумку всі Ваші дії принесуть Вам вражаючі результати.